Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

widocznie tylko takich prosów jak ja ;)

ale ty jak dołączasz? poprzez "zaproszenie od znajomego" czy "dołącz do znajomego który gra"?

mnie w tym drugim przypadku nie przerzuca i muszę ręcznie przeskakiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuci ci automatycznie ale jak serwer nie bedzie pelny. Jak bedzie pelny to musisz poczekac az ktos opusci gre. Bo jeszcze nie widzialem zeby po jednej stronie bylo 19 a po drugiej 21 np w TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za gruba kasa aby prywatne serwery dopuścili.

Mógłbyś swoją wypowiedz bardziej sprecyzować, bo też z niecierpliwością oczekuję na prywatne serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś swoją wypowiedz bardziej sprecyzować, bo też z niecierpliwością oczekuję na prywatne serwery.

A co tu bardziej precyzowac? Prywatne serwery to dla Dice zyla zlota-nieskonczenie plynaca kasa! Wiec nie ma opcji ze odpuszcza prywatne serwery, kwestia tylko kiedy. Sadze ze nir wczesniej niz po zalataniu glownych dziur gry-nie wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To swoją drogą, jak załatają jedno to spie@#%lą drugie! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś swoją wypowiedz bardziej sprecyzować, bo też z niecierpliwością oczekuję na prywatne serwery.

Sorki, miało być -odpuścili-. Jak piszę z telefonu to czasem takie kwiatki wychodzą. Serwery prywatne będą na 100%, już bf3 pokazał jaki to finansowy sukces. Pewnie wprowadzą je jak tylko uporają się z niedociągnięciami w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie dodać do PSN, jak będę widział, ze gracie z chęcią dołączę, albo się umówimy na jakaś grę, nick PINGWINEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema ktoś ochoty dzisiaj pograć multi? nick : Tankai11

Edytowane przez mlpa12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakiś technik załatwił mój czołg palnikiem, nie wiedziałem, ze tak się w ogóle da ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, to jeszcze nie wiesz wielu rzeczy :)

zajrzyj na jutuba jak ludzie trolują z c4 i czołgi ze snajperek rozwalają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, ze nie wiem. W końcu to mój pierwszy taki tytuł :p przylepiaja i strzelają w c4 ? Dobrze kumam ?

No domyślam się, ze nie wiem. W końcu to mój pierwszy taki tytuł :p przylepiaja i strzelają w c4 ? Dobrze kumam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia, jeden koleś siedzi gdzieś na wieży czy skale oddalonej kilometr(odległość umowna) od miejsca zamieszania. drugi czatuje na czołg i podrzuca mu c4 , ale nie wysadza . kolo ze snajperką wali w ładunek c4 i czołg idzie na złom . mocne zdziwko muszą mieć ludzie z czołgu jak na kilkamie widzą kolesia który siedzi sobie gdzieś na zadupiu na dwójnogu. :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, to jeszcze nie wiesz wielu rzeczy :)

zajrzyj na jutuba jak ludzie trolują z c4 i czołgi ze snajperek rozwalają :biggrin:

Ja od jakiegos czasu mam cos takiego. Wrzucam c4 na jeepa i jade np do czolgu, wyskakuje z jeepa i odpalam c4 jak wjedzie w czolg. Ku mojemu zdziwieniu wszystko wybucha oprocz czolgu. 0 obrazen. Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze nie mam pojęcia nie próbowałem. Ale dla śmiechu kilka razy wjezdzalem w czołg jakimś pojazdem typu transporter i uciekłem :D wstyd się przyznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciaga mi się patch 1.06 ciekawe co zmienili :)Gdyby ktoś mógł loga ze zmianami podlinkować to byłoby miło. 

Edytowane przez Largoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie sciagam :) ciekawe co naprawili jezeli cos naprawili :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źródło pssite

Łatka zajmuje 619 MB i poprawia następujące rzeczy:

Naprawiono różne problemy ze stabilnością gry

Naprawiono migotanie minimapy i dużej mapy na Wroga transmisja i Operacja blokada

Naprawiono błąd, który powodował odradzanie się graczy pod planszą na mapie Zapora na Mekongu

Zwiększono o 25% zadawane przez myśliwce stealth obrażenia z cziałem 20mm

Ujednolicono szybkość naprawy pojazdów

Naprawiono błąd , który powodował blokowanie kamery kierowcy przy użyciu CKM w czołgu M1 Abrams

Poprawiono wyświetlanie znacznika u sojuszników

Poprawono błąd z błędnym wyświetlaniem karty naszego zabójcy

Gracze w EU: Poprawiono błąd uniemożliwiający odpalenie gry gdy konsola była ustawiona w nasepujących językach: japoński, holenderski, portugalski, chiński tradycyjny, koreański, czeski, portugalski-brazylijski

Naprawiono błąd w którym gracz ginął mimo posiadania 1HP

Poprawiono wyświetlanie otrzymywanych obrażeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciaga mi się patch 1.06 ciekawe co zmienili :)Gdyby ktoś mógł loga ze zmianami podlinkować to byłoby miło. 

Ch.. poprawili. Dzwięku jak nie było na początku rozgrywki ,tak nie ma .Jak ktoś wskoczy do śmigła,musi odczekać minutę,bo nie usłyszy ,jak go namierzają.Dzwięk przeładowania broni nadal z częstym opóznieniem.Nie dość,że dzwięk przeładowania jest cichy w większości karabinów,to na dodatek opózniony.Używając karabinków,mam wrażenie ,jakbym trzymał zabawkę do paintball'a.Śmieją się z Call of duty,ale tam przynajmniej czuć,że ma się karabin w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

276 MB zajmuje u mnie, skąd ta rozbierzność ciekawe.

pewnie to była informacja odnośnie ps4, nie wiem , zgaduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak stoi sprawa z blaszkami z kampanii? Da sie je jakoś zebrac i wbić platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pPANOWIE: MACIE TAKI PROBLEM? Gram w BF 4 multiplayer i czasem po 2/3 godzinach gry konsola mi się zawiesza i musze resetować . Mowa o playstation 3

 

Konsola ps 3 nowiutka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×