Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mówicie że da się grać w BF4 na multi już jakoś? bez tych crashy konsoli ciągłych itp? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo, nic się nie zmieniło. nadal mi konsolę zwiesza, najczęściej przy zmianie mapy. nie zauważyłem aby poprawili netcode i te tzw szarpanie za koszulę. jedyne co rzeczywiście widać że było ruszane to killkam który działa teraz poprawnie i coś majstrowali przy m4 , bo większość osób z tym teraz biega. i gdyby nie to że mam słabość do gwiazdkowania broni już dawno odesłał bym tę grę do producenta jako prezent żeby go sobie w du.. , na półce postawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie.

Czy istniała kontra od kontry nożem? Wprowadzili coś może w tym nowym paczu takiego?

Wczoraj miałem pierwszy raz taką sytuację że wbijałem kosę od przodu, przeciwnik się mocno szamotał( a dokładnie jego animacja), tak jakby chciał zrobić kontrę . Trwało to ze dwie sekundy, tak jakbyśmy siłowali się o ten nóż. Ja cały czas dusiłem R3, i w końcu mój żołnierz sprzedał gościowi plombę w zęby i zdjąłem korale.

Spotkaliście się z czymś takim?

Raz mi się tak udało skontrować kontrę, jeszcze przed paczem, z miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystkim dobrze kosi, właśnie zacząłem gwiazdkować pdw, potem zostaną pompki i sznajperki(ehhh). Każda broń ma swoje właściwości do których trzeba się dopasować. Jak dobierze się odpowiednie ustawienie dodatków to wszystkim idzie ubić.

@down

No kiepskie są co zrobić , mały zasięg. Ale takie ump robi różnicę . Dwie kulki dobrze przycelowane i gościu leży.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu. Zmienili staty broni tak diametralnie, że ze szrotu stała się "najlepszą bronią(?)". Oprócz kilku niewielkich różnic to jest m16a3 z BF3.

Edit

@up

PDW to jest jakaś porażka, nie umiem tym w ogóle grać. ;( To pierwsze mx4 to chciałem wyrzucić monitor przez okno. ;)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo PDW powinny urywac dupe na bliski kontakt a tak nie jest:/ Mnie wlasnie najlepiej sie gralo mx4:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale imo one na bliski kontakt dobrze się prowadzą. Trochę zmieniłem taktykę, biegam bliżej wroga i nie mam problemu z kładzeniem na dwie, trzy serie. Wiadomo że na średni dystans nawet nie pierdną w porównaniu z takim m416, ale właśnie wbiłem na bloga i widzę że z tych pdw mam większą celność niż z pukawek medyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stety bądź nie, nie zawsze da się skracać dystans, a po drugie to jest broń dla technika, w CQ to ja wolę apteczkę i AR, a nie ten badziew. Na krótkim takim acem czy m416, że o AEK czy famasie wspomnę, to mnie kładą zanim zdążę powiedzieć "japrdle". ;) Także, też mi broń na krótki dystans, a do tego na wszystko powyżej tych 12 metrów to czuję jakbym strzelał ślepakami...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endżi musi mieć nerfa na bronie. Bo rpg robi swoje. Właśnie w weekend zacząłem nim trolować. Nie ma większego wkurwa jak wybiec zza rogala i wyłapać pocisk w zęby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o prywatnych serwerach? Bo taka gra już mnie trochę nudzi... a tak o wiele lepsza zabawa... Ostatnio mniej grałem , wbijam 1 mapka i zwiecha.. Ta gra kocha wkurzac :)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra dzisiaj wkurzyla 4 razy jak nie zwiecha to brak broni przy respie lub inne pierdoly ehh ale coz trzeba zyc albo zmienic gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale kiedy spotykasz w odleglosci dwoch metrow openenta z m416 (np.) a ty masz jakiegos PDW to powinienes mu urwac dupe z jajami zanim koles nacisnie na spust:D A tak wlasnie nie jest:/ dostajesz dwa hity i zgon:/ A to ze koles sciaga mnie PDW z drogiego konca mapy to to juz w ogole jest smiech na sali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na razie zacząłem gwiazdkować pdw, wbiłem ump45, pdw-r i pp2000 . wszystkimi tymi pukawkami grało mi się nieźle i większość pojedynków 1vs1 wygrywałem. Więc albo jestem zlagowany , albo w tę grę już totalne nuby grają. Dziś sprawdzę jakieś inne pdw, zobaczymy może zmienię zdanie. Powtarzam jeszcze raz każda giwera jest inna i do każdej trzeba się dostosować. Jak ktoś chce latać z shotgunem i walczyć na średni dystans też może się poczuć zawiedziony ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ pro. Z Dankenem biegał to się nauczył. SWAG Podpatrywał mistrza z samego bliska. Teraz nawet PDW Mu nie przeszkadza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się kupywać bf4? Slyszalem,ze strasznie malo misji.

jest setki misji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RockOfficial

 Misji w singlu jest siedem, dla głodnego gracza do przejścia w jeden dzień , dla marudy zabawy na weekend. Wisienką na torcie tej gry jest multiplayer. Niestety ta wisienka jest mocno zgnita . W rozgrywkach online występuje masę błędów i niedopracowań które mocno utrudniają rozrywkę. Oczywiście jeśli gra Ci podejdzie , błędy można olać. Wielu próbowało i nie dało rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy!!! Na pss kupiłem dzis Sniper Elite V2, Za 35zyla, nawet jak nie bede grał to szkoda nie kupić:$ ale może i Wy sie skusicie i mozemy po kilku łonlajna dobrego zrobic, to taki papierosek od bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zacząłem śmigać z scar 21 i odlamkami fajna zabawa na dłuższe dystanse w podboju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak... tylko z battlelogiem moze byc różnie

Różnie tzn?? Pomijając Premium to dodatki osobno każdy można tak??

Edytowane przez Raflik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×