Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moja gumka jest w opłakanym stanie. Z racji że nie mam u siebie media expert tudzież nie chce się bawić w wysyłkę bo pewnie będę czekał długo a mam tylko jeden pad. Warto zakupić któreś gumki Poprostu?

gumki są do dupy na dłuższą metę.

 

tu masz info co zrobić ;) : http://www.ps3site.pl/forum/topic/76124-dualshock-4/?p=983336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w zasadzie mam w obu do wymiany znowu, teraz mam pytanko do szpeców, czy da radę wrzucić gumki od xboxa 360 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da radę ale dziwnie się je trzyma. może kwestia przyzwyczajenia.

 

zamów sobie do PS4, na ebay UK kosztują 18 zeta za dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie jak się rozpadają przy NBA to bym musiał z 10 kupić, ale chyba faktycznie tak zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie jak się rozpadają przy NBA to bym musiał z 10 kupić, ale chyba faktycznie tak zrobię

 

ja kupiłem chyba z 5 zapasowych par ale pierwsze które wymieniałem parę miesięcy temu dalej się trzymają dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem może z 10 razy i gumkę, którą wymieniłem na lewym analogu muszę wymienić na kolejną (gumka z aukcji podanej przez cwira). Oryginalna wytrzymała jakieś 30 gier. Ale ten pad to szajs...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku miesięcy jadę na tych samych po jednej wymianie. widocznie się różne trafiają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Po złożeniu trzeba sprawdzić czy poprawnie działa touchpad (nie wciskanie go tylko dotyk).

Jest to dość częsty efekt rozkręcania pada z tego co czytałem w komentarzach pod różnymi filmikami. Przy mocniejszym szarpaniu podczas otwierania pada łatwo jest odpiąć niechcący tasiemkę która łączy touchpada z płytką główną i to nie od strony płytki a od strony touchpada. Na obrazku jest zaznaczony moment w którym trzeba uważać i gdzie. W razie nie działania touchpada, na dole postu dodałem instrukcje jak należy go podpiąć spowrotem. Rozkręcamy pada według pierwszej instrukcji, dochodzimy do punktu 6 włącznie i kontynuujemy od następnej instrukcji na dole postu po czym wracamy do punktu 10 pierwszej instrukcji.

 

Mi z kolei nie działały R2 i L2. Rozłożyłem i złożyłem pada na nowo i wszystko ok.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to zamiast grzebać samemu reklamuj aż trafisz na porządnego pada/gumki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to zamiast grzebać samemu reklamuj aż trafisz na porządnego pada/gumki.

 

Już za późno. Śrubokrętem porobiłem trochę znaków na padzie i raczej serwis gwarancji nie uzna. Ale najważniejsze, że osobiście przetestowałem "rozbiórkę" DS4 ;) Kilka dni temu żona zaskoczyła mnie prezentem w postaci niebieskiego duala, więc jak coś to mam w pogotowiu "zamiennika" ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta reklamacja non stop to kicha bo jak ktos ma jednego pada to wysylka do pramu i czekanie okolo miesiaca to nic przyjemnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wymieniają gdzieś od ręki? W sony centre chociażby? A jeśli wysyłam do pramu pada od konsoli, to konsoli nie musze dołączać nie? Sam pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli wysyłam do pramu pada od konsoli, to konsoli nie musze dołączać nie? Sam pad?

 

naprawdę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wymieniają gdzieś od ręki? W sony centre chociażby? A jeśli wysyłam do pramu pada od konsoli, to konsoli nie musze dołączać nie? Sam pad?

z telewizorem musisz wysłać
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funny guys haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Really funny guys, pytałem serio. Nie jestem zorientowany czy nie musi być cały komplet.

to teraz masz jasna sytuacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, w bardzo uprzejmy sposób mi to wyjaśniliście, ale w sumie czego mogłem sie spodziewać, tu sami miszczowie sarkazmów :P A co z wymianą od ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklepy na gwarancji będą odsyłać do pramu. i pada Ci nie wymienią tylko same analogi (jeśli to z nimi masz problem). więc albo czekasz albo sam wymieniasz przy czym żeby nie stracić gwarancji musisz być ostrożny a nie jak kolega wyżej na poprzedniej stronie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z telewizorem musisz wysłać

 

10/10 ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyje nawet i ten miech, a pada musze wymienić bo problem jest z R2, nie z analogami. Kupka wstydu na poprzedniej generacji jak to niektórzy nazywają jest wysoka na jakieś 30 tytułów, więc poradze sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z jednym padem mialem lipe. PS3 tez juz opylilem i miech w plecy z plusem. Ale powiem Wam ze ladnie sie zachowali. Napisalem na profilu na FB ze mi przepadl miech w plusie i dali mi kod na miecha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×