Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś dobra mapa w BF4 do Team Deathmatch ? Coś ala knały Noushar w BF3 ? Właściwie tylko to odpalam do dziś w BF3.Taka rozluźniająca siekanka po robocie. Może jeszcze Close Quorters czasami. Nie mogę sie jakoś przekonać do BF4.

Ale skoro poprawili serwery to kto wie.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (gdzie duża większość to TDM) to Wroga transmisja, Operacja blokada, linia kolejowa, o brzasku. To dla mnie najlepsze mapy na TDM

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bym ochłonął i się nie zesrał z radochy, czwarta zwiecha dziś :/

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na BL jest info o nowych serwerach i że mogą być dziś problemy.

Wczoraj grałem i rzeczywiście coś poprawili. Gdy walił się budynek na Kurorcie konsola nie lagowała tak jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby juz być....

No są teraz prywatne serwery i co z tym fantem robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali serwery fajnie. Teraz zacznie się jadka na blokadzie 1000 tickets. Lvl do 100 w tydzień zrobię.
Czekamy na Polskie serwerki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego są dwa tematy z Bf4 i w każdym co innego?

bo sa 2 wersje. Na ps3 i ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (gdzie duża większość to TDM) to Wroga transmisja, Operacja blokada, linia kolejowa, o brzasku. To dla mnie najlepsze mapy na TDM

Mam tego bf4 podstawkę i czy można odpalać tylko tryb tzn. TDM, Podbój itp. ale  bez wyboru konkretnej mapy ? Nie widzę nazw map. Grałem chwilę wczoraj przed robotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, szybka gra chyba się to nazywa, wybierasz tryb i jedziesz, mapa z automatu wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem, to możliwość wyboru trybu jak i map masz w filtrze serwerów( czy jakoś tak to się zwie) Odhaczasz w co chcesz grać i po sprawie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co miałby się w to bawić skoro może wybrać tryb i szukaj i po sprawie, po chwili jest w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UP, tak  mógłby tak zrobić, ale granie poprzez "Quick match" często wrzuca graczy do serwerów z innych kontynentów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co miałby się w to bawić skoro może wybrać tryb i szukaj i po sprawie, po chwili jest w grze

No jeśli kliknięcie R3/L3 bodajże i wybranie kilku pozycji odpowiadających specyfice grającego ( wszystko zajmuje około 15 sek) to jakaś większy job , to można zastosować patent o którym mówisz. ale zawsze wychodzę z założenia że im więcej informacji i możliwości na dany temat , tym lepiej :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, 30 minut gry 2 zwiechy. Nawet jednej mapy na 1000 ticketow nie dadzą spokojnie rozegrać...

Mecze rozegrane na prywatnych serwerach nie ukazują się na battlelogu w raportach. Echhh

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, he ale niektórzy admini prywatnych serwerów mają wymagania, np : no ace, no rpg, no c4 no igła, najlepiej goło i wesoło i tylko pierdzieć, i też po cichu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że na prywatnych serwerach powróciło szarpanie za koszulę. Na serwerach Dice gra się bardziej komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Serwer z dużymi mapami i napis no igła to już jest debilizm, admin sobie spokojnie lata a jak mu jebniesz z igły to ban, powinni jeszcze dodawać no tunguska, już na takie nie wchodzę nawet, wszystko kurwa zabronić i z nożami się ganiać

Edytowane przez MalyBE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×