Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem chcesz kupic Premium na 2 ?

Tak jak się kupuje każda grę na pss. Na osobnym koncie, można aktywowac na 2 konsole. Kupowałem tak premium do bf3. Pare stron temu ktoś mi potwierdził ze do bf4 tez się tak da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wam się strzela za pomocą R2??? :) no qrwa co za debile znowu namieszali w kontrolsach.... reNce opadają, masakra

 

sorry , nie ten dział ...

Edytowane przez peka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wam się strzela za pomocą R2??? :) no qrwa co za debile znowu namieszali w kontrolsach.... reNce opadają, masakra

sorry , nie ten dział ...

Hehe, komentarz na końcu najlepszy :P

jak Wam się strzela za pomocą R2??? :) no qrwa co za debile znowu namieszali w kontrolsach.... reNce opadają, masakra

sorry , nie ten dział ...

Hehe, komentarz na końcu najlepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnosnie trofea " pełny arsenał " zebrałem wszystko w grze i na battlelogu tak jest natomiast w grze pokazuje ze nie mam  jednego niesmiertelnika mial ktos moze cos takiego i jak go zebrac jesli wogole jest taka mozliwosc bo widziałem u niektorych graczy ze maja ten trofik :sad: z góry dzieki za odpowiedz

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem był już poruszany wcześniej. Trofka jest zbugowana. Pewnie naprawią z najbliższym patch'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem był już poruszany wcześniej. Trofka jest zbugowana. Pewnie naprawią z najbliższym patch'em.

dzieki za odp. mam nadzieje ze tak bedzie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w singla i to gra przechodzi ludzkie pojecie.To jest takie choojstwo,ze tego nie da sie opisac slowami.

Na hardzie nie zabijaja cie zolnierze tylko skrypty.Nawet nikogo nie ma i tak sie dostaje,bo za szybko chce sie zrobic mijsje.Czasami doslownie typy respia sie za toba.Granaty nawet w domu potrafia zadac ci dmg,od tego uciec sie nie da.

Gram tylko odblkowoac guny i noze na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie co prawda nie związane z BF4 ale może się orientujecie.. Dziś wreszcie zadziałało mi PSN więc ściągnąłem BF4 i próba uruchomienia trybu online wymaga PS Plus. Tak więc chciałem aktywować 14 dniową wersję próbną ale system twierdzi, że nie mam kasy na koncie i żąda podania danych karty kredytowej której i tak nie akceptuje.. Na allegro kupiłem więc kod do PS+ i po wpisaniu kodu w "realizacja kodów" na PSS wywala mi błąd.. Co robię nie tak..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony na chwilę obecną wyłączyło realizacje kodów na PSstore na PS4 aby ustabilizować PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go wpisać także na PS3 i też dupa..

Ja pierd*le człowiek wywala kupe kasy i nawet pograć nie można :(

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany , a jak odpalić tryb commander na tablecie? Trza jakąś aplikację na battlelogu zassać? Może ktoś pokierować, wczoraj na chwilę dorwałem tablet i za chiny nie mogłem znaleźć tego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W appstore masz battlefield 4 commander. Ja zeby zagrac musze jeszcze do 10 poziomu w multi dobic :p

Dołączona grafika

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty lecą jak ścieki do rzeki, wczoraj miałem akcje na fabryka 311; leci helka z czteroma typami, już nadpalona a ja im jedną serie ze swojego helikoptera i boom! Wyje&ało ich a mi pkt za pojazd i 4 typa.

Tak przy okazji; my biedacy z ps3 gramy za free multi a chłopaki z ps4 muszą płacić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre dobre ;) . Ja chyba jednak dałbym parę złoty aby pograć z taką jakością grafiki jaka jest na ps4. Co do punktów to racja, rozwaliłem raz Lav'a , za pojazd, typów, przejęcie i obronę flagi policzyło mi z 700 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre dobre ;) . Ja chyba jednak dałbym parę złoty aby pograć z taką jakością grafiki jaka jest na ps4. Co do punktów to racja, rozwaliłem raz Lav'a , za pojazd, typów, przejęcie i obronę flagi policzyło mi z 700 pkt.

Dokładnie, też zamierzam kupić czwórkę i cieszyć się jakością,do tej pory stoją u mnie gdzieś tam zakurzone psx i ps2, mam do nich sentyment:rolleyes:, przy czym psx to oryginalny japończyk,pady pogryzione itp. I wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi opłatami za granie w multi to przegieli. Do tej pory opłaty za multi zniechęcaly mnie do xboxa a tu masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi opłatami za granie w multi to przegieli. Do tej pory opłaty za multi zniechęcaly mnie do xboxa a tu masz.

Prawie 1zł dziennie, mniej niż za gazetę hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby mieć tego ps+ to trzeba podać dane karty kredytowej inaczej dupa nawet tej 14 dniowen nie aktywujesz..

Co do gry to naprawde robi wrażenie zupełnie inna gra.. Wszędzie wszystkich pełno. Co do R2 można sie przyzwyczaić ale ten pierwszy odruch bezwarunkowy jest masakryczny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby mieć tego ps+ to trzeba podać dane karty kredytowej inaczej dupa nawet tej 14 dniowen nie aktywujesz..

 

No specjaliści z Sony (jak i z apple, google, ms) nie pomyśleli, ze znajdzie się takie miejsce na ziemi, że karta kredytowa to problem. :biggrin: Może trzeba ich uświadomić, napiszcie jakąś petycje czy coś.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie karty z czego jednej nie akceptują twierdząc, że nazwisko posiadacza karty się nie zgadza.. A inną przyjeło pomimo, że przy jej pomocy nieda się robić zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, fajny ten tryb unicestwienie . jak jest ogarnięta ekipa to fajnie taktycznie można się pobawić.

btw.

czy ktoś wie czy w bf4 jest jakieś ograniczenie regionalne przy wbijaniu na serwery przez szybką grę, czy to jest totalnie na chybił-trafił. czasem jest to irytujące jak widać jakąś brazylię czy inne ksa które jest tak zlagowane że zamiast biegać to teleportuje się z miejsca na miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica graficzna jest miedzy pc a ps3 jesli chodzi o tą gre? Bo widzialem tylko na pc u kolegi i wyglądało to bardzo ładnie i nwm po prostu czy na ps3 też jest ładna jak na tyle wiosen jej ;) Wiadome ,że gorsza niz pc ,ale mam na myśli to czy jak na ps3 to ładna grafika w prownaniu do innych gierek. I ciekaw jestem czy dla osoby ,która pierwszy raz wogóle zacznie grać w bf'a będzie cięzko się wgrać ,bo zawsze byłem graczem COD'a od mw1 i nie wiem czy jest wielka różnica w oswojeniu się ,a żadnej ekipy nie mam ,co gra w bf'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 gra chodzi słabo i wygląda słabo + max 24 graczy, grać się da ale patchowanie tej wersji olali kompletnie.

W BFie trybów gry masz dużo (są typowe battlelfield'a jak CONQUEST/RUSH oraz cod'owate DOMINACJA I TDM) jak dobrze celujesz to w każdym FPSie się wyrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×