Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nie zauwazylem tego i pewnie juz pobralo ;) Mozna sprawdzic historie pobranych materialow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, w powidomieniach powinieneś mieć wszystko co się pobrało do tej pory na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w opcjach w na kaflu odpalania gry (jest cos takiego jak aktualizacje i tam jest historia patchy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując wersję na ps3 czy to z UK czy PL bede miał w środku kod do konwersji na ps4? Bo jest to dużo tańsza opcja - ceny zaczynają się już od 110 zl. Dziękuję za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jak wpisuje ten kod uplay to tylko mi wyskakuje ze cos wczytuje i nic sie nie dzieje a jak wlacze ac to dalej jest opcja zeby wpisac kod uplay, sciagnalem cos ale to raczej ten dodatek na 60 minut gry, nie wiecie co z tym uplay jest ze wpisuje kod i nic sie nie dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem dziś upierdliwy bug, w trakcie misji gdzie miałem śledzić dwóch strażników włączyłem na chwilę sokoli wzrok :l3: po wyłączeniu go typki byli nadal podświetleni na żółto, widziałem ich przez ściany i w ogóle nie znikali z pola widzenia. Pomogło w misji ale później gdy ich rola przestała być istotna to i tak nadal ich widziałem, nawet z kilku ulic dalej przez kilka murów i budynków. Po skończonej misji musiałem ich zaciukać żeby wreszcie zniknęli :D

 

Gierka wciągnęła mnie po uszy, znane i lubiane schematy które już dawno skreśliłem z powodu oklepania na przełomie wszystkich dotychczasowych części okazały się być jednak nieśmiertelne i w nowej oprawie cieszą jak kiedyś za pierwszym podejściem do przygód Asasyna. Przy okazji grania przetestowałem opcję Share2Facebook, bajer :yes:

 

994033_579928848728456_431081764_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry bug :D

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra kupiona w pl i zrobiony update na ps4 daje nam AC z pl napisami ?? Ewentualnie czy ktoś wie czy zakup gry z psn na ps4 pozwoli nam włączyć napisy PL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry bug :biggrin:

 

U Make My Day! Rany, ale się uśmiałem :thanks:

Czy gra kupiona w pl i zrobiony update na ps4 daje nam AC z pl napisami ??

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka, czy warto kupic tę odsłonę AC ? Grałem tylko w jedynkę i nie jestem jakimś wielkim fanem tej serii,ale lubie takie piracko-tropikalne klimaty :) . Zastanawiam się jeszcze na Killzonem,ale to też nie jest do końca moja bajka.Czy potwierdzacie,ze AC IV po wgraniu patcha ma dużo ładniejszą grafike od wersji na PS3 i chodzi mega płynnie?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem dziś upierdliwy bug, w trakcie misji gdzie miałem śledzić dwóch strażników włączyłem na chwilę sokoli wzrok :l3: po wyłączeniu go typki byli nadal podświetleni na żółto, widziałem ich przez ściany i w ogóle nie znikali z pola widzenia. Pomogło w misji ale później gdy ich rola przestała być istotna to i tak nadal ich widziałem, nawet z kilku ulic dalej przez kilka murów i budynków. Po skończonej misji musiałem ich zaciukać żeby wreszcie zniknęli ...

 

Ponownie ten sam shit, zrobiłem zrzut do spoilera, niby nic wielkiego ale po prostu to wkurza :pardon:

 

af9a62dba0ec95c6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka, czy warto kupic tę odsłonę AC ? Grałem tylko w jedynkę i nie jestem jakimś wielkim fanem tej serii,ale lubie takie piracko-tropikalne klimaty :) . Zastanawiam się jeszcze na Killzonem,ale to też nie jest do końca moja bajka.Czy potwierdzacie,ze AC IV po wgraniu patcha ma dużo ładniejszą grafike od wersji na PS3 i chodzi mega płynnie?

Według mnie seria AC jest strasznie słaba, i liniowa. Non stop robi się to samo, musisz kogoś śledzić, zabić lub okraść, jak w każdej części, te durne "tarasy widokowe" w których robisz synchronizację i skaczesz na główkę w "gnojówkę" Nigdy nie zrozumiem fenomenu tej gry. Dobrze że dostałem ją w pakiecie, bo bez bólu dupy mogę ją teraz pogonić. Jak bym wyłożył na to hajs, wkurwił bym się maksymalnie. Oczywiście to moje zdanie.

Nie powiem, piracki klimat, pływanie statkami, WODA - to robi ogromne wrażenie, ale wizualne, bo dla mnie gra w ten twór jest męcząca.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem dziś upierdliwy bug ...

 

Ja tu tutaj buga nie widze :) Użycie R3 podświetla wrogów oraz ich zaznacza tak abyśmy widzieli ich przez ściany. Pozwala to na lepsze rozeznanie się w terenie i nie trzeba spamować R3, wystarczy ustawić się w miejscu gidze widzimy większość wrogów i zaznaczyć ich R3.

Zaznaczenie wroga polega na wciśnięciu R3 i przez krótką chwile patrzenie na wroga po czym zapali się nad nim czerwona kropczka, po tym zabiegu jak wrócimy do normalnego widoku to są podświetleni na czerwono jak na screenie i widać ich też przez ściany. Efekt mija gdy oddalimy się zbyt daleko lub po prostu zabijemy wroga. Działa to podobnie jak zaznaczanie ludzi w BF3 sniperem tyle tyko że w bf zaznaczona postać jest widoczna na mini mapce a w AS4 widać ją przez ściany. Może mówicie o innej rzeczy ale wasz bug wygląda mi na zwykłą funkcje śledzenia z której korzystam cały czas.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, wiem jak to działa, naprawdę nie mam napisu "idiota" na czole, był tam może kiedyś ale po setkach Facepalmów na forun już dawno się wytarł. O ile podświetlenie powinno wyróżniać wrogów w trybie :l3: a po jego wyłączeniu zostawiać ich normalnych lub nawet takich kolorowych - whatever, tak chyba po skończonej misji i oddaleniu się na drugi koniec mapy już raczej nie powinienem ich widzieć, nie sądzisz? W załączonym zdjęciu mam deaktywowany tryb sokolego wzroku a mimo to przeciwników widzę przez przedmioty, bezpośrednio nie zdążyłem jeszcze widzieć ich wcale, nacisnąłem tylko dwa razy :l3: i miałem wszystkich na tacy, nie wiem czy tak miało być ale jeśli tak to trochę zbyt duże ułatwienie. Tą fotkę wrzuciłem jednak czysto poglądowo, dla jasności sytuacji, w tym wspomnieniu mój bug nie miał znaczenia większego bo i  tak widoczni na niej strażnicy musieli zginąć. Jednak w pierwszej opisanej sytuacji już nie miałem w zadaniu polecenia zabijania kogokolwiek, właściwie to zabicie śledzonych przeciwników w trakcie misji spowodowałoby przerwanie wspomnienia. Musiałem to zrobić później bo dwójka strażników nie odznaczyła się wcale, nawet po misji, oddaleniu się, kolejnych cut-scenkach, czy po rozpoczęciu kolejnego zadania. Musiałem lecieć pół miasta do nich bo łażące ciągle przed oczami dwie postacie były ciut rozpraszające. Tak jak napisałem, niewielki i upierdliwy błąd ale jednak błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanko. Czy jeśli wcześniej grałem w AC IV na PS3, a później ściągnąłem wersję cyfrową na PS4, to czy na PS4 będę mógł zacząć od momentu, w którym skończyłem grę na PS3? Czy całą historię trzeba będzie zacząć od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie seria AC jest strasznie słaba, i liniowa. Non stop robi się to samo ...

 

Kurde, powtarzalność wypracowanego i ciągle rozwijanego schematu w grach to udręka? Koszmar! Ciekawe co mają powiedzieć fani FIFY czy PES'a, od kilkunastu lat co roku dostają grę gdzie kopie się w gałę i ciągle ją kupują, no i jeszcze Ci durnie od NFS'a czy GT, auta i ciągle te auta, wszędzie auta. Fanów FPS'ów to już powinniśmy chyba izolować od społeczeństwa, no ja jebie, ile można łazić z pukawką i strzelać do innych? Nienormalni jacyś! Wędrując dalej  po tytułach to GTA już powinniśmy na stosie spalić wraz z całą ekipą R*, przecież tam to już w każdej części chodzi o to samo. No dobra! Styknie! Gdzieś w tym wszystkim jest coś co dla wielu jest istotniejsze od oryginalności gameplay'u. Co takiego? Fabuła! He? No właśnie Ona! Może fenomen AC wynika właśnie z tego że za każdym skokiem w gnojówkę kryje się jakaś ciekawa historia która wciąż postępuję na przód i na przód i wciąga jak jasna cholera. Rozumiem że możesz nie lubić jakiejś gry, że mogła Cię znudzić już kilka części temu, no ale taki pocisk w stronę AC jest w moim mniemaniu ciut za wysokiego kalibru. Ja polecam :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem dziś upierdliwy bug ...

 

To nie bug - to taki "ficzer" .. przyzwyczaj sie albo go nie uzywaj <facepalm>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ficzer sriczer! Dla mnie to że typki byli podświetleni i widzialni przez pierdyliard różnych murów z drugiego końca mapy po 2 wspomnieniach od czasu kiedy ich namiarzałem to bug i ch00j :yes: Koniec tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ficzer sriczer! Dla mnie to że typki byli podświetleni i widzialni przez pierdyliard różnych murów z drugiego końca mapy po 2 wspomnieniach od czasu kiedy ich namiarzałem to bug i ch00j :yes: Koniec tematu!

jeżeli widzisz ludzi z drugiego końca mapy "Świata (morskiej)" to rzeczywiście coś jest nie tak. Ja czegoś takiego w każdym bądź razie nie miałem i jedyny bug jaki mnie spotkał to gdy wykonuje kontrę podczas abordażu to mi postać mryga ^^. Edytowane przez pawellol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie grałem w poprzednie AC. Stąd moje pytanie : czy one się fabularnie łączą czy można spokojnie grać bez znajomości poprzednich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz grać bez znajomości poprzednich części. Generalnie historie są połączone w jakiś tam sposób głownym motywem gry czyli tym symulatorem rzeczywistości i asasynami ale sama fabuła opowiedziana w świecie animusa jest oddzielną historią. Swoją drogą motyw animusa jest już tak zakręcony że ja już nic z tego nie czaję mimo że grałem we wszystkie asasyny. Ja bym wogóle wywalił motyw animusa i wtedy gra by jeszcze zyskała w moich oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna grać bez znajomości poprzednich czesci. Choć fajnie niektore smaczki zauwazyć:

- np: logo abstergo napoczatku

- jak we wspolczesnosci pojawiaja sie... ee.. spoiler.. ? no i naziwiazania do historii

No i w historii Edwada pare rzeczy, ale nic czego by bardzo brakowało.

 

krótki opis rzeczy ktore trzeba wiedziec zeby grać: Abstergo to templariusze, templariusze są źli, a assassyni to ci dobrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać jaki ma numer CUSA jestem ciekawy czy jest też w wersji PL w UK.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

ten numer to o o ile dobrze pamietam 0008 , ale tak czy inaczej sa polskie napisy w grze kupionej w UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×