Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda w Polszy wymiana w MM albo Saturnie? W Niemcowni wybierasz sobie z półki nowego pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z MM w Koninie,udałem się tam z zamiarem wymiany pad'a,jednak powiedzieli mi żebym się zgłosił do SONY tzn.wysłać maila i kurier ma przywieść nowego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywieźć nowego a zabrać starego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pram wymieniajac pada twierdzi że gwarancja leci od daty zakupu, nie od daty wymiany. Zastanawiam się w co będzie gdy wymienimy pada w Pramie, a minie nam rok gwarancji i pójdziemy do sklepu po niezgodność towaru z umową (2 lata) czy sklep też się nie wypnie twierdząc że nie sprzedał nam tego pada (nie wiem, skapną się np po nr seryjnym ze taki nie był w zestawach z ps4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz juz w pudelku konsola i pad maja zupełnie inne numery seryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz juz w pudelku konsola i pad maja zupełnie inne numery seryjne.

o rly? Dobrze że podałem jako przykład akurat s/n bo nie byłoby o czym napisać;>

Inaczej.. np sklep zwróci się z pytaniem do Pramu czy pad z nr seryjnym konsoli "xyz" był wymieniany w ramach gwarancji. Obu stronom będzie zależało na odpowiedzi bo sklep spuścizny klienta, Pram dostanie pada do naprawy za opłatą, albo trzeba będzie kupić nowego

Nie pytam o nr seryjne tylko o ewentualną niezgodność z umową po wymianie pada w Pramie i czy nie lepiej jednak uderzać do sklepu żeby sobie nie odebrać prawa dochodzenia swojego u sprzedawcy

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany jak najszybciej złożyć reklamację bezpośrednio do sony ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lewa gałka jest niemalże gładka, nakładki już zamówione, może na jutro będą... Jednak mam znowu inny drobny problem.

 

Otóż lewa gałka, po lekkim poruszeniu na bok wydaje dziwny, lecz w miare cichy dźwięk... Takie chrupnięcie jakby... Wiecie jak sobie z tym poradzić?  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce wymienić Baterie w moim czerwonym Dualshocku 4 na taką 2000mAh czy od dualshocka 3 podejdzie lub euentualnie znalazłem taka pod PS4:

http://allegro.pl/wymienna-bateria-akumulato-pad-ps4-playstation-4-i4243217466.html

Garmin iQue 3200 / iQue 3600 / iQue 3600a 1A2W423C2/A2X128A2

2000 mah

Czas ładowania 4h

Trzyma 16 godz grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gałka to jedno a drugie to jak wyszczerbiłes X?

Rzucałeś padem o meble? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uczepiłem, tylko jest tak zasyfiony że na zdjęciu wyglądało jak by X miał ubytek. 

W każdym razie przykro mi z powodu twojej gałki. ...i jeszcze te fragmenty gumki które się do wszystkiego przyczepiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest wkoncu,daje w Pramie nowe galki,tzn.nie scierajace sie czy nie...? Czy dalej czekac,az cos sie zmieni w tej kwesti?

Niestety pady po wymianie mają tą samą przykrą przypadłośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4e2y3eme.jpg

uuuu Panowie,prawdziwy killer galek ,to jest UFC nie fifa. Prawa galka tak wyglada po jakis 10-15 walkach.... brak mi slow

Nieciekawie to wygląda,ja również sporo pograłem w UFC.Dlatego zakupiłem sobie 2 komplety nakładek  silikonowych  na "grzyby",zapłaciłem 36 zł i teraz na podstawie twojego zdjęcia wiem ze dobrze zrobiłem kupując te nakładki.

 Wrzucam parę fotek jak to wygląda ->

 

 

09611f8b45851dcbmed.jpg

 

 

6ae46ef646f4fd76med.jpg

 

 

c1832cdccdf8b8ddmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli użyć takich samych materiałów do gałek jakie są w dual shock 3 i nie było by problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale tu chodziło o to że ma być lepsza przyczepność. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości zapytam. Czy inne pady działają z ps4 czy tylko ds4? Do PC podłączymy pada z ps4 a jak sie maja inne pady ? Sony tylko dało mozliwosc sparowania z ds4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS4 jest wykrywany jako standardowy (generic) pad USB.

PS3 również wykrywa go tak samo jak PC.

Niestety z PS4 działają tylko oficjalnie DS4 chociaż jest już GIMX pod PS4 więc można teoretycznie na linuxie podpiąć klawiaturę i myszkę emulująca DS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowa konsole, w sumie od kupna max 5 godzin gry i R2 ledwo chodzi +trójkąt nie odbija :)

Chore to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×