Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy to tylko w Erze, ehm, przepraszam , na PS4 chcialem powiedzieć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, faktycznie jakoś muszą ludzi delikatnie przymusić do zakupu nowej generacji. ;) Dobrze, że są też inne tryby, gdzie dynamika rozgrywki pozostaje na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h gry za mną. Tylko raz gra się zacięła. Jedyne co mnie wkurza to to, że na początku rozgrywki nie widzę nawet swojej broni, trzeba poczekać z 20 sekund.

 

Mój ulubiony tryb to dominacja. Zawsze coś się dzieje. W podboju jest strasznie nudno, na taką wielkość map jest stanowczo zbyt mało graczy. Mam nadzieję, że to zmienią. :)

Dominację lubiałem na BF3 tutaj jest jakaś niedorobiona, dziwne respy. Nie raz odrodziłem się przy typku zaliczając natychmiastowy zgon albo mając kogoś na plecach. 

 

Co do znikającej broni to zamiast czekać, polecam przycisnąć trójkąt od zmiany broni to przyspiesza całą sprawę.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze w BF3 dominacja byla pierwszy raz w Walce w Zwarciu:D Nie kazdy mogl tego doswiadczyc:D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej części maksymalna ilość zgonów w deatmatchu to 100? W trójce można było grać do 300 i 500.

taak tylko do 100 zgonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójce też początkowo było maks 100. Później dodano prywatne serwery, na których gracze mogli zmieniać ilość ticketów. W czwórce póki co prywatnych serwerów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to się dzieje z tym bf'em dzisiaj ? wywala cały czas mnie z battleloga i nie mogę pograć -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze konsola mi sie zwiesza tylko kiedy gram w Podboj:/ Gram pare godzin w TDM i nic, gram w Dominacje i nic, zagram w Podboj i po paru minutach zwiecha:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tez tak mam, raz mam zwieche, resetuje konsole i potem juz moge grać i grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh gra jest spoko ale te zwiechy i to wszystko jest maasakra... Licze na to ze DICE naprawi to "kiedys"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie sobie jednak normalna słuchawkę blu jak do telefonu. Ktoś jakiś meczyk jutro ? Sprawdzę jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- od pierwszego zagrania wprost nienawidzę mapy "Strefa powodziowa" stąd moje pytania- czy da się ją jakoś zablokować ? chodzi mi o to gdy kończę grę na jakiejś innej mapie a następna ma być w/w mapa żeby mnie wywalało, przerzucało na inny serwer lub coś w tym stylu ???   Kolejne pytanie to skoro już mnie połączy ze strefą powodziową, poczekam aż wczyta grę i od razu wyjdę z serwera to czy taka zagrywka doliczana jest do statystyk jako porażka ? chodzi mi o to czy jest jakiś "bezpieczny moment" do którego można się rozłączyć ? bo wydaje mi się że coś takiego jest bo inaczej na chwilę przed porażką naszego zespołu można było by wyjść z gry mając cały czas 100 % zwycięstw. Z góry dziękuje za odpowiedzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- od pierwszego zagrania wprost nienawidzę mapy "Strefa powodziowa" stąd moje pytania- czy da się ją jakoś zablokować ? chodzi mi o to gdy kończę grę na jakiejś innej mapie a następna ma być w/w mapa żeby mnie wywalało, przerzucało na inny serwer lub coś w tym stylu ???   Kolejne pytanie to skoro już mnie połączy ze strefą powodziową, poczekam aż wczyta grę i od razu wyjdę z serwera to czy taka zagrywka doliczana jest do statystyk jako porażka ? chodzi mi o to czy jest jakiś "bezpieczny moment" do którego można się rozłączyć ? bo wydaje mi się że coś takiego jest bo inaczej na chwilę przed porażką naszego zespołu można było by wyjść z gry mając cały czas 100 % zwycięstw. Z góry dziękuje za odpowiedz

 

Niestety jedynie co możesz zrobić to w filtrach wywalić tą mapę, ale jak zakończy się runda i zmiana mapy nastąpi to niestety nie ma gwarancji, że nie trafi tej mapy. Co do kolejności map można zawsze sprawdzać poprzez wciśniecie trójkąta po najechaniu na serwer albo jak już na nim jesteśmy ustawienia serwera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak odznaczysz ta mape w ustawieniach to jak bedziesz gral w poprzednia mape to i tak nastepna bedzie strefa powodziowa:D Czy staty sie psuja ? Szczerze powiem ze nie wiem:P Ale bespieczny moment na opuszczenie to po zakonczonej mapie poprzedniej jak podlicza punkty po prostu wyjsc:D Trzeba sie pomeczyc puki nie ma prywatnych serwerow:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta mapa jest straszna, to znaczy jeśli nie ma snajperów tyle na dachach to da sie znieść.... Ale zazwyczaj to każdy dach jest obstawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 jest straszna , ale na ps4 na tej mapie jest helka zwiadowcza . dwa trzy kursy i kamperstwa nie ma. to samo było na początku jak wyszła gra na mapce "pierwszy brzask" (nie pamiętam nazwy dokładnie), ludzie nie ogarniali za dobrze latadeł to duża ilość kampiła na wysokich wieżowcach. teraz jak gram na tej mapce to dachowce i kampa jest sporadyczna.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 jak 4 osoby kampią na dachu to juz na dole zespół jest sporo osłabiony... a jak dwa składy czyli 8 osob jest na dachu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak właśnie wygląda ta plansza niestety.... A co z Tymi statystykami  Wygrane/Przegeane ? Orientuje się ktoś ? Bo nie chciał bym wszystkich wymęczonych wygranych tracić tylko przez to że gdy widzę strefe powodziową to od razu się rozłączam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , to niestety jedna z map gdzie można nikogo nie zabić , nie zostać zabitym , ogólnie nie ruszać dupy z jakiejś klatki schodowej , a wygrać mecz. ;)

ale właśnie grając wczoraj na tej mapie tak się zastanawiałem . przecież odpalam te bf4 po to żeby się trochę pobawić, rozerwać. gra polega na strzelaniu do wroga , im więcej się dzieje , im więcej zabijam , tym lepiej się bawię . myślałem że podobne odczucia mają inni grający w tę grę. ale jak na koniec rundy siedzący na dachu na 20 minut grania mają dwa, trzy kille to się tak zastanawiam czy aby na pewno kierują nimi te same motywy ;)

edit:

@up,

ale co miałbyś tracić? pewnie jest tak jak w bf3, jeżeli opuszczasz jakąś planszę zapisuje ci ją jako przegraną. ale tylko tę jedną , nie wszystkie inne które grałeś wcześniej. (no chyba że źle zrozumiałem twoje pytanie)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to fani Hitmana, MGS czy Splintera...  itp. Wolą zabijać z ukrycia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale tam trzeba było sie ruszać, a oni nawet jak wejdę na ten dach to stoją w miejscu i sie nie ruszają tak są zafascynowani patrzeniem przez lunetę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×