Skocz do zawartości
Palpatine_79

Motocyklicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Oba filmiki strazne. Tomo skąd Ty to bierzesz :P

Na Jołtube jest tego od zajtrzęsienia. Najmocniejsze to kompilacje u ruskich, bo tam wszyscy mają kamerki w wozach i nawet filmy godzinne możesz znaleźć z takimi dzwonami, że aż boli patrzeć.

O, tu na przykład filmik. Stunterzy, bolesne do oglądania, bo same adidasy, dżinsy i podkoszulki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie oglądać takich filmów. Czasem jedynie przed dłuższa trasą sobie coś włączę, aby fantazja mnie nie poniosła w trasie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Staram się nie oglądać takich filmów.

Jak dla mnie to mają one walory edukacyjne. Oglądasz i analizujesz różne sytuacje. Co poszlo nie tak, na co zwracać uwagę.

 

W piatek naliczyłem 8 na dwóch kółkach :)

U was też tak jest, że się pozdrawiacie kiwnięciem głowy? U nas przez cały rok, zawsze. Trochę żadziej w lato, bo tyle tego śmiga, że zakwasów karku szło by dostać :)

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też tak jest, że się pozdrawiacie kiwnięciem głowy? U nas przez cały rok, zawsze. Trochę żadziej w lato, bo tyle tego śmiga, że zakwasów karku szło by dostać :)

Głównie pozdrawia się lewą ręką, stąd też skrót LwG!

Kiwnięcie głową w sytuacji gdzy nie ma możliwości puszczenia kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Tu jest tylko kiwnięcie albo skręcenie głowy. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś machał łapą.

Tak poza tym to ostatnio koleś jak cofał ,to zachaczył mi zaparkowany motor i tak nim pierdolnął o ziemie że wygiął mi prawy handlebar. Tak byl zgięty, że nie dało się zakręcić w prawo dobrze, bo zasięg baku od manetki był strasznie mały. Udało mi się dowlec do najbliższego mechanika i poprosić o najdłuższą rurę jaką mają. Dali mi metrowe rurzysko, którego otwór pasował na manetkę. Posiłowałem się trochę i doprowadziłem kierownice do normalnych kształtów. Jednak zdeformowałem rurkę pod manewką. I MAM CRUISE CONTROL :)

 

Musze ręcznie zakręcać gaz bo inaczej, jak go otworzysz i zostawisz w dowolnej pozycji, tak zostanie. Trochę się musiałem przyzwyczaić do tego, ale na autostrady czy jakieś długie trasy - idealne.

W środę naprawiam to mimo wszystko. Koszt 75 fula.

 

P.S.

Koleś spierdolił z miesca zdarzenia, ale mam świadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musze ręcznie zakręcać gaz bo inaczej, jak go otworzysz i zostawisz w dowolnej pozycji, tak zostanie. Trochę się musiałem przyzwyczaić do tego, ale na autostrady czy jakieś długie trasy - idealne.

W środę naprawiam to mimo wszystko. Koszt 75 fula.

 

 

 

Masz tempomat i narzekasz? :D

Swoją drogą miałem kiedyś podobną przypadłość w... Komarze :) Można było bez trzymanki jechać i jechać, a Komar nie zwalniał :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy dziwni są ludzie. Gdy jeździłem w październiku pytali ze zdziwieniem "Jeszcze jeździsz?".

W marcu gdy nie jeżdżę ci sami ludzie pytają:"Jeszcze nie jeździsz?"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 129 platyn. Pojebało cię?

Pyta cię ktoś o to? ;)

 

Czas najwyższy wyciądnąć 'cykl, Przyczepność rewelacyna, ja już strugam footpegi...

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiedziawszy to sezon trwa od wiosny 2013 :) W grudniu jeszcze większość z nas jeździła dla przepalenia maszyn, w styczniu też, ba nawet jak śnieg był przez 2 tygodnie to wyjeżdżałem na przejażdżkę, bo kupca miałem i pokazywałem mu jak lata, w lutym też się jeździło dla przepalenia, a teraz to już kulturalnie, wolno, póki piach na drogach i niska temperatura asfaltu, można się turlać po drogach na dłuższe przejażdżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że dawno sie sezon tak szybko nie zaczął. Dla mnie praktycznie już na początku marca, a na poważanie od dzisiaj. Jutro pierwsza dłuższa trasa. Pierwszy zlot - Jajcarnia (Daray jedziesz?) i jakaś dłuższa przejażdżka. Jak sezon potrwa do końca października (8 miesięcy to będe mega zadowolony).

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mu tak:) jak sie nie mysli i wyprzedza tak, to sa takie skutki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, Gość mnie wyprzedza po prawej to go zabiję spychając na słup, weź się ogarnij Wili23 bo przykro czytać takie bzdury :pardon:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajeb*ć takiego to mało :sad:

Kierowca miał motocykliste w blind spocie na lusterku. Nie widział go po prostu. Znalazłem się raz w identycznej sytuacji ale wjechałem w żywopłot zamiast w słup...

I generalnie to często ktoś zjeżdża we mnie z innego passa ale dostrzegają mnie w porę i odbijają. Los jest dla mnie łaskawy :)

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kierowca ma blind spot między uszami. Działanie dla mnie wyglada na celowy zamiar i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

Fajna świnia na motorku :P

Szarpałbyś jak Reksio szynkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że nie sygnalizował zmiany pasa ruchu. Może być i na umyślnie, biorąc pod uwagę jacy popierdoleńcy są za kółkami na drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo Ci co jezdza na motorach majac cos we lbie...  Do dzis pamietam jak malo, co banda debili nie zabila sie na moim samochodzie, bo wyprzedzali mnie w nieprawidlowy sposob...

Czasami mam ochote zatrzymac takich kretynow i obic  ryja za lekkomyslne zachowanie na drodze... Ogolnie reasumujac uwazam, ze rowerzysci i motocyklisci, to szkodniki na drodze...

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wli23 - zmień temat a najlepiej forum i tam się użalaj. Mieliśmy już w tym temacie jednego takiego i go pożegnaliśmy. I nie generalizuj mi to peoszę bo też mogę np. npisać, że wszyscy co mają ksywkę na forum ps3 zaczynającą się na wi to szkodniki. Także zluzuj majtki i znajdź sobie onet na takie rozmówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy, co mają ksywkę wili to tępe strzały, znałem dwóch takich i goście błyskotliwość mieli na poziomie ameby, więc na pewno każdy wili to tępak. Jeśli nie zrozumiałeś aluzji to gorzej dla Ciebie bo tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzisz :whistling:

 

Wracając do wątku i dyskusji z normalnymi ludźmi - chyba czas przerzucić się na jakiegoś crossa albo quada, bo dzisiaj cebra asfaltu mało co widziała, za to polne i leśne drogi w ogromnej ilości i jaka to byłaby frajda gdybym jeździł po tych drogach czymś do tego przeznaczonym :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czasami mam ochote zatrzymac takich kretynow i obic  ryja..

 

W takim razie mam nadzieję, że kiedyś na siebie wpadniemy :whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarnia super. Pogoda rewelacyjna, ciężko powiedzieć ile moto, ale na pewno rekordowa liczba myślę, że koło 2-3 tyś. Nie wiem czy poświęcili mi moto bo chodziliśmy w tą i z powrotem oglądając maszyny jakie przyjechały, a było sporo różnych wynalazków. Od weteranów poprzez maszyny customowe z USA, których nazw nikt nigdy nie słyszał. Generalnie fajna impreza - przy okazji zbierane były pieniądze na moto dka ks. Maślaka (bo na jesień ukradli mu chyba dragstara)

 

http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama/wideo/30032014-1830/14600572

 

8.30 min

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy co byście wybrali? Czołówkę czy klif? Akcja od 2:20 :shok:

W sumie napisy "slow" mogły coś sugerować :pardon: no ale w sumie to może nie znał angielskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×