Skocz do zawartości
Palpatine_79

Motocyklicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wybrał. Szybka i właściwa reakcja po popełnionym błędzie. Poczatek materiału pokazał, że obaj jeźdźcy do całkiem nieźli kierowcy, niestety jeden z nich przeliczył swoje umiejętności. Dupsko uratowały mu dobrej jakości ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójne znaki SLOW, w tym ostatni na czerwonym tle, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i wreszcie ślepy zakręt. Za duża prędkość, za mało skilla bo siła odśrodkowa wyrzuciła go na przeciwny pas. A wystarczyło tylko ostrzej naprzeć na lewy handlebar, zejść niżej i strzelić iskrami z footpegów.

W związku powyższym, polemizował bym czy to "całkiem nieźli kierowcy". Odkręcić i wystrzelić, na pałę, to każdy potrafi.

 

W kwesti ratownia dupska przez ciuchy to największe znaczenie miała wiejska gleba pokryta trawką. Bo jak by to było miasto to krawężniki, latarnie i ściana. Przy odrobinie szcześcia na wyciągu i w łóżku przez większą część roku  Ale i tak widzę tu zwichnięcia, bolesne obicia, możliwe złamania żeber, uraz kręgów szyjnych.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo miasta, krawężników, latarni itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny nówki rozpoczynają się od 27 tysięcy funtów. Naprawa tego cacka pochłonie fortunę.

Jak ja lubię takie filmiki :) Analiza: o czym myślał kierowca kiedy to krowiaste auto zajęło mu pas ruchu? Na dupy na ulicach się patrzył? No bo normalny i wcale nieryzykowny manewr to scisnąć przednie szczeki i po kłopocie. I tak ma ABS pewnikiem. A ten cieć pruje dalej i chyba myślał, że swobodnie po krawężniku manewr wyprzedzania uskuteczni... Frajer.

 

P.S.

Koleś oczywiście połamany.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że to głupie, nieodpowiedzialne, ale cholera - podnieciłem się ;)

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to głupie, nieodpowiedzialne, ale cholera - podnieciłem się ;)

Zerknij na to http://www.cda.pl/video/120181cc/Kolejny-wariat-w-miescie :shok:

//edit

Jeszcze pytanko, po czymś takim ten moto zakładam że nie pożyje za długo już? http://www.cda.pl/video/1206173b/Swiecacy-tlumik-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego filmu - debil. Mi raz jak jechałem pomiedzy autami na czerwonym świetle dziadek w Fabii otworzył drzwi bo chciał się przewietrzyć. Zabrakło centymetra abym wpasował mu jego własny łokieś we własną czeską tapicerkę.

Co do drugiego filmiku - z motocyklem nic się nie dzieje, słychać tam wyrażnie odcięzcie obrotów więc silnik w doopsko nie dostaje. Nie wiem jedynie jak wygląda tłumik i tylna opona po takim upalaniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to głupie, nieodpowiedzialne, ale cholera - podnieciłem się ;)

Mówiłem, że tak będzie. Przesiądzie się ze spokojnego bandita na ponad 100 koników to zaraz będzie jeździł 200 po mieście na jednym kole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego filmiku - z motocyklem nic się nie dzieje, słychać tam wyrażnie odcięzcie obrotów więc silnik w doopsko nie dostaje. Nie wiem jedynie jak wygląda tłumik i tylna opona po takim upalaniu.

Coś tam jest dziwnego z paliwem albo cylindrami skoro zioną ogniem niczym palnik acetylenowy. Kumpel miał ktm 900 i jak dobrze odkręcił to strzelał ogniem z dwóch rur, podobnie jak samochody rajdowe - pojedyńczymi eksplozjami. A to gówno po prostu zieje ogniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- przy okazji zbierane były pieniądze na moto dka ks. Maślaka (bo na jesień ukradli mu chyba dragstara)

 

Zawsze mnie zastanawiało , a nie miałem kogo zapytać 

 

Po co dla księdza wypaśny lub  JAKIKOLWIEK motocykl ? 

 

Nie można tych pieniędzy przeznaczyć na bardziej szczytny cel ?

 

Zbiórka na motocykl dla księdza ... brak słów

Edytowane przez 3pstrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc wypasny? Ukradli mu sprzęt kilkaset osób postanowiło go wspomóc, uzbierano sumę mniejszą lub większą i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pokazane; w trakcie i po fakcie :shok: więcej szczęścia niż rozumu :yes:

 

I ciekawostka; czytałem wczoraj że znowelizowano KRD i kategoria B uprawnia do poruszania się motocyklami o pojemności do 125cm, warunek to że prawo jazdy w/w kategorii musimy mieć dłużej niż 3 lata, ktoś potwierdza?

 

https://www.youtube.com/watch?v=uzIpp1D6ths

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie weszło, mają drugie czytanie.

Motorek będzie musiał mieć nie więcej niż 125ccm i automatyczną skrzynię biegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, fajny temat pod kątem takich dużych skuterów. Dla reszty nie widzę zastosowania :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, a jak jest ze skuterami mmiejskimi ( 50ccm). Jaki należy posiadać dokument? Kiedyś trza było mieć dowód osobisty, teraz coś się zmieniło/zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po obu stronach ale ja mam taką naturę, że raczej bym temu kierowcy kurnika nie przepuścił i miałbym sprawę o ciężkie pobicie i zniszczenie mienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi się obiło o uszy że coś trza wyrobić. Jakby ktoś coś wiedxiał oficjalnego to proszę o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ kroją w tym moto-akcesoria. Kurtka czy spodnie Buse droższe o 150zł niż w sklepie firmowym Buse, a na allewałku znajdzie się jeszcze z 5 dych taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×