Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

nie oszukujmy się, nowa odsłona to będzie na next genach. jak będę chciał sobie odpalić metro, sienę czy bazar to do czytnika wrzucę bf3. jakoś burza piaskowa czy ruchome windy mnie nie przekonują aby kupić to na starą konsolę. mam nadzieję że im nie wejdzie to w krew i co drugie dlc będzie wypuszczane w całości z odrestaurowanych mapek z bf3. takie dlc mogę przyjąć w postaci darmowego prezentu w ramach przeprosin za problemy z jakimi się boryka bf4.

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Premium będziesz mial za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pakiet premium nie jest za darmo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast latac to jakies z dupy DLC wypuszczaja:/ 

Chyba jeszcze nie podali terminu tego DLC.

Swoją drogą mnie cieszą stare mapki, ale okoni ma rację powinniśmy dostawać je jako prezent za problemy z jakimi trzeba borykać się na PS3 czy PS4.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies blizsze info co do tego "lutego"? Jakis link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś potwierdzić, sprawdzając? Grając na tablecie w tryb komandora nawet kogoś zabijając nasz poziom umiejętności po zakończonym meczu pokazuje zero. Problem w tym że grając kilkanaście meczy pod rząd w tym trybie skill spadł mi prawie o 100 pkt. Czy to kolejny babol czy da się to logicznie wyjaśnić?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczeog jak wrzucam jakis link tu na forum to nie da sie go otworzyc?:/

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś potwierdzić, sprawdzając? Grając na tablecie w tryb komandora nawet kogoś zabijając nasz poziom umiejętności po zakończonym meczu pokazuje zero. Problem w tym że grając kilkanaście meczy pod rząd w tym trybie skill spadł mi prawie o 100 pkt. Czy to kolejny babol czy da się to logicznie wyjaśnić?

Też miałem taki problem - po kilkunastu minutach się aktualizował wynik albo w ogóle informacja, że grałem. W dodatku nie dostawałem baretek za ammo i asysty z oznaczeniem. Killi mi dalej nie zalicza do K/D. Dopiero od kilku dni zaczęło wszystko sprawnie działać. Pytanie jeszcze: na jakimże to systemie śmiga tablet, Okoniu?

 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem - po kilkunastu minutach się aktualizował wynik albo w ogóle informacja, że grałem. W dodatku nie dostawałem baretek za ammo i asysty z oznaczeniem. Killi mi dalej nie zalicza do K/D. Dopiero od kilku dni zaczęło wszystko sprawnie działać. Pytanie jeszcze: na jakimże to systemie śmiga tablet, Okoniu?

Mój Szanowny Siemosławie, Samsung Tab3, wiadomo że Android tylko nie pamiętam czy 4.1 , chyba?

A to ma coś do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Szanowny Siemosławie, Samsung Tab3, wiadomo że Android tylko nie pamiętam czy 4.1 , chyba?

A to ma coś do rzeczy?

Dla porównania pytam. U mnie na (iOS7) dopiero teraz dopiero zaczęło działać normalnie. Mniej więcej z ostatnim patchem się to zbiegło. Killi dalej nie liczy, więc pewnie babol kolejny ponad systemami ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grywam na tablecie, u mnie na samym początku to nic nie zaliczało, zero beretek czy pkt za rozkazy itd. Z 2 tyg temu zaczęły pojawiać się beretki i pkt., lecz nie wiadomo ile bym pkt ogólnie nabił (mając nawet z 10 killi) za całą rozgrywkę to umiejętność i tak spada - jak dla mnie to dziwna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta aplikacja jest dostępna tylko na tablety ?

Tablety i nie jestem pewien czy ipady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipad to nie tablet?

nie wiem :biggrin: nie znam się

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPad to tablet, samsung to powiększony telefon nie mający nic wspólnego z tabletem. Jak dla mnie iPad to tablet :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko :)  więc już wszystko wyjaśnione, teraz to mnie ciekawi kiedy kolejna łatka będzie i jaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h gry za mną. Tylko raz gra się zacięła. Jedyne co mnie wkurza to to, że na początku rozgrywki nie widzę nawet swojej broni, trzeba poczekać z 20 sekund.

 

Mój ulubiony tryb to dominacja. Zawsze coś się dzieje. W podboju jest strasznie nudno, na taką wielkość map jest stanowczo zbyt mało graczy. Mam nadzieję, że to zmienią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×