Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 1zł dziennie, mniej niż za gazetę hehe :D

Niby to tylko 1 zł dziennie. Tylko ze to 30 zł miesięcznie a to juz taki mały abonament. Za chwile za włączenie konsoli będzie kasowac złotówkę. Dla mnie to trochę przegięcie, nie ważne czy kogoś stać czy nie. Tylko po to żeby kroic na kasę. Jak juz ktoś zapłaci za tego Ps+ No to pewnie kupi pare gier, których normalnie by nie kupił.

Sory za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby to tylko 1 zł dziennie. Tylko ze to 30 zł miesięcznie a to juz taki mały abonament. Za chwile za włączenie konsoli będzie kasowac złotówkę. Dla mnie to trochę przegięcie, nie ważne czy kogoś stać czy nie. Tylko po to żeby kroic na kasę. Jak juz ktoś zapłaci za tego Ps+ No to pewnie kupi pare gier, których normalnie by nie kupił.

Sory za offtop.

Ja teraz zastanowię się nad zakupem ps4 bo może wybiorę produkt od konkurencji, który podobno przebija technicznie konsole od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już wklepywał kod na "Chińską nawałnicę"? Bo podobno jutro premiera dla preorderowców i premium. Narazie w ps storze nic nie ma na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już wklepywał kod na "Chińską nawałnicę"? Bo podobno jutro premiera dla preorderowców i premium. Narazie w ps storze nic nie ma na ten temat

No jutro dopiero będziemy próbować. Dość ciekawe te mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już wklepywał kod na "Chińską nawałnicę"? Bo podobno jutro premiera dla preorderowców i premium. Narazie w ps storze nic nie ma na ten temat

Dodatek Chińska nawałnica będzie dostępny 3 grudnia  dla posiadaczy premium. A dla reszty dwa tygodnie później.

Edytowane przez b4ttl3fi3ld4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur! Kupując grę mialem na pudelku napisane gra zawiera dodatek.chinska nawalnica trzy pakiety i cos tam , no i cholera gdzie ta chinska nawalnica niby jest wpisalem kod to tylko pakiet bojowy dostalem zalosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kiedy ta chińska nawałnica? Godzina. Bo piszą dzisiaj, a już jest od dawna dzisiaj i nima. Takie w ch. granie, dzisiaj, konkret jakiś, a nie dzisiaj.


Na ps3 gra chodzi słabo i wygląda słabo + max 24 graczy, grać się da ale patchowanie tej wersji olali kompletnie.

 

Tak myślisz? Bo wg mnie byliby głupcami jakby olali.

 

Currently online players:
PC 25,547, PS3 24,814, XBOX360 15,807, XBOXONE 8,239, PS4 11,008
 
A gra się tak samo jak w Bf3, dokładne tak samo kijowo, ale ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie trollować.

@down

patrząc na poprzednie dlc z bf3, łatki wychodziły właśnie około 12-13 czasu polskiego.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno godz 12-13 ukaże się Chińska Nawałnica, czytałem na jakimś zagr forum; chociaż tak naprawdę chińską nawałnice mamy już od kilku lat u nas w kraju:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw.

czy gdzieś się pucowali że razem z dlc będzie patch? na ps4 patch'e walą non stop a o ps3 cisza :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PC już był dzisiaj patch 800mb moze dadza na ps3 razem z dlc

i jak zwykle 

WE ARE AWARE OF A DISCONNECTION ISSUE, WE ARE WORKING TO FIX IT ON THE BACKEND. SORRY FOR THE INCONVENIENCE
Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby sciagnac ta nawalnice, musze wpisać ten kod co wpisywalem na początku żeby dostać pakiety w psn ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam kod na dlc jest w pudełku z grą, a kod na złoty pakiet( jeśli o nim mówisz) miał przyjść e-mail'em. oczywiście jeśli masz wersję na płytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tyle czasu w pracy że biegam po różnych forach i przekazuje info dla Was drodzy Battlefianie :rolleyes: jestem na nasłuchu, jak będzie dlc CR dam znaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na allegro można kupić gra w wersji cyfrowej po 100 zł czy jaka kupię taką wersję to mogę pobrać dodatek Chińska Nawałnica za free ? Nie mogę nigdzie znaleźć wiarygodnego info , niby są premierowe wersje z kodem do pobrania, a znowu natrafiłem na info że dodatek jest dla premium a po 2 tygodniach dla wszystkich , czy to prawda bo nie wiem czy mam kupować BF4 jako slot czy szukać takiej droższej z kodem niewykorzystanym pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na allegro można kupić gra w wersji cyfrowej po 100 zł czy jaka kupię taką wersję to mogę pobrać dodatek Chińska Nawałnica za free ? Nie mogę nigdzie znaleźć wiarygodnego info , niby są premierowe wersje z kodem do pobrania, a znowu natrafiłem na info że dodatek jest dla premium a po 2 tygodniach dla wszystkich , czy to prawda bo nie wiem czy mam kupować BF4 jako slot czy szukać takiej droższej z kodem niewykorzystanym pozdr

IMO troll który reklamuje swoje aukcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dokładnie poprawili w tym patchu 1.03 bo grałem tylko chwile ,ale na pewno nie poprawili zawieszania się konsoli na mapie Operacja Blokada :) Gra  zawiesza się dalej, nie pozostaje nic innego jak czekać na patch 1.04. Swoją droga współczuje ludziom którzy kupili  PS4 dla BF4. Wydać dwa klocki dla takiej zbugowanej gry.... DICE żal. Zamiast robić nowe mapy ,najpierw powinni połatać każdą wersję a dopiero później bawić się w dlc, no ale wiadomo,póki co patchy nie da się sprzedawaća dlc jak najbardziej. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy ktokolwiek kupił konsole dla BFa, poza tym na ps4 jest czysty port z PC nawet bugi te same, jest dużo lepiej ze stabilnością niż na ps3 jak poprawią netcode to będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie gadałem na battlelogu z kumplem który ciśnie cały czas od momentu zassania pacza 1.03 i mówił że jego zdaniem nic nie poprawili . gra jak się zwieszała , zwiesza się dalej . bugi są te same. więc może to był pacz który miał coś spieprzyć , a nie naprawić ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z ta nawałnica? W grze jest napisane ze dostępne dzisiaj a włączyć sie nie da? Jak sie pobiera dlc z premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie ma, zaczyna mnie to wkur.... pomału. A patch nie wiem co zmienia, celownik mechaniczny jak miałem zaklejony tak mam. Zawiesiło się też. Spadki animacji są. Więc nie wiem co on miał dać. Ale brak nawałnicy mnie denerwuje, wyjeb.... im 199 na premium i gówno. W ch. grają pacany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×