Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Dec 5 PS3 Game Update Notes
This patch is mainly focused at increasing game stability and contains a number of crash fixes. Accumulated, these fixes should help increase stability overall in the game.
-Reduced the risk of a crash when transitioning from one multiplayer round to another
-Fixed a crash that could occur when creating decals (bullet hit effects, etc.)
-Fixed a crash that could occur when leaving vehicles
-Fixed a crash that could occur when moving outside of the intended play area
-Fixed a crash that could occur when firing the MBT and IFV gunner incendiary weapon
-Fixed a crash that could occur when opening the Options menu
-Fixed a problem with weapon accessories using up too much memory, which in turn could lead to crashing

Field Upgrades Reactivated
We have now fixed the Field Upgrades "Indirect Fire" and "Perimeter Defense" that were crashing the game. These Field Upgrades were previously deactivated as a workaround to this very frequent crash. With this fix in place we are now reactivating the Field Upgrades in question.

One-hit Kill Bug Fixed
Fixed the "one-hit kill" bug where damage from a single bullet sometimes was applied multiple times. This could lead to firefights where normal rifles sometimes dealt one-shot kills, which is not as designed.

One-hit Kill Bug Explained
We are seeing reports from people that this is still present, with descriptions such as “I came around the edge of a building and died instantly”. It is important to understand that this is not the One-hit Kill Bug, that is another issue that we are working on addressing. For this, it is important to understand how some of the interpretations made by the game happen so that you can understand the difference.

We saw an issue where a bullet travelling towards an opponent would cause damage in one frame, and then again in the next frame. Therefore bullets would cause 2x damage if they hit the target between these two frames. This issue has been addressed.

The issue of dying before you saw who shot you is a different beast. We use a term called Interpolation in reference to where you are in the game world. There are instances where the death camera is initiated before the correct internet packets have arrived to be interpolated by your camera. This gives the impression that you were killed by "one shot" as someone came around the corner of a building. We have identified this issue and will address it in this patch and continue to tweak it in upcoming updates (see "Improved Hit Sync" below.)

Improved Hit Sync
We previously removed interpolation of damage events (like you taking damage from someone shooting at you) to make them feel more responsive, but that made the damage sync suboptimal. We are committed to tweaking the sync so that it will stay more true to what you are actually seeing. The first step towards this is taken in this patch, so you should see some improvement on this now. We will continue to work on improving hit sync in the game. This change is already live on PS3, PC, and PS4, and will go live on Xbox One and X360 in upcoming patches.

Miscellaneous Fixes
-Fix for stuck in infinite loading screen
-Fix for flares exploit where you could deploy flares faster by leaving and re-entering a vehicle
-Moved an infantry spawn point on Rogue Transmission at first base that was previously positioned outside of combat area
-Adjusted AT weapon at first base on Rogue Transmission from second floor barrack to outside on ground. Previously, players had to destroy a wall in order to reach the weapon
-Performance fix when firing upon large destruction objects (mostly after Levolution events)
-Minor performance optimizations
-Fix for destroyed object parts still being visible in the game world
-Smoother movement of networked objects (like vehicle turrets)
-Fix for audio randomly dropping out when driving a US tank
-SP/South China Sea: Added collision for place where player could get stuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w Battlefielda teraz to się gra dopiero po kilku miesiącach od premiery ;-) Dice od wydania BBC2 idzie w stronę kasy i dojenia graczy. Gra w multi dla większości jest nie grywalna, zamiast naprawić i wydać patcha to mamy nowe DLC i to już dwie sztuki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie a co z dodatkiem nawalnica ? Ci co maja premium to maja za darmo a ci co maja zwykla to musza kupowac dodatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crash5

tak , jak ją rzucisz na ziemię i ktoś będzie ranny i będzie stał blisko to będzie mógł regenerować życie. tobie wtedy będą nabijały się punkty.

@eRniPL

osoby posiadające premium oraz zamawiający grę w preorderze mają dlc chińska nawałnica za "darmo" . osoby które kupiły gołego bf'a aby grać w ten dodatek muszą wyłuszczyć się z kasy (ok.60 zeta)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gry kupione przez PSS miały dodatek ? chce kupić z drugiej ręki i teraz jak rozpoznać że gra posiada darmowy dlc z nawałnicą? wersja płytową ma napisane że jest takie dodatek a cyfrowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kupione w preorderze mialy dodatek ktory bedzie mozna zgrac za 2 tyg. Jezeli kupisz drogi slot od pierwszego wlasciciela to bedziesz mogl zgrac. (brak polskich znakow -pisane z tel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc kupna premium bez uzywania pss? Mieszkam uk i mam karte z uk a konsole zarejestrowalem na polske przez co nie moge dodac mojej karty. Mozna kupic to premium przez np battleloga czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tydzień podwójnego expa się skończył ale mieli dodawać też dla każdego lunete x3  dla m1911 (specjalny ficzer dostępny tylko dla programistów Dice) i za cholerę jej nie mam a grałem codziennie... Macie ten dodatek do broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol , właśnie przed chwilą grałem z ludźmi którzy mieli 109 i 104 level. Liczby na tle orła były fioletowe. Wie ktoś o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem grę z DLC Chinska Nawałnica, kod wpisałem już dawno, jak nie było jeszcze dodatku. Dziś próbuję wejść na serwer z mapą z dodatku i mi wyskakuje, że nie mogę, bo nie mam premium. Ponowna próba wpisania kodu kończy się komunikatem, że stracił ważność. Jak wchodzę na PS Store i wyszukuchę China rising to jest, że nie mogę kupić bo nie mam premium.

O co chodzi? Czy ktoś z Was wpisał kod przed premierą dodatku i teraz normalnie gra na nowych mapach?

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc kupna premium bez uzywania pss? Mieszkam uk i mam karte z uk a konsole zarejestrowalem na polske przez co nie moge dodac mojej karty. Mozna kupic to premium przez np battleloga czy cos?

Kup na allegro zdrapki PSN 2x100 zł , chodzą już po 92 zł i dostaniesz na m@ila kod i wpiszesz go w PSS.

Witam,

 

Kupiłem grę z DLC Chinska Nawałnica, kod wpisałem już dawno, jak nie było jeszcze dodatku. Dziś próbuję wejść na serwer z mapą z dodatku i mi wyskakuje, że nie mogę, bo nie mam premium. Ponowna próba wpisania kodu kończy się komunikatem, że stracił ważność. Jak wchodzę na PS Store i wyszukuchę China rising to jest, że nie mogę kupić bo nie mam premium.

O co chodzi? Czy ktoś z Was wpisał kod przed premierą dodatku i teraz normalnie gra na nowych mapach?

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Niestety musisz zaczekać , tylko użytkownicy PREMIUM , mogą w tej chwili grać na dodatku CHINA RISING , dla zwykłych użytkowników dodatek będzie dostępny za około 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super po wczorajszym patchu miałem 4 zwiechy na 3 mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super po wczorajszym patchu miałem 4 zwiechy na 3 mapki.

a ja zepsuty voice chat. Właśnie wczoraj odstawiłem BF4, gra jest dobra ale wrócę do niej za kilka łatek.Miałem chrapke na zakup Bf4 i Ps4 ale mi przeszło. Szkoda nerwów. Najlepiej jednak kupować premium edition bo wychodzi zazwyczaj taniej niż podstawa+ premium a jest duża szansa że gra będzie już grywalna. Z każdym patchem jest coraz gorzej. Teraz pojawiły się dodatkowo problemy z voice oraz płynnością, wcześniej tak nie miałem , np. na operacji blokada gra była w miarę płynna a teraz mam spadki do ok 5 fps, o wieszaniu konsoli nie wspominając bo to było, jest, i jeszcze długo będzie. Znikających save nadal nie naprawili. Tak na prawdę wcisneli nam mega gówno nie grywalne ani w online ani w single. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super po wczorajszym patchu miałem 4 zwiechy na 3 mapki.

U mnie dodatkowo:

- wejście przez Szybką Grę TYLKO w tryb Podboju. W innych wywala "błąd sieci"

- notoryczny brak hitmarkerów, na tym samym serwerze wystarczy zmiana mapy

- sypiąca się komunikacja

- i błędy które pozostały od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy żołnierze, odblokowałem sobie (mimo tych wszystkich błędów w grze) kamuflaż w jednej z paczek. Do czego on służy? :help:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakupie Premium na PS3 i migracji na PS4 przy pomocy update konto Premium zostanie zachowane? Przypisywane ono jest do konta czy konsoli?

Dzieki, pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co czytam to piszecie ,że gracze premium mogą już grać w dodatek CN ? jestem posiadaczem premium (wykupiłem slot od znajomego) po ściągnięciu premium i uruchomieniu gry pisało ,że witają mnie w usłudze premium, dostałem niby kilka pakietów bojowych itp. lecz gdy wchodzę w przez serwery w którąś z map chińskiej nawałnicy,to zostaję przekierowany do sklepu psstore... wie ktoś o co kaman?

Edytowane przez WKS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Wy też macie problem z kasowaniem save'ów po aktualizacji? Na moim profilu skasował mi cały postęp w danej misji i kazał zacząć od nowa misję, zaś na profilu brata wyczyścił cały zapis i kochany Battlefield 4 pozwolił zacząć grę tylko od nowa, a był już przy końcówce... Co to k***** ma być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba tez trzeba zacząć od nowa kampanie. Ale akurat sie tym nie przejmuje bo grałem może 5 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co czytam to piszecie ,że gracze premium mogą już grać w dodatek CN ? jestem posiadaczem premium (wykupiłem slot od znajomego) po ściągnięciu premium i uruchomieniu gry pisało ,że witają mnie w usłudze premium, dostałem niby kilka pakietów bojowych itp. lecz gdy wchodzę w przez serwery w którąś z map chińskiej nawałnicy,to zostaję przekierowany do sklepu psstore... wie ktoś o co kaman?

ooo WKS :P świat mały :P a wgl pobrałeś dodatek :P przecież musisz go pobrać żeby ci działał :P tak mi sie wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy żołnierze, odblokowałem sobie (mimo tych wszystkich błędów w grze) kamuflaż w jednej z paczek. Do czego on służy? :help:

 

Zależy co to za kamuflaż. Może być do broni, pojazdu, mundur żołnierza.

 

 

Witam

Z tego co czytam to piszecie ,że gracze premium mogą już grać w dodatek CN ? jestem posiadaczem premium (wykupiłem slot od znajomego) po ściągnięciu premium i uruchomieniu gry pisało ,że witają mnie w usłudze premium, dostałem niby kilka pakietów bojowych itp. lecz gdy wchodzę w przez serwery w którąś z map chińskiej nawałnicy,to zostaję przekierowany do sklepu psstore... wie ktoś o co kaman?

 

Ściągnąłeś z PSS dodatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×