Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zapisywalo. A po ew. dolaczeniu do serwera skad Cie wywalilo sumowalo punkty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany, ktoś lata helkami czy jetami? mam pytanko odnośnie namierzania. w bf3 było tak że jak ktoś namierzał to najpierw był sygnał przerywany , a jak zalokował mój wehikuł to był sygnał ciągły i właśnie wtedy trza było odpalić flary.

teraz w bf4 jest tak że jak słyszę dzwięk namierzający mnie to jeszcze przed zalokowoniem celu zbieram rakietę. czy u was też tak się dzieje?

btw.

wczoraj grało mi się fatalnie, strasznie mi animacje szarpało , nie było płynności tylko takie drobne skakanie ekranu podczas przesuwania obrazu. co prawda nie uświadczyłem zwiechy, ale granie z tym szarpaniem obrazu było tak męczące że się odechciewa. totalnie nic ubić nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wczorajsza łatka spieprzyła więcej rzeczy niż naprawiła. Przed nią miałem jedną zwiechę na dwa tygodnie grania, od wczoraj już dwie podczas jednej sesji :laugh:

W tym DICE to chyba jakieś nieuki programują.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest piękna, ja do momentu patcha miałem freeza conajmniej raz dziennie, a teraz po patchu spokój. Ty na odwrót :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienie nauczyć się latać :biggrin:

Radzę na początek skakać z pierwszego maks drugiego pietra:D A nóż ci się uda:D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna i grafika nawet spoko :p zastanawiam sie vzy kupic bf3 bo nie mialem okazji zagrac :p polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę polecić, giera fajna, ale co z tego że Ci ktoś poleci jak sam nie sprawdzisz. Za 30 zł nadal chyba jest, więc kup i zobacz, najwyżej wywalisz jak się nie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie lepiej gralo w BF3 niz teraz w BF4:) Wydaje mi sie nawet ze grafika byla lepsza w BF3:/ Moze jak sie pozbeda tych wszystkich bledow to bedzie lepiej:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam sobie to coś. Po najnowszym patch`u BF4 wrócił do stanu przed patcha.

Zamiast wieszać sie przy doczytywaniu map, wiesza się w czasie meczu czyli tak jak było wczesniej - zdecydowanie trzeba pożegnać ten tytuł i "puścic do zyda" dopóki kod przejściowy na PS4 wciąz aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany, ktoś lata helkami czy jetami? mam pytanko odnośnie namierzania. w bf3 było tak że jak ktoś namierzał to najpierw był sygnał przerywany , a jak zalokował mój wehikuł to był sygnał ciągły i właśnie wtedy trza było odpalić flary.

teraz w bf4 jest tak że jak słyszę dzwięk namierzający mnie to jeszcze przed zalokowoniem celu zbieram rakietę. czy u was też tak się dzieje?

btw.

wczoraj grało mi się fatalnie, strasznie mi animacje szarpało , nie było płynności tylko takie drobne skakanie ekranu podczas przesuwania obrazu. co prawda nie uświadczyłem zwiechy, ale granie z tym szarpaniem obrazu było tak męczące że się odechciewa. totalnie nic ubić nie mogłem.

Niestety jest tak czasem u mnie też, a żeby uniknąć oberwania obracam się w strone pacjenta, który do mnie celuje i odpalam ECM jak widze wystrzelone rakiety. Swoja drogą flary/ECM odpala się po usłyszeniu ponownie dźwięku przerywanego tylko tym razem o wyższym tonie ( ale jestem przekonany ze o to Ci chodziło :) ), w przeciwnym razie możemy dać się nabrać i dostać łomot.  Dźwięk w bf4 niestety działa jak działa i przy kilku stingera obrywam nie słysząc nawet namierzania. Kolejny kwiatek to sytuacja kiedy jesteś blisko pacjenta i alarm nie nadąża, a raczej zbyt wolno reaguje na sytuacje i stąd też te problemy. 

p.s. Heli rulezzz  :cool2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko znacie jakieś dobre forum/stronkę gdzie jest liga/turnieje w bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jako takich lig i turniejów bo nie ma prywatnych serwerów

To lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas pewnie to sie zmieni, bo nie wierze ze zrezygnuja z dodatkowego $$$$ za prywatne serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas pewnie to sie zmieni, bo nie wierze ze zrezygnuja z dodatkowego $$$$ za prywatne serwery

Pewnie tak. Ten patch co był to niby co poprawił? bo Ja nic nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, standard . odziedziczone po bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem tego w BF3 :P Moze dlatego ze wiecej oczekiwalem od BF4 a tu dupa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mozna ustawic klawiszologi takiej jak byla w BF3:/ Troche mnie to wkurza jak ktos mi w placy strzela a ja sie chce szybko obrocic to przez przypadek mi sie wcisnie :r3:  i wyciaga kose:/ A zeby sie polozyc musze w trakcie obracania oderwac kciuk od sticka i wcisnac :circle::( W heli tez lepiej bylo jak przepustnice byly na  :r2: i :l2::D Ja sobie zmienilem i teraz mam na  :r1: i :l1: no ale to nie to samo, bo nie ma na nich sily nacisku;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, szkoda że na ps3 nie ma opcji nagrywania tak jak w ps4. Wczoraj lecąc helką zdjął mnie snajper. Odległość była naprawdę spora, a ja wykonywałem jeszcze manewr obrotu. Akcja z typu Epic shot.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×