Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Gra w ten sposób informuje,ze dodatki zaznaczone na czerwono nie mogą zostać przez Cb użyte w obecnej konfiguracji dodatków,np.jak masz ciężka lufe to Tłumik będzie na czerwono.

Ok to logiczne tylko dlaczego odblokowany celownik x4 jest na czerwono jak mam zamontowany celownik x8 - nie można go po prostu zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up moze masz jeszcze dodatkowy mechaniczny i on jakiś problem stanowi dla innych.

No zwiecha PSN byla taka ze router potrzebował resetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U snajpera to jest chyba "regulacja przybliżenia" wyłącz ten dodatek do broni a powinno daś sie wybrać celownik 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to logiczne tylko dlaczego odblokowany celownik x4 jest na czerwono jak mam zamontowany celownik x8 - nie można go po prostu zmienić.

ustaw na nic nie wybrano i ponownie wybierz x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadalem kwestie bustow xp i jest tak.

Majac aktywny bust 100% na koncu rundy zliczane sa punkty i np dostajemy ostatecznie 20tysiecy punktow. Przy buscie 100% 10tysiecy to punkty ktore sami zebralismy a drugis 10tysiecy to punkty ktore sa premia. Po prostu na końcu rundy zlicza sie juz całość lacznie z bustem

Bust 25% - po rundzie 12500 punktow - z tego 10tysiecy zebranych + 2500 premia z bustu. Proste ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pomogło nie można ustawić x4 ze zmianą nastawień przybliżenia. Dzięki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dodatki dobierać do broni jeżeli głównie korzystam trybu celowanego? Te co dają do stabilności czy do celność?

Trochę potestowałem różne bronie i moim zdaniem najlepiej zrobić broń jak najbardziej stabilną. Jak będzie stabilność to będzie i celność. W moim przypadku najlepiej sprawdza się zestaw "coyote+hamulec wylotowy+chwyt boczny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio zaczęło się bardzo dobrze się grać: G36C + celownik Holo + zielony laser + ciężka lufa + chwyt ergo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dlaczego pokazuje mi na battlelogu ze zebrałem w danej misji w kampani wszystkie niesmiertelniki a w grze że mi brakuje ? miał moze ktos ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , sporo ludzi o to pytało. jest jakiś bug który pewnie przy najbliższym patchu będzie naprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na battlelogu nie pokazuje mi żadnych killi z C4. Teoretycznie powinienem mieć koło setki, niestety jest 0..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta gra powiela błędy swojej poprzedniczki. Zwiechy, zaniki dźwięku i animacji, braki na blogu. To wszystko będzie się turlało tak przez rok. Będą patch'e które poprawiają jedno , a psują inne. Trzeba to albo olać i się dobrze bawić , albo pizdnać grę i znaleźć sobie inną strzelankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na battlelogu nie pokazuje mi żadnych killi z C4. Teoretycznie powinienem mieć koło setki, niestety jest 0..

Ja zauważyłem, ze kille za C4 są zaliczane wtedy gdy zabijesz kolesia bezpośrednio z C4. Czyli jeśli on wejdzie na C4 a ty go wysadzisz. A jak natomiast wysadzasz pojazd w którym siedzi koleś to nic nie dostaniesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, ze kille za C4 są zaliczane wtedy gdy zabijesz kolesia bezpośrednio z C4. Czyli jeśli on wejdzie na C4 a ty go wysadzisz. A jak natomiast wysadzasz pojazd w którym siedzi koleś to nic nie dostaniesz..

Zabijałem z C4 na wiele sposobów. Pojazady i piechotę, kiedyś nawet trolowałem C4 z helki na głowy piechoty :) i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, ze kille za C4 są zaliczane wtedy gdy zabijesz kolesia bezpośrednio z C4. Czyli jeśli on wejdzie na C4 a ty go wysadzisz. A jak natomiast wysadzasz pojazd w którym siedzi koleś to nic nie dostaniesz..

Jak to nie dostaniesz. Jak ostatnio rozwaliłem pojazd w którym siedziało 3 kolesi to za każdego dostałem po 100 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś co z przeniesieniem statystyk z PS3 na PS4 ? Podobno na początku było coś nie hallo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie dostaniesz. Jak ostatnio rozwaliłem pojazd w którym siedziało 3 kolesi to za każdego dostałem po 100 pkt.

Oczywiście że dostaniesz punkty. Problem polega na tym że na battlelogu nie ma killi przypisanych do C4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie dostaniesz. Jak ostatnio rozwaliłem pojazd w którym siedziało 3 kolesi to za każdego dostałem po 100 pkt.

Zgadza się.. aaale dostajesz tylko punkty oraz kille do danego wyniku rundy. Jednak do ogólnych statystyk nic nie dochodzi.

Zerknij na mojego battlelog'a pozycja 29. Teoretycznie zabiłem 1 osobe a w praktyce tylko jedna zgineła bez pośrednio od C4. Nie są liczone zabujstwa kolesi w pojazdach..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą z minami też jest jakiś problem. Dam sobie głowę obciąć że zabiłem z M2 Slam dużo więcej niż 15 typa... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory czytałem tylko o spadkach animacji ale nie wiedziałem ze to do poziomu 1-2 kl/s. Wczoraj mi się 2 razy tak zrobiło. Masakra. nawet w BF 3 tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jestem drugi w Polsce pod względem ilości fragów w jednej grze ;) Gdyby nie zwiecha miałbym pewnie z 30 więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadalem kwestie bustow xp i jest tak.

Majac aktywny bust 100% na koncu rundy zliczane sa punkty i np dostajemy ostatecznie 20tysiecy punktow. Przy buscie 100% 10tysiecy to punkty ktore sami zebralismy a drugis 10tysiecy to punkty ktore sa premia. Po prostu na końcu rundy zlicza sie juz całość lacznie z bustem

Bust 25% - po rundzie 12500 punktow - z tego 10tysiecy zebranych + 2500 premia z bustu. Proste ?

To jest tak oczywiste i rozumie się samo przez się, że nie wiedziałem, że trzeba tę "kwestię badać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie odnośnie działania płytki z BF4 z PS3 na PS4 - dane będą z niej doczytywane ? czy będzie służyć tylko do weryfikacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie chyba tylko do odpalenia gry. Bedxie taką wtyczka bez ktorej nie odpali. Napewno tak bedzie bo gre trzeba sciagnac z ps store.

Ktos wie wyslac do dice jakiś raport o problemach z bf4 ? Znam kilka bledow ktore bym im zgłosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×