Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

To o czym wszyscy dobrze wiedzieli, ale w koncu oficjalnie potwierdzone przez testera DICE - EA specjalnie wypuscilo niedokonczonego BF4 tylko po to, zeby byc na rynku przez nowym CoD:

http://www.incgamers.com/2013/11/ea-pushed-battlefield-4-to-release-before-call-of-duty-qa-testers-were-frustrated

Ja gram w dokonczonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym wszyscy dobrze wiedzieli, ale w koncu oficjalnie potwierdzone przez testera DICE - EA specjalnie wypuscilo niedokonczonego BF4 tylko po to, zeby byc na rynku przez nowym CoD:

http://www.incgamers.com/2013/11/ea-pushed-battlefield-4-to-release-before-call-of-duty-qa-testers-were-frustrated

Zaskoczenie roku. EA wypuscilo niedokonczona gre. :biggrin: Jaka gra byla kiedys ukonczona? Sony powinno jakaos karac ty choojow,bo co druga gra zawiesza konsole.Jedynie szkoda mi DICE,bo chlopaki naprawde maja talent do robienia multiplayerow.

Ale bez pomocy Ea tez by gowno zrobili wiec..

Snosch nie oszukuj sam siebie.

Edytowane przez kazikosky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch nie oszukuj sam siebie.

Ja nikogo nie oszukuje. Kupilem gre w ktora gra mi sie swietnie i ktora nie sprawia mi zadnych problemow. Mam sie z tego powodu powiesic? Czy szukac problemow na sile?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka kolejnych efektów mojej obserwacji po dojściu do 21 poziomu.

 

Tak jak pisałem karabiny wyborowe są OP, tylko trzeba wiedzieć jak do nich podejść. Widziałem jak w necie ludzie narzekają na to, że DMRy to mniej celne, półautomatyczne karabiny szturmowe... I tak jest, ale do czasu. RFB, MK11, SKS i SVD-12 nie nadają się do czegokolwiek, choć trzeba je przemęczyć (z tych wybrałem MK11 i SVD do przemęczenia). Po tych czterech karabinach nadchodzi QBU-88, który w tej chwili jest dla mnie najlepszą bronią w grze. Ma niby tylko 10 kul w magazynku, ale szybkostrzelność, celność i niewielki odrzut robią z tego karabinu na prawdę kosę. Jestem słabym/średnim graczem, w BF3 grałem tylko M416 i G36C, półautomatycznie w ogóle nie ogarniałem, ale teraz nie widzę innej opcji na granie, z QBU mam najwyższy stosunek fragi/czas gry, mimo nienajgorszych wyników dotychczasowych z Sajgą. Na krótkich dystansach spokojnie można rywalizować z każdą inną rodziną, a przy dobrym refleksie i szybkim naciskaniu spustu jesteśmy nawet uprzywilejowani. Średnie dystansy to łatwizna, wręcz ciężko uwierzyć, po graniu np. MK11, że QBU w ogóle istnieje, wystarczy ustawićkolimator na klatce, wyczuć tempo naciskania spustu i bardzo rzadko zdarzy się, aby wyjść z pojedynku pokonanym. Na długich dystansach raczej nie ma mowy o strzelaniu do ruchomych celów, bo tutaj wycelować już ciężko po prostu analogiem, ale w pojedynku 1x1 ze zwiadowcami z bolt-actionami, choć to dziwi, też jesteśmy uprzywilejowani, bo możemy łatwo założyć ogień przygważdżający o chorej celności (porównałbym do LKMa na bipodzie z BF3), z którego wyrwać jest się bardzo ciężko.

 

Generalnie rzecz biorąc, przez te połączenie klas karabinkami, DMR i shotgunami mam wrażenie, że różnica między klasami bardzo mocno się zatarła. Jako, że każda klasa poza szturmowcem ma bezpośrednio opcję na niszczenie pojazdów (technik miny, palnik, wyrzutnie rakiet, etc; wsparcie C4, moździerz, skrajnie XM25; zwiadowca C4), uważam, że najsłabszy jest szturmowiec, tym bardziej, że osłabiony został defibrylator (no i nie ma obowiązku go noszenia, co strasznie drażni, bo zero wsparcia faktycznego ze strony szturmowca). Sam gram wsparciem, za jakiś czas pogram technikiem pewnie więcej, podejrzewam, że RPG jest za mocne, żeby rezygnować. W ekwipunku noszę Claymore/C4/XM25 Strzałki/Amunicja zależnie od mapy, trybu i sytuacji. Broń boczna to standardowy P226: Delta, laser, ciężka lufa (bardzo boli osłabienie Rexa, którego uwielbiałem z BF3), a specjalizacja offensive/shadow.

Samo QBU jest potężne kiedy wykorzystamy ciężką lufę (na prawdę niesamowita celność) i Anglep Grip, który jest sick, bo obniża o 1/3 odrzut pierwszego strzału o 33%, a przecież tutaj każdy strzał jest pierwszy. Celuję kolimatorem kojotem, na większych mapach dodatkowo magnifier, na CQB laser. Gorąco polecam każdemu, gdyż po prostu nie mogę się nadziwić jak mocny jest ten karabin.

 

Odblokowałem już niby M39, który na papierze jest lepszy od QBU, ale nie robi na mnie wrażenia w grze jak dotąd, ale testować DMRy powinno się od odblokowania zestawu kolimator + ciężka lufa + angled grip.

Do całości DMRów brakuje już tylko dwóch karabinów i nawet jeśli nikogo to nie interesuje jak już się przekonam co jest najlepsze - napiszę. :)

 

Dodatkowo jeden "bug", choć w sumie nie wiem czy to nie jest kwestia jedynie ograniczeń sprzętowych: czasem widzę wrogów za obiektami tylko dlatego, że obiekt jest daleko i nie wczytuje go w obrazie, a model gracza tak. 

 

No i tak samo jak ostatnio zapraszam do wspólnego grania i zapraszania: ShibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowały z grubsza strony, sa wypowiedzi o wielu wadach, m.in. Zwiechy, zanik dźwięku, brak hitmarkerow i inne bugi, ma które cierpiał w swoim czasie BF3, nie zauważyłem tylko nic na temat input laga. Czy w bf 4 coś sie zmieniło pod tym względem. W bf3 podobno całkowicie nie udało sie go wyeliminowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem kolejną zwiechę w BF4 jednak po niej nie mogę już zagrać on-line. Wszystko jest ok do chwili wyboru miejsca odrodzenia, mapa się ładuje, słyszę ludzi i mogę z nimi rozmawiać jednak po dołączeniu od razu zawias. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nie gra w dokończonego BF4 (Gdyż jeszcze takiego nie ma) Gra wywala, zacina, dźwięk zanika (hahaha powinniście zobaczyć wtedy moje zdziwienie). Na mapie Obszar zalewowy (Flood Zone) jest drabina po której wyjść się nie da (znaczy da się tylko na samej jej końcu nasza postać się "zacina" bo nie wiem jak to inaczej nazwać i nie pozwala nam wejść na dach). OSTATNI (jak na razie) największy problem tej gry to netcode... Brak słów, tutaj was odsyłam do filmiku, wspomnę tylko, że zdarza się to dość często w grze! Podsumowując, póki co gra jest niegrywalna.

 

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie oszukuje. Kupilem gre w ktora gra mi sie swietnie i ktora nie sprawia mi zadnych problemow. Mam sie z tego powodu powiesic? Czy szukac problemow na sile?

Napisz jeszcze,że gra jest idealna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa , nie możecie ogarnąć że komuś się gra podoba ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze,że gra jest idealna...

No dla mnie chyba tak. Jak trafiam na zlagowany serwer to wychodze i ide na inny. Czytajac was czuje sie szczesliwcem. Bo mi nic nie przeszkadza.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie chyba tak. Jak trafiam na zlagowany serwer to wychodze i ide na inny. Czytajac was czuje sie szczesliwcem. Bo mi nic nie przeszkadza.

Gdyby była większość takich graczy ,jak Ty,którym nic nie przeszkadza,to strach pomyśleć,jakie wtedy niedopracowane gry by wychodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tak trudno zrozumieć że gry już wychodzą niedorobione.


 

Czy myślisz że milionom fanów CODzika przeszkadza to że co roku dostają odgrzewany i niedorobiony kotlet?

Nie!

I problemem z niedorobionymi grami na premierę nie są ludzie pokroju snoscha, ale tysiące idiotów/ignorantów zamawiających preordery bo "przecież będzie lepiej". Bo tak stwierdził deweloper :D

A potem żalą się na forach jaki to babol kupili.

Jak ktoś kupuje kota w worku, to niech nie marudzi potem że jest czarny a nie w pręgi.

No przepraszam, ale czy to jest jakaś nowość że współczesne gry wychodzą zabugowane? Czy ktoś z "narzekaczy" spędził ostatnie kilka lat w amazońskiej dżungli?

Może zamiast pitolenia na PS Site niezadowoleni z BF4 złożą pozew zbiorowy przeciwko EA albo przynajmniej zwrócą grę jako produkt niesprawny - BUBEL.

I na koniec - TAK zdaje sobie sprawę ze BF4 jest niedorobione.

Nihil novi.

Nie pierwszy i nie ostatni FPS. Jeśli ktoś natomiast ma poważny ból "pleców" to może najwyższy czas kupować gry pół roku, rok,po premierze. Będzie taniej i pewnie już bez problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego ze jest nas tak wielu niezadowolonych, czy to coś zmienia, MoH wydali niedokończony - uśmiercili markę, pomimo tego błędu to samo robią z BF, Acti zarzucali brak innowacyjności, w Ghost żywcem kopiują fragmenty swoich poprzednich gier,.... nic się nie zmieni bo producenci zaprzedali się wydawcom, trzeba się z tym pogodzić lub poszukać sobie innego hobby :) na początku miałem spore nadzieje jak usłyszałem że DICE zabrało się za battlefronta, ale teraz mi przeszło,... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma gra bugi itd ale chyba każda gra która teraz wychodzi jest nie dorobiona i pierwsze co widzimy gdy odpalimy nowa grę  to zawsze jakiś patch wiec o ch..... wam chodzi >? multi raz chodzi lepiej raz chodzi gorzej proste mało tego ja sobie gram ze znajomymi i tyle :laugh: jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem kolejną zwiechę w BF4 jednak po niej nie mogę już zagrać on-line. Wszystko jest ok do chwili wyboru miejsca odrodzenia, mapa się ładuje, słyszę ludzi i mogę z nimi rozmawiać jednak po dołączeniu od razu zawias. Miał ktoś podobny problem?

Grasz jako wsparcie więc zmien perka na obronę i będzie ok, taki błąd gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma gra bugi itd ale chyba każda gra która teraz wychodzi jest nie dorobiona i pierwsze co widzimy gdy odpalimy nowa grę  to zawsze jakiś patch wiec o ch..... wam chodzi >? multi raz chodzi lepiej raz chodzi gorzej proste mało tego ja sobie gram ze znajomymi i tyle :laugh: jest fajnie.

tylko trzeba się nakombinować by do tych znajomych dołączyć,... od kolejnych odsłon wymaga się by miały już na starcie te funkcjonalności które w poprzedniej były w wersji podstawowej lub wprowadzane w poprawkach,... jeżeli ma się borykać z błędami, to nie powinny być to te same błędy które dotyczyły wcześniejszej wersji (to by oznaczało że testerzy z DICE nic nie robią),... dodatkowo oszukani mogą czuć się ci co zakupili premium, wg opisu powinni mieć szybszy dostęp do serwerów, a w rzeczywistości są na równi z tymi którzy tej usługi nie wykupili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 3 tyg dolacze na ps4 takze ciekawe jak tam to bedzie wygladalo. oby zawiasow nie bylo co runde ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj pierwszy raz zobaczyłem na mapie Sztorm na Paracelach jak ten ogromny okręt ładuje się na pół wyspy, o w mordę ale spier&alałem żeby mnie nie zgniotlo, fajnie to wygląda, podobnie na wrogiej transmisji, tyle ze tam nie miałem tyle szczęścia i z kumplem w czołgu przygniotla nas potężna antena, czułem się jak szprotka w puszce :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj pierwszy raz zobaczyłem na mapie Sztorm na Paracelach jak ten ogromny okręt ładuje się na pół wyspy, o w mordę ale spier&alałem żeby mnie nie zgniotlo, fajnie to wygląda, podobnie na wrogiej transmisji, tyle ze tam nie miałem tyle szczęścia i z kumplem w czołgu przygniotla nas potężna antena, czułem się jak szprotka w puszce :biggrin:

 

Ja pierwszy raz dowiedziałem się że ten okręt pakuje się w wyspę gdy z kolegami beztrosko przejmowaliśmy "C" w łodzi, nie było co zbierać :)

 

 

 

Niestety nikt nie gra w dokończonego BF4 (Gdyż jeszcze takiego nie ma) Gra wywala, zacina, dźwięk zanika (hahaha powinniście zobaczyć wtedy moje zdziwienie). Na mapie Obszar zalewowy (Flood Zone) jest drabina po której wyjść się nie da (znaczy da się tylko na samej jej końcu nasza postać się "zacina" bo nie wiem jak to inaczej nazwać i nie pozwala nam wejść na dach). OSTATNI (jak na razie) największy problem tej gry to netcode... Brak słów, tutaj was odsyłam do filmiku, wspomnę tylko, że zdarza się to dość często w grze! Podsumowując, póki co gra jest niegrywalna.

 

 

 

Teraz wiem jak nazywa się to zjawisko!  Wqrwia mnie to niesamowicie! Trochę już pograłem w nowego BFa (75 lvl) i z całą odpowiedzialnością muszę stwierdzić że 25% moich zgonów jest właśnie z tego powodu! 

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając podbój na większych mapach jednak wieje trochę nudą, fajnie się gra neutraluzację (counter strike) po pięciu w każdej ze stron. A na tych co udają kominy na dachu (czyt. snajperów) stojąc całą rozgrywke w jednym miejscu mam takie lekarstwo co się zwie moździerz, szybciutko sprzątam ten bałagan z dachu bądź innych kampischowkow :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem jak nazywa się to zjawisko!  Wqrwia mnie to niesamowicie! Trochę już pograłem w nowego BFa (75 lvl) i z całą odpowiedzialnością muszę stwierdzić że 25% moich zgonów jest właśnie z tego powodu! 

to nie jest problem tylko i wyłącznie BF4 , takie lagi były w bf3 i w CoD'ach. "uroki" grania z ludźmi z drugiej strony świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gucio

ile godzin masz na liczniku? 75lvl nawet na streamach takiego nie widzialem, masz grubo ponad 1k pkt/s ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×