Skocz do zawartości
Palpatine_79

Motocyklicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Shit! Shit! Shit! Shit!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palp miał takiego Bandita, może to On :P

Swoją droga dawno go tu nie było, mam nadzieję że nie rozwalił się tym nowym Triumphem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Shitshitshit

Kolejny frajerzyna, nie mający pojęcia jak jeżdzić. Slalom między samochodami go poniósł i bidul zapomniał, ża między ciężarówkami trzeba filtrować bardzo ostrożnie, a najlepiej jak stoją w korku i my na dwóch nogach się przeciskamy. To raz. A dwa to oblany egzamin z hamowania awaryjnego. Koła mają piszczeć jak się ostro hamuje, a ten się po prostu wjechał w te tiry, jak kutas w cycyki :/

Edytowane przez Alpaczino
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Palp miał takiego Bandita, może to On :P

Swoją droga dawno go tu nie było, mam nadzieję że nie rozwalił się tym nowym Triumphem.

Mój były Bandit ma się dobrze, widziałem go tydzień temu ;)

Zaróno ja jak i Triumph również mają się fantastycznie :P

W sumie racja dawno mnie tu nie było, chyba przez te przerażające filmiki hehehe. Tomo chce Nas przestraszyć.

A co do filmiku z Banditem. To sam nie wiem, czy On chamował i nie zdążył czy też z pełną świadomością wiechał pomiędzy dwa tiry. Jeśli tak to bardzo odważnie i jak widać zbyt odwżnie.

 

Jeździsz coś czy Suka poszła do naprawy?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem w tym tygodniu chociaż wczoraj trochę chłodno było. Zastanawiam się czy nie dokupić sobie jakiegoś tekstyla, np Buse Open Road Evo. Całkiem fajny, przymierzałem ale szukałem jakiegoś info w internecie na jego temat i za wiele tego nie ma. Pytałem na ścigaczu i zero odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam regularnie od końca lutego ;)

Jak to mówią nie ma złej pogody są tylko źle ubrani motocykliści.

A tak na poważnie to dobry tekstyl nie jest zły. Na pewno daje więcej ciepła niż skóra. Ja w długi weekend narobiłem sporo kilometrów, ale tylko lokalnie. W długi weekend czerwocwy szykuje się dłuiższa trasa ponad 1600 km - też po Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chyba przez te przerażające filmiki hehehe. Tomo chce Nas przestraszyć ...

 

Dobra dobra! To już wyluzuję z filmikami :yes:

 

motorkou%20popod%20traktor.gif

 

Zacznę wklejać gify :sweat:

 

hue-hue-autobus.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, przeforsowano zapis odnośnie kierowania motocyklami przez osoby z kategorią B. Każdy kto ma prawko trzy lata może jeździć jednośladami z automatyczną skrzynią i o pojemności nie wyższej niż 125cm. Robimy zakłady kiedy w tvn będzie pierwsza UWAGA o wypadku takiego kierującego i słuszności decyzji Rządu? (Pytanie retoryczne)

 

1259147605_bike-fail.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu, w Anglii, prawko do jazdy skuterem 125 cc nie jest wymagane, ale wymagany jest tzw kurs CBT. Trwa on około 4-8 godzin, rozdzielonych na jeden-dwa dni. Nowicjuszom pokazuje się siłę przedniego hamulca, awaryjne hamowanie, sposoby sterowania. Ważne rzeczy. Mój stary kupił se Yamahę Cygnus na emerytalną starość, ostatni raz jeździł na MZ w latach 70tych (kiedy to zrobił prawko). Wypierdolił się na pysk, tym skuterkiem, po zablokowaniu przedniego dysku i chłopina myśłał, że coś z widłami nie tak... Słaby pomysł z tym wpuszczeniem ludzi na dwókołowce, bez jakiegokolwiek przetrenowania. 125cc rozpędzają się do 100-110 km/h...

Albo przy silniku dwusówowym, podrasowanym, który łyknie i 140 km/h.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrews ;(
Co prawda na filmiku nie widać samego wypadku ale sunął zupełnie bez ruchu jakby co najmniej stracił przytomność w momencie upadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups. Kawalarz we frajerskiej kurteczce Lucky Strike. Dobre poczucie humoru, szeroki gest i lubi grzebać koleś przy moto. A pani zdała sobie sprawę, że może to troszkę ryzykownie odgrywać scenę z Buntownika Bez Powodu (?).

Powyżej trochę inne Bmw vs. motocykl. Jak tak się po Wawie jeździ, to ja pasuję. Czerwone, pod prąd, pizda - normalka. W sumie to kierowca ma refleks i farta, plus fajne drogi, ale na dłuźszą metę nie rokuję uczestnikom. Będzie trup i zezłomowanie.

P.S.

Nie wiem jak długo nagranie będzie dostępne, bo w UK takie publikacje to materiał dowodowy, gliny pukaja do drzwi, ludzie tracą prawka plus zawiasy.

Edytowane przez Alpaczino
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj to już wszędzie widzę ten filmik, najlepsze jest to że jeśli ktoś w komentarzach krytykuje kierowcę to ludzie odpisują, że taką ma pasję...też mi kurna pasja. Jednak debili jest pełno na tym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powinna być skuteczna kara cielesna, by taki kretyn drugi raz uruchomił odpowiedzialne myślenie zanim zdecyduje się na coś takiego. Ja dzisiaj oglądałem na YT wyczyn następnego kretyna na ulicach mojej mieściny:

https://www.youtube.com/watch?v=bYnUswEaGew

Chętnie skorzystałbym z możliwości strzelania z shotguna do takich ludzi. Codziennie się widzi tego typu idiotów na ulicach. Ile pożytku poza głównym, czyli zwiększeniem bezpieczeństwa na drogach by z tego było. Jeśli pracujący - nowe miejsca pracy i zmniejszenie bezrobocia. Jeśli bezrobotny - zmniejszenie bezrobocia. Póki co, wożę w samochodzie rozsuwany duży klucz do kół w kopertówce drzwi kierowcy, w przypadku spotkania na drodze kogoś takiego, możliwości dogonienia go i nauczenia, jak prawidłowo jeździć po ulicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ten przygłup w Ostrowcu to wyprzedzanie na podwójnej cięgłej i pasach. Ile to punkcików razem?

2. Filtrowanie ruska za szybkie i nie dawał znaków ostrzegawczych (blasty manetą na sprzegle). Ja dodatkowo zawsze włączam długie jak filtruję.

3. Polaczek z ostatniego filmiku dobry jest, troszkę za gorąca krew mu płynie w żyłach. Bardzo zwinny motor, bylem pewien że to supermoto ale jak opuścił głowę to chyba jednak street fighter. No i ten fajnsiarz co z założonymi rękami siedzi i miejsca nie zrobi.

 

Kumpel  opowiadał mi historię, jak kiedyś filtrował w stojącym korku to w pewny momencie jakiś szeryf otworzył drzwi i powiedział, że nie przepuści, że musi się przewietrzyć, bo za gorąco mu w furze. Kumpel nie chciał używać rękoczynów, to tak  spalił tak epickiego kapcia, że prawie przestał widzieć kierowce, który chciał zatrzasnąć drzwi w pewnym momencie, ale kumpel mu kołem przyblokował i dalej palił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś coś w tym sezonie? Bo cisza taka, a przecież palp taką piękniochę na ten sezon zakupił, że powinno tu huczeć od newsów z przejażdżek :) Ja jestem na minimum miesiąc uziemiony po operacji przegrody nosowej i środek sezonu psu w....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie z długiego weekendu. Srednia dzienna kilometrów ok. 500-600. Trasa - Gdańsk-Kluczbork-Częstochowa-Cała Jura-Krawkosko Częstochowska-Kraków-Gdańsk. Sporo kilometów przejechanych, mnóstwo fajnych miejsc zaliczonych i co najważniejszcze prawie dwa tysiące kilometów przejechanych. Niestety droga z Krakowa do Gdańska w kompletnej ulewie, burzach i gradzie było średnio przyjemna ale przynajmniej zebrałem cenne doświadczenie. Kolejny raz z rzędu w długi weekend czerwcowy udało Nam się wybrac (niestety nie pełną) ekipą na wspólną przejażdżkę. Za rok uderzamy do Amsterdamu smile.gif

 

W kilka dni przejechaliśmy ok. 2 tys. km i powiem Wam, że w życiu nie widziałem tylu motocykli. Ludzie przemierzali Polskę i nie tylko wzdłuż i w szerz. Motocykle różnej maści i wszystkie firmy świata. Co ciekawe chyba najwięcej po drogach poruszało się chopperów. Podróżowali w grupach ok. 10-15 os. Druga grupa to motocykle sportowo turystyczne: Honda Blackbird, VFR, BMW, Sprinty, FJRki. Cieszy, że ludzie w Polsce powoli mogą sobie pozwalać na takie hobby. Największy plus dla kierowców aut - bardzo ułatwiali Nam podróżowanie po drogach krajowych prędkościami sportowo-turystycznymi smile.gif 

 
 
 
 
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×