Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Własnie odebralem pada, funkiel nówka. Zapakowany w oryginalnym pudełku i zaklejony. A ty Cwir dalej dłub w swoim padzie i wymieniaj galki :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisalem wczesniej i mam pytanie mam drugiego pada a nie mam na niego rachunku i nie jest on z zestawu czy sprawdza ze to nie jest od zestawu jak wyśle do pramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne koledzy ale ja dostałem bez pudełka tylko w foli kolega też wysyłał i tez dostał nowego bez pudełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NA RAZIE mały problem... Na początku przeczytałem niemalże cały temat, lecz odpowiedzi nie ujrzałem...

 

Mam na tę chwilę tylko Fifę 14, która jak wiadomo męczy analogi... Miejsce wklęsłe na lewej gałce jest niemalże gładkie po tygodniu grania, no ale trudno... Zainwestuje w nakładki.

 

Moim problemem jest natomiast R2 , które chwilami, lecz coraz częściej przy wciskaniu piszczy... Słyszałem o sposobie z WD 40, lecz trochę się obawiam... Testował to ktoś ? Może jest jakiś inny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie odebralem pada, funkiel nówka. Zapakowany w oryginalnym pudełku i zaklejony. A ty Cwir dalej dłub w swoim padzie i wymieniaj galki :biggrin:

odczepisz się Ty w końcu ode mnie póki mam cierpliwość? żebyś kupy ze szczęścia nie zrobił przypadkiem... będę sobie dłubał bo tak mi się podoba, nie zależy mi na wycebulaniu nowego pada za każdym razem jak mi się gumka zetrze bo mi czasu szkoda, odeślę go jak się faktycznie zepsuje. Ty ewidentnie nie jesteś w stanie tego pojąć więc nie pisz już do mnie o tym i idź się jaraj swoim nowym pudełkiem..

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... A ty Cwir dalej dłub w swoim padzie i wymieniaj galki :biggrin:

 

Jak mnie takie coś wkurza, człowiek znajdzie coś, wygrzebie, zaryzykuje hajs, podzieli się tym z innymi, napisze na forum co i jak, zapoda zdjęcia i zawsze jakiś maluczki będzie to deptał. To samo przeżywałem po wykopaniu triger gripa na ebay'u w USA i opisaniu pierwszych wrażeń, kij że jak dobrze pamiętam to z pięć osób skorzystało z postu i kupiło na tej samej aukcji, kij że pewnie jeszcze kolejni zrobili to ale nie skrobnęli postu lub pw do mnie i o nich nie wiem. Najważniejsze że jakiemuś pryszczowi z gimbazy dobrze leży Vita w łapach i już innym nie wolno stosować żadnych akcesoriów. Nie chcesz korzystać z porad? Nie musisz, nie są obowiązkowe!

 

@evo666, kolejny taki paszkwil potraktuję jako prowokację i następny post na forum walniesz dopiero przy okazji kolejnej wymiany pada! :paladin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie panowie, ale czy ktoś mógłby się wypowiedzieć do postu 1155 bo został delikatnie pominięty ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niedokładnie czytała, bo ją o tym było. Tak, trzeba rozebrać pad i przeczyscic przycisk. Ktoś tam wyjmowal bez rozbierania. Jak nie chcesz ryzykować, to zaczekaj aż się całkiem rozleci i na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo widze się obruszył odnośnie trigger gripa. Weź nam jeszcze opisz jak to było na wojnie w Vietnamie i co ci się tam podobało, może jakaś podstawka pod karabin szturmowy M16 lub może jakaś nakładka, żeby wygodniej było leżeć w trawie?  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo widze się obruszył odnośnie trigger gripa. Weź nam jeszcze opisz jak to było na wojnie w Vietnamie i co ci się tam podobało, może jakaś podstawka pod karabin szturmowy M16 lub może jakaś nakładka, żeby wygodniej było leżeć w trawie?  :laugh:

 

Info o paszkwilach/prowokowaniu nie dotyczyło samego evo666, proponuję abyś sam poleżał sobie na trawie i jak Ci za tydzień zejdzie ban to opisz wrażenia. Tylko zrób to w odpowiednim temacie abym Cię znów nie musiał banować za offtop!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem napisalem do pramu odnośnie pada bez rachunku bo mi zaginoł i mi krzyknęli za naprawę 120zl i to dodali zryczałtowana cena haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nath_147 , czytałem dokłądnie, i mowa była o L1... a Mnie rozchodzi się o R2.. W dodatku mnie się nie zacina, tylko skrzypi/piszczy

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nath_147 , czytałem dokłądnie, i mowa była o L1... a Mnie rozchodzi się o R2.. W dodatku mnie się nie zacina, tylko skrzypi/piszczy

Moze to sprezyna ktora odbija przycisk tak piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo spust trze o plastikowy walek na ktorym się buja. Trzasnij nim kilka razy o rękę może przejdzie, a jak nie to przyzwyczaj się lub na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, walenie o rękę nic nie daje :D . To mój jedyny pad, i nie za bardzo widzi mi się go gdziekolwiek wysyłać przez jakieś piszczenie, bo pad jest sprawny... Może ktoś zna jeszcze jakiś inny sposób? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety, walenie o rękę nic nie daje :D . To mój jedyny pad, i nie za bardzo widzi mi się go gdziekolwiek wysyłać przez jakieś piszczenie, bo pad jest sprawny... Może ktoś zna jeszcze jakiś inny sposób? :)

Męcz go na sucho. Złap 2 palcami i wciskając mocno ruszaj na boki. Parę minut tak się baw, wyrobi się i przejdzie. Mi pomaga. Ale jak poleży parę dni, to może wrócić niestety:p Edytowane przez PiPoL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda miałem tak w DS3, ale pokonałem ten problem minimalnie smarując bok R2 oliwą. Okazało się że przycisk ocierał o obudowę i po interwencji z substancją tłustą problem znikł. Nie mówię że to pomoże ale możesz popróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męcz go na sucho. Złap 2 palcami i wciskając mocno ruszaj na boki. Parę minut tak się baw, wyrobi się i przejdzie. Mi pomaga. Ale jak poleży parę dni, to może wrócić niestety:p

To działa, dzięki wielkie! Dzięki Tobie nie musze wysyłać do pramu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu ma leżeć aż parę dni żeby wrócić?  :dntknw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaha niezłe skojarzenia macie :)

 

 

Rzeczywiście, sposób na męczenie dwoma palcami pomaga już po kilku sekundach :) Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaha niezłe skojarzenia macie :)

Rzeczywiście, sposób na męczenie dwoma palcami pomaga już po kilku sekundach :) Dzięki wielkie.

raczej tylko kobietom... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyslali mi pada .Pram juz się nie bawi z wymianami gumek.Przyslali nówkę funkiel z nowym numerem seryjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×