Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie była jakaś aktualizacja, czy łatka? Włączyłem dziś rano bf i nic się nie pobieralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie była jakaś aktualizacja, czy łatka? Włączyłem dziś rano bf i nic się nie pobieralo

Łatka była tylko na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć znajomych do gry ,by kogoś poznać do ekipy? Nie mam żadnych znajomych co grają w BF'a 4 a będę miał dopiero na święta. I wgl. dużo jest graczy? Bo w COD Ghosts jest około 300tys. z tego co wiem ,a jak to wygląda w BF'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj w nocy i na trybie Obliteration była masa pełnych serwerów.

Na Conquest czy Team Deachmatch gra jeszcze więcej ludzi więc pustki nie uraczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno była łatka bo można teraz grać wsparciem z każdą specjalizacją, wcześniej można było tylko grać obroną.

Ciężko znaleźć znajomych do gry ,by kogoś poznać do ekipy? Nie mam żadnych znajomych co grają w BF'a 4 a będę miał dopiero na święta. I wgl. dużo jest graczy? Bo w COD Ghosts jest około 300tys. z tego co wiem ,a jak to wygląda w BF'ie

Czasem boli mnie palec od przewijania serwerów w poszukiwaniu wolnego miejsca, i najczęściej szukam tylko graczy z europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update wczoraj mi się pobrał przed i instalacą. 1.02 czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mnie oświecić i rzucić radą, co mam w filtrach serwerów poustawiać, bo za cholerę nie mogę dołączyć do jakijkolwiek gry. Ciągle wyskakuje "brak wolnych miejsc dla dowódców" a wcale nie chcę nim być... Jest napisane 21/24 graczy a tu ciągle zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stękacie, że gra wiesza konsolę? Na PC grywalne są mapki Zavod, Locker, Rogue Transmition, Hainan i Dam. Na pozostałych zawsze zwiecha (przynajmniej u mnie); dzisiejszy patch spowodował, że na Shangahi zwiecha jest nie po 3 a... po ok 10 minutach. Czyli może za kilka miesięcy da się grać. BL pokazuje mi 30% quitsów, z czego z własnej woli z serwera wyszedłem może 5 razy.

Dice puściło standardowo niedorobiony produkt na rynek i teraz naprawiając jedną rzecz psują dwie kolejne.

Niewytłumaczalne i głupie zgony jak były tak są nadal

 

Nie żadne niewytłumaczalne zgony, nup jesteś i tyle :P
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak masz dobrze. Bo myślałem że wszystkim gra przestaje odpowiadać w czasie wczytywania nowej rundy. Co łatka to coraz to większa porażka i błazenada Dice. Widząc owoce ich pracy mające naprawić grę i sprowadzić ją do stanu 'da się grać' - tak sobie wyobrażam ich główną siedzibę:

 

monkeys.jpg

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt sejwy z singla mi wsiąkły ale multi przegrałem ze 30 h i ani razu nie miałem zwiechy,czasem lekko chrupnie ale jako całość oceniam grę jako lepszą od 3.Pozdrawiam.Każdy może mieć swoje zdanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to jak ludzie mówią i myślą że kiler to będzie na ps4. Może i będzie ale za rok, jak oni nawet na pc nie wypuścili dopracowanej wersji. Taki urok niestety. 

@up

u mnie przez pierwsze 23h gra zawiesiła się raz, przez kolejne 20h- ze 30razy i głównie na mapie operacja blokada.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak masz dobrze. Bo myślałem że wszystkim gra przestaje odpowiadać w czasie wczytywania nowej rundy. Co łatka to coraz to większa porażka i błazenada Dice. Widząc owoce ich pracy mające naprawić grę i sprowadzić ją do stanu 'da się grać' - tak sobie wyobrażam ich główną siedzibę:

 

 

U mnie wyrzuca przy każdej zmianie mapy. Także nie wiem czy jestem w wybranej grupie szczęśliwców czy to jakieś powszechne zjawisko. 

Prorocze okazały się za to słowa jednego ze znajomych. Po pierwszym dzisiejszym patchu ludzie zaczęli wylewać hejt na BL i ktoś z DICE napisał, że dajcie nam czas update server jest drugą częścią tej samej łatki i dopiero wtedy zobaczycie efekty. Co wspomniany znajomy podsumował: czytajcie "dajcie nam czas zobaczycie co jeszcze możemy spie$%01lić"

A i byłbym zapomniał. Niesamowity nowy ficzer, blurr effect, dzięki czemu jadąc czołgiem czuje się jakbym uzyskiwał warp w star treku. O_O

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i byłbym zapomniał. Niesamowity nowy ficzer, blurr effect, dzięki czemu jadąc czołgiem czuje się jakbym uzyskiwał warp w star treku. O_O

 

Haha, no nie powiem, uśmiałem się, genialne porównanie! Niestety trafne.

 

jump-to-light-speed1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo maja juz wyje..ne na ps3 i x360 skupili sie na pc i nowa generacja niestety a ja mam tez wyje..ne bo czekam na BF4 na PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, wyje..ane mają na 150mln konsol, na ps4 bedzie 0 zwiech, wszystko będzie super zbalansowane, mówie wam chłopaki, tak jak kolega wyżej pisze ,skupili się na ps4 i pc wiec ja nie wiem co wam w wersji na pc nie bangla. :)
Po tym co mi mówią znajomi, śmiem twierdzić że wersja ps3 jest mniej zbugowana od PC (nie wiem jak wersja na x360). Nie ma co płakać, gra jest dobra a to że będą ją teraz łatać przez kolejny rok, to było do przewidzenia. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo maja juz wyje..ne na ps3 i x360 skupili sie na pc i nowa generacja niestety a ja mam tez wyje..ne bo czekam na BF4 na PS4 :)

A ja mam wyje&ane na takie komentarze i wolę grać tymczasem na PS3 niż tylko czytać forum i jarać się jak to inni narzekają a ja czekam na PS4. Przyjedzie pora na PS4 to się kupi, ale wolę poczekać na pierwsze opinie, teraz bf3 daje mi fun i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Podbój i Dominacja wystarczy. Muszę wypróbować to Unicestwienie nie grałem jeszcze

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być rozwiązane że do końca marca można korzystać z zapłaty 9.99 euro za upgrade do ps4 i kwestia jest taka czy do tej daty trzeba grę pobrać na ps4 czy wystarczy kupić na PSN a pobrać nawet rok potem ? Jesli pierwsza opcja to ładny wał bo konsol ma nie być do kwietnia lol .

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być rozwiązane że do końca marca można korzystać z zapłaty 9.99 euro za upgrade do ps4 i kwestia jest taka czy do tej daty trzeba grę pobrać na ps4 czy wystarczy kupić na PSN a pobrać nawet rok potem ? Jesli pierwsza opcja to ładny wał bo konsol ma nie być do kwietnia lol .

To pytanie już padło 100 razy, wystarczy kupić nie trzeba ściągać. Tak samo jak z grami ps+
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie już padło 100 razy, wystarczy kupić nie trzeba ściągać. Tak samo jak z grami ps+

Spoko dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dłużej i nadal jest dobrze. Na razie gra się nie zawiesiła, a jedyne spadeki animacji uraczyłem 2-3 razy na mapie Operation Locker.

Gram na razie głównie M416 i celownik Kobra (RDS) mogę odblokować tylko przy pomocy battlepacków.

Czy mam pewność, że otrzymam ten celownik czy może się okazać, że jak otworzę wszystkie battlepacki dla broni zostanę bez niego?

Zdobyłem kilka XP boostów, czy działają one na jeden mecz czy są jakoś ograniczone czasowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% w którymś battlepacku (tym do broni) będzie, każdy boost działa godzinę i trzeba go aktywować (podczas gry "start", prawy dolny róg menu)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańcom na chwilę obecną nie zmigrowało postępu z wersji ps3 na ps4, mam nadzieję, że to poprawią do czasu premiery EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×