Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Dice odpowiedziało na kilka pytań dotyczących gry wieloosobowej. Więc.

 

  1. W BF4 będą myśliwce. Potwierdzili obecność chińskiej maszyny - J-20 Stealth Jet (fuck yeah :D);
  2. Ktoś zapytał, czy wieżowiec na mapie co pokazali burzy się tak samo jak antena na Kaspijskiej. Nie, niszczy się on po zburzeniu czterech filarów. Dodali też, że takich 'game changerów' będzie więcej. Tam gaśnica w którą można strzelić, a ona wywoła jakiś tam zamęt. Jeszcze indziej będzie można odciąć zasilanie gasząc światła utrudniając życie innym;
  3. Potwierdzili obecność maksymalnie 24-ech graczy na obecnej generacji, a na nowej jak i PC będzie to 64-ech graczy na mapę. Tutaj nie jestem pewien jak to wygląda, ale wydaje mi się, że będzie 24 graczy + 2 komandorów zależnie od trybu gry. Nie jestem pewien, nie wyjaśnili tego jasno;
  4. Będą moździerze, ale w zmienionej formie. Znowu tylko dla żołnierzy wsparcia;
  5. Potwierdzili obecność przygwożdżenia, ale jest dużo zmian na tym polu. Przygwożdżanie nie będzie działać na starciach w bliskim kontakcie, a bronie maszynowe żołnierza wsparcia będą przygwożdżały o wiele bardziej niż inne gnaty. Przygwożdżenie nie będzie miało znaczenia na rozrzut broni, ale będzie trudniej z niej celować (sway effect). Jakiś perk ma znacznie chronić przed przyszpileniem.

 

Tutaj wersja angielska - http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2955971139415353247/ A następna seria Q&A w następny piątek. Tym razem będą gadać o ich 'Levolution' i funkcji komandora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na obecnej generacji bedzie 24 graczy na mapie to pomysl wprowadzenia 5-osobowych squad'ow mam nadzieje PS3 i X360 ominie bo moze wyjsc na to ze ktos bedzie w tym squadzie liczacym 2 graczy i jak znam zycie nasz "kompan" bedzie sniperem na dachu w "wymarlym" rejonie mapy.Ja bym sie na miejscu Dice skupil na pokazywaniu mechaniki gry z perspektywy gracza na polu bitwy(nie komandora) bo wydaje mi sie ze i tak wszyscy beda miec polewke z tego komandora a jego rozkazy beda traktowane jako luzna sugestia,albo bedziemy grac na serwerze ustawionym na Conquest bez komandora i spokoj.A tak wgl to czekam na gameplay z multiplayer z konsol nowej generacji,bo chyba o to nam wszystkim chodzi.Moze z Gamescom jakis porzadny film przyleci bo cytujac battlelog'a:"Battlefield 4 is going to Gamescom with tons of news".Zeby mnie te "tony" nie przygniotly

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komandor będzie ogarnięty to nie widzę powodów, żeby nie robić to co każe. Zresztą, sam będzie siał zamęt na polu walki swoimi pociskami, a ja nie przegapię okazji, żeby być na fladze z UAV w powietrzu i z potencjalnym pociskiem Tomahawk niszczącym atakujące mnie czołgi. Dodadzą pewnie dodatkowe punkty za wypełnianie poleceń, a tym też nie pogardzę.

 

 

 

Liczę na opcję głosowania w celu wywalenie komandora, a ci pewnie będą wybierani tak jak w dwójce, a nikt nie chce jakiegoś leszcza-sierżanta niewiedzącego co robi na takim stanowisku :) Miejmy więc nadzieję, że komandor będzie wybierany tak jak w BF2. Czyli zgłaszamy chęć do bycia na tej pozycji, a gra wybiera najbardziej doświadczonego gracza. Może w końcu poziom 'skilla' na BL się do czegoś przyda.

 

 

Komandor na klanówkach to będzie coś! W końcu nie trzeba będzie się drzeć na cały regulator gdzie jaki skład ma biec, a do tego EMP-UAV, UAV, zrzuty zaopatrzenia i pojazdów, pocisk Tomahawk, a do tego wszystkiego kanonierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz racje na klanowkach to może sie sprawdzić,bo tam wszyscy wysluchaja poleceń,ale z randomami to będzie różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank ten tryb będzie opcjonalny. Albo do wyłączenia, albo będą z tym jakieś osobne serwery. Już widzę trolli na hc jak rozpieprzają własne czołgi tomahawkiem lub rzucają zaopatrzenie wrogowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z komandora. Jak będzie ogarnięty to łatwo będzie wyjść z baserape'u. Ciekawe tylko czy będę mógł jednocześnie grać żołnierzem i sprawować funkcje komandora na tablecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciek o nowym trybie:
http://www.mordorhq.com/showthread.php?10504-Gamescom-New-Game-Mode-Prediction-(-New-Info)&p=214526#post214526

 

I mapa:

http://i.imgur.com/Rg0K9zq.jpg

 

Wychodzi na to, że będziemy mieli bitwę morską, a na wyspie będzie się sklepać piechota ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie tak będzie to cieszę się że w BF4 będzie troche zróżnicowania w kwestii map,ponieważ w podstawce BF3 wszystko jest wyjęte z jednego worka.No i oczywiście chciałbym żeby każda mapa (w miarę swoich możliwości) operowała każdym trybem gry.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, dobranoc. Jak to wygląda jak BF 3,5 to ja nie mam więcej pytań. Jeśli ktoś nadal będzie próbował dowodzić wyższości Czterech Pancernych i teorii odgrzewanych kotletów w przypadku BF4 to proponuję zamknięcie się w pokoju bez okien i klamek.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko ogladac w 1080p.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeroing w snajperkach i zmienne warunki pogodowe - czad, ale te pociski TV w łodziach już mi się nie podobają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakiś porządny gameplay. Bo te oczojebne migawki co były na konfie tylko drażnią. Co do BF 3.5, jak ktoś zrobi przesiadkę z ps3 na next gena to różnicę odczuje. A że puszczają półprodukty? Hm, ktoś to kupuje w mln kopii tak czy siak, więc po co mają się starać ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 w 60fps jednak się da :) ogólnie gra się prezentuje świetnie nie mogę się doczekać tego na ps4 ;)

 

No właśnie, 60 fps jest już pewne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak gość powiedział na konfie, to chyba nie walił ściemy :P Nie powiedzieli tylko rozdziałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie w natywnych 1080p to czapki z glow dla DICE, i nie bedzie juz zadnych wymowek dla innych dewepoperow, zeby NIE robic gier w 1080p@60FPS. Obawiam sie jednak, ze bedzie to tylko natywne 720p, lub xxxx*1080 i potem upscallowane pozimo, jak np. w GT5. Jakby gra miala byc w 1080p to by juz dawno o tym piali, jak kazdy innt producent, a tymczasem caly czas cisza na ten temat.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem newsa że ktoś tam jakiś szef potwierdził że bf4 na nextgenach śmiga w 1080p/60fps jedno się już potwierdziło teraz czekac na kolejne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p i 60fps? Może po dwóch, trzech latach życia konsoli będzie to standardem w grach tego rozmachu. Jakby BF4 miał działać w takich ustawieniach to Dice by się tym chwaliło na lewo i prawo, a pochwalili się tylko płynnością animacji więc można jasno zrozumieć, że na 1080p nie ma co liczyć. Mogli wybrać pomiędzy 1080p i 30fpsami, a 720p i 60fpsami. Wybór był prosty biorąc pod uwagę co jest ważne w FPSach, płynność > rozdzielczość. No i musli zabrać skądś zasoby na pociągnięcie 64 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet będzie w 720p, to i tak dla graczy konsolowych nie będzie to bf 3,5. To co pokazali na gamescomie nastawia optymistycznie, przynajmniej mnie. No i zmienne warunki pogodowe... bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś streamy z multi ? Podobnie jak na e3, czy nie ma nic takiego?


BTW. Badger w formie. :)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie na chłodno pooglądałem sobie filmiki (w zasadzie jeden)w necie. oczywiście, pececiarze jakiegoś szoku nie doznają, co innego przesiadka z ps3 na ps4. wydaje mi się też po tych urywkach z gameplaya że mapy będą bardziej złożone i usiane większą ilością naturalnych przeszkód. może wreszcie uda się pograć bez bejsrejpów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rape zawsze będzie albo spawny z dupy. Zabrać strefę śmierci! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

punkt E jest na statku/lotniskowcu? Moze to ten co na koncu sie wbija w wyspe. Najpierw sadzilem ze w 1:36 to moment z baserape jak na kanalach. Jesli jest to zrobione tak ze trzeba tam popylac motorowkami/droga powietrzna to najs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×