Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Gwarka" (Sony) rok a 2 lata według prawa sprzedany produkt ma działać i wtedy reklamujesz towar jako "nie zgodny z umową" już nie do sony tylko w sklepie w którym kupiłeś ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej potraktować bolce na których siedzą R1 i L1, bo oba zaczęły mi się przycinać. Standardowo WD 40 czy jakiś inny wynalazek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy. ja odnośnie WD-40 to żartowałem, nie wiem jak inni (w sumie to nic mnie już nie zdziwi) :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się :P i na pudełku i na padzie jest CUH-ZCT1E :P

Tylko teraz pytanie ile trwa Gwarka na pada 1rok ? jak tak to potrzymam jeszcze aż nie bedzię się dało grać :P

 

 

to nie ten numer. serie są dwie 111 i 211

 w pierwszym zestawie pad  miał jakieś miększe analogi i był serii 211 w tej co kupiłem wczoraj  pad ma twardsze analogi seria 111 po kilku godzinach grania wg. Mnie te analogi z 111 są wygodniejsze

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy. ja odnośnie WD-40 to żartowałem, nie wiem jak inni (w sumie to nic mnie już nie zdziwi) :D

http://youtu.be/fRu3qKcUECk

Tu gościu napisał że można WD 40 walnąć i ludzie też piszą że WD40 dobre na wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam,też konsola wyłącza wibracje? Gdy uruchomię konsolę padem i odpalę grę nie mam ich. Pomaga wyłączenie i włączenie pada,lub włączenie najpierw konsoli,a pózniej pada.

Tutaj opisano to zjawisko:

 

http://www.gram.pl/news/2014/05/04/playstation-4-najnowsza-aktualizacja-moze-wylaczyc-wibracje-w-padzie.shtml

 

Co się ku*wa dzieje z Sony? Zatrudnili do projektu i produkcji ludzi od pierwszych modeli X360? Ktoś powinien walnąć tam seppuku lub spaść ze stołka w ślad za swoją głową.

 

Gumki padają mi,a mam za sobą dopiero 6(!) godzin w KZ:SF i godzinkę w SttM,no nic myślę przecież "kocham" playstation jestem z nimi od początku kupuję po dwie stacjonarne konsolki w każdej generacji (bo się psują). Nie będę oddawał na gwarancję-pomyślałem,bo z tego co towarzysze niedoli tutaj piszą wymieniają na tak samo gówniane gałki.

 

Gram dalej,aż tu nagle skriiiik! lewy trigger skrzypi i do tego lekko haczy przy naciskaniu(a musicie wiedzieć,że podczas grania mam tak delikatny dotyk,że gdyby pad,żył i byłby kobietą to miałaby orgazm;)

 

Wkurzyłem się i strzykawka+igla+olej do mechanizmów precyzyjnych.Skrzypienie ustało,ale lekkie haczenie pozostało i coś czuję,że smarować będzie trzeba cyklicznie i to często.

 

Myślałem,że to koniec,a tu dzisiaj problem z wibracjami(patrz na początek postu).

 

Quo vadis Sony?Z dobrej firmy(jeśli chodzi o konsole)zamieniliście się w firmę,której motto brzmi:"kup konsolę i pocałuj nas w zad"

Wiem,że jest gwarancja,ale kto mi zagwarantuje,że nie dostanę tego samego albo gorzej złożonego sprzętu i wtedy co? Wieczne odsyłanie i czekanie na sprzęt. Wolałbym już,żeby nie oszczędzali tylko zrobili tą konsolę,albo chociaż akcesoria za te 200-400zł więcej.

 

Nie chcę bana,ani nie chciałbym dostać odpowiedzi:"to kup se kloca od M$",bo nie tędy droga nie rozumiem tylko jak im się opłaca zrobić bubla i serwisować zamiast raz wziąć się w garść i zrobić coś porządnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany problem ostatniego FW, już pracują nad naprawianiem tego w 1.71.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co soft to muszą go później poprawiać.. Czasami mam wrażenie że Sony tnąc koszty zatrudnia małpy do testowania swoich aktualizacji które zapowiadają niczym nową produkcję na konsole. Nie rozumiem jak Sony lider jak dla mnie w padach mógł wypuścić taki bubel jakim jest dual shock 4,czyżby zabrakło bananów dla małp?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli o soft chodzi to pewnie pomagają im go tworzyć chłopaki z Dice i dlatego po relase jakiegoś FW wychodzi latka która coś naprawia a cos psuje. :) co do padów to chyba za bardzo postarzeli nowe pady i nie wytrzymują tyle ile miały by po gwarancji kupować nowe. Sorry, taki mamy klimat...;) wszystko postarzaja - kasa się powinna zgadzać ale sony chyba bardziej lubi strzelać sobie w stopę.

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/fRu3qKcUECk

Tu gościu napisał że można WD 40 walnąć i ludzie też piszą że WD40 dobre na wszystko :biggrin:

 

No ja podejrzewam że WD można wszystko "naoliwić" ale osobiście do pada bym go w życiu nie użył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy jak mam pękniętą gumkę na lewej gałce to mogę reklamować pada ?

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak . Odpowiedź na twoje pytanie pada chyba na każdej stronie tego tematu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

niestety kiepskie są i tyle. Czy ktoś ma namiary na Dualshock 4 niebieskiego lub czerwonego???  szukam i szukam i jedynego jakiego znalazłem tow BG saturn ma

EDIT:

 

Dziś udało mi się dodzwonić do Pramu Pad wysłany 30.04 dostali go 5.05 a zajęli się nim 7.05(ale info na stronie status dalej brak)Pani twierdzi że pad będzie wymieniony na nowy na co dostane potwierdzenie z nowym numerem seryjnym Pytam kiedy wyślą a Pani że wczoraj mieli nową dostawę kontrolerów i może dziś wyślą najdalej w pomiedziałek.

Porada dla Innych reklamujących piszcie o wszystkim z czym macie problemy ja tam naściemiałem  i widać się opłacało

EDIT:

dziś(12.05) pad wrócił z Pram-u i tak jak Pani na infolini powiedziała Pad jest Nowy z foliami i dorzucony dokument o wymianie na nowy z numerem seryjnym

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie a jak sprawdzić który pad jest od zestawu bo kupiłem konsole z dwoma padami ,jeden jest od zestawu a drugi osobno kupiony

Dodam ze drugi pad byl osobno kupywany ale nie przeze mnie i chcialbym jednego zareklamować a nie wiem który jest z zestawu bo obydwa maja gałki wytarte

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po numerze seryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w czwartek 9 maja  wysłałem pada do pramu i już dziś przysłali mi nowiuteńkiego  :) Po tych negatywnych opiniach na temat serwisu ja jestem z kolei milo zaskoczony.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go znajde bo chyba musi być jednakowy z konsola

Panowie a jak sprawdzić który pad jest od zestawu bo kupiłem konsole z dwoma padami ,jeden jest od zestawu a drugi osobno kupiony

Dodam ze drugi pad byl osobno kupywany ale nie przeze mnie i chcialbym jednego zareklamować a nie wiem który jest z zestawu bo obydwa maja gałki wytarte

Pisałeś że masz dwa.

Tylko konsolę w pudełku kupiłeś?

Drugiego pada w papierowej torbie ci sprzedali czy w worku śniadaniowym? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem od kogoś i z tego drugiego nie bylo pudełka

w czwartek 9 maja  wysłałem pada do pramu i już dziś przysłali mi nowiuteńkiego  :) Po tych negatywnych opiniach na temat serwisu ja jestem z kolei milo zaskoczony.

witam a jak go rwklamowałes jezeli mogę zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki ale w formularzu nie uwzględnionego dualshocka tylko sama konsola

A tak jak wspominałem mam dwa pady i w obydwóch ma uszkodzone gumki i teraz nie który byl w zestawie poniwaz kupiłem,konsole od znajomego a od drugiego pada nie ma pudelka iteraz nie wiem który byl w zestawu z konsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj opcji szukaj albo przeczytaj temat od początku.

Nie raz było to omawiane.

Nie za Ciebie nie będzie szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×