Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie DLC wpisałem kod na Chińską nawałnice no i własnie nie pobrało mi mapek wpisalem jeszcze raz kod i wyskoczyło że kod został już wykorzystany mogę jeszcze jakoś pobrać zawartość dlc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie DLC wpisałem kod na Chińską nawałnice no i własnie nie pobrało mi mapek wpisalem jeszcze raz kod i wyskoczyło że kod został już wykorzystany mogę jeszcze jakoś pobrać zawartość dlc? 

chińska nawałnica będzie dostępna dopiero w grudniu więc pozostaje Ci tylko czekac aż wyjdzie i wtedy pobrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińska Nawałnica będzie w grudniu więc nie dygaj kod ci nie przepadł wejdziesz w grudniu na PS store i spokojnie dodatek zassasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwną akcję miałem dzisiaj. 

13 graczy po mojej stronie, i nie, to nie był Commander. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie już padło 100 razy, wystarczy kupić nie trzeba ściągać. Tak samo jak z grami ps+

A czy do grania w pobraną elektroniczną wersje bf4 (po wpisaniu kodu) potrzebna jest płyta z bf4 na ps3? Taka inf jest bodajże na okładce gry a ja sie zastanawiam jeśli jest to wersja elektroniczna to powinno ja sie dać aktywować ma 2 konsolach. Chyba ze w przypadku ps4 coś sie zmieni w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwną akcję miałem dzisiaj. 

13 graczy po mojej stronie, i nie, to nie był Commander. 

u nas raz w drużynie było 7 osób :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz są filmiki z ps4 na Youtube gdzie bf4 zalicza zwiechy... Dobra wiadomość to taka ze nie zwiesza konsoli tylko wyrzuca z gry do menu glownego konsoli z informacją o błędzie gry... No i graficznie oraz płynnie bajka... wygląda niemal jak na PC

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wina gry a nie konsoli,poprawia w patchu i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy premie wygasają? W sensie mam na myśli czy jest jakiś czas na ich aktywowanie? Miałem 3 premie (100, 50 i 25) i teraz poznikały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę przegrałem prawie 35 h i ani razu!!!!konsola mi się nie zawiesiła ,dla mnie gra mimo błędów jest super,czuję się jak za czasów BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOTICE: We are currently experiencing attacks on our infrastructure that is impacting online gameplay on BF4. We are working on mitigating actions

 

Znów jakiś rudy prawiczek w okularach z kwadratowym łbem się nudzi i ddosuje serwery.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 żeby grać w BF4 online trzeba będzie płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą czy wam też dziś PSN nie działa? A nawet jak już zadziała to po kilku minutach znowu sie wypisuje z usługi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dodatki dobierać do broni jeżeli głównie korzystam trybu celowanego? Te co dają do stabilności czy do celność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie wypośrodkować jak będzie ci wygodniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczynam przygodę i mam pytanie odnośnie dodatków do broni. Co oznaczają te dodatki które są zaznaczone na czerwono? To znaczy gram snajperem mam zaznaczony na czerwono celowni x4 ( znaczy sam napis jest czerwoną czcionką) ale nie mogę go wybrać. Grałem trochę technikiem, ale po uderzeniu w łódź rakietą i odebraniu 5 punktów trafienia, zrezygnowałem. Te łodzie są takie pancerne, czy tylko słabo trafiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w ten sposób informuje,ze dodatki zaznaczone na czerwono nie mogą zostać przez Cb użyte w obecnej konfiguracji dodatków,np.jak masz ciężka lufe to Tłumik będzie na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×