Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jak ledwo co odpalilem ac4 to wyskoczyl jakis blad i wyrzucilo mnie do menu  :blink: Dopiero ponowne uruchomienie gry  poskutkowalo...mieliscie moze podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak ledwo co odpalilem ac4 to wyskoczyl jakis blad i wyrzucilo mnie do menu  :blink: Dopiero ponowne uruchomienie gry  poskutkowalo...mieliscie moze podobnie ?

 

 

Tak, mnie wczoraj 2x wywaliło z multi. Coś się działo na serwerach UBI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iOS7 iphone5 zainstalowane bez problemu ale jeszcze nie testowałem. Natomiast mam pytanie z innej beczki, kiedyś tam założyłem konto Ubi właśnie z poziomu gry na konsoli, czy jak odpalę grę to połączy mnie z automatu z tym kontem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iOS7 iphone5 zainstalowane bez problemu ale jeszcze nie testowałem. Natomiast mam pytanie z innej beczki, kiedyś tam założyłem konto Ubi właśnie z poziomu gry na konsoli, czy jak odpalę grę to połączy mnie z automatu z tym kontem? 

 

Tak, jeśli ten sam User to bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli ten sam User to bez problemu.

Oooo To dobrze Dzięks. Jutro zaczynam przygody na karaibach bo dziś niestety w pracy :glare:

Edytowane przez niklas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszstkie trofki z Singla poza ta zwalną społecznościówką zdobyte. Jakby ktoś coś widział, to dodawajcie do znajomych i dawajcie znać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak jak wczoraj rozmawialiśmy, ten stolarz w AC3 to była masakra (usuwanie znajomych itp).

 

====

 

Mam nadzieje, że szybko wyjdzie jakiś patch ;/

Choć w wersji na PS3 widziałem, że niektórym to wpadło.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wpadło bardzo szybko. Znalazłem wielorybka, skrzynię na wysepce i okręty. Nie wiem czy jeszcze coś jest potrzebne, wydaje mi się że to było wszystko. Ale fakt ostatnio coś lipa  tym a potrzebuję skóry z wieloryba żeby strój uszyć bo poprzednie sprzedałem :biggrin: Pododaję was do znajomych może coś się ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wpadło bardzo szybko. Znalazłem wielorybka, skrzynię na wysepce i okręty. Nie wiem czy jeszcze coś jest potrzebne, wydaje mi się że to było wszystko. Ale fakt ostatnio coś lipa  tym a potrzebuję skóry z wieloryba żeby strój uszyć bo poprzednie sprzedałem :biggrin: Pododaję was do znajomych może coś się ruszy.

to masz farta , mi nic nie padlo a mam tylko 4 trofeow do platyny :/

 

tez nie pogardzilbym dodawaniem do znajomych bo ponoc to zwieksza szanse na zdobycie trofea

 

id : g4ndi_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona i jestem niezadowolony. Zrobili ze statków pirackich taksówkę do prywatnych porachunków, zburzyli legendę Czarnobrodego, jak dla mnie. Zrobił się taki przyjacielski i nudny, mało straszny. Sporo biegania za dennymi beznaczącymi beczkami, kuframi i innymi bzdurami. Do AC2 to to się nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tez nie pogardzilbym dodawaniem do znajomych bo ponoc to zwieksza szanse na zdobycie trofea

 

id : g4ndi_91

 

Niestety to mit. Co najwyżej dostaniesz info, że któryś farciarz z Twoich znajomych zaliczył ten pucharek.

Jest bug i tyle. Albo Cię ominie albo trzeba czekać na patch (tak jak ze wspomnianym wcześniej stolarzem w AC3). Pocieszające jest to, że UBI już o tym wie. Na ich oficjalnym forum już toczy się o tym dyskusja.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona i jestem niezadowolony. Zrobili ze statków pirackich taksówkę do prywatnych porachunków, zburzyli legendę Czarnobrodego, jak dla mnie. Zrobił się taki przyjacielski i nudny, mało straszny. Sporo biegania za dennymi beznaczącymi beczkami, kuframi i innymi bzdurami. Do AC2 to to się nie umywa.

Racja, jak już wcześniej wspomniałem, fabularnie gra ssie a AC2 + Brotherhood to było ogromne przeżycie. AC 3 i 4 to takie gierecki do przejścia w "na Rambo".

Niestety to mit. Co najwyżej dostaniesz info, że któryś farciarz z Twoich znajomych zaliczył ten pucharek.

Jest bug i tyle. Albo Cię ominie albo trzeba czekać na patch (tak jak ze wspomnianym wcześniej stolarzem w AC3). Pocieszające jest to, że UBI już o tym wie. Na ich oficjalnym forum już toczy się o tym dyskusja.

Poprawcie mnie jeżeli się mylę ale ja to rozumiem tak:

Jeżeli znajomy znajdzie lokację społecznościową to jest podany określony czas przez który ona tam będzie. Jeżeli zalogujemy się wtym czasie, to nam się ona wyśietla na naszej mapie. Jak do niej dotrzemy to my ją udostępniamy dalej, czyli idzie lawinowo po znjomych, i od nich alej, więc uważam że to jak najbardziej pomaga w zdobyciu tej trofki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca to właśnie nie wiadomo.

Moja Znajoma znalazła lokację, trofik jej wpadł, a ja na mapie tego nie miałem ;/

Komplenie nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy po przejściu gry można wrócić i zrobić synchronizację na 100% tych których się nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy po przejściu gry można wrócić i zrobić synchronizację na 100% tych których się nie ma?

Zawsze.

To jest główna cecha AC4 że nie ma trofeów które trzeba zorbic "tu i teraz" albo zacząć grę od nowa.

Options > Wskaźnik postępu > i tam masz całe DNA wspomnień do powtózenia lub do sprawdzenia czego brakuje - tak samo jak w poprzednich częściach ;)

Pro Tip do powtarzania wspomnień:

- nie zbieraj kasy bo się i tak zresetuje do stanu przed powtórką

- upgrade statku czy ekwipunku zostaje (nie masz tylko ekwipunku którego nie miałeś wcale w danym wspomnieniu)

- jezeli zrobiłeś jakieś zadanie dodatkowe wcześniej to nie musisz go robić drugi raz (w odróżnieniu od poprzednich części gdzie trzeba było zrobić 100% danego wspomnienia za jednym podejściem)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff juz miałem zamiar grać od nowa hehe grałem w poprzednie części ale nie robiłem pucharów teraz na ps4 chce zrobić każda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trofik "Chętny do dzielenia" to normalne mistrzostwo Ubi. Robię drugi raz platynę z AC IV (singiel na 99,9%) i jedyne czego mi brakuje to te znajdźki społecznościowe. Na PS3 wpadły mi praktycznie zaraz po zdobyciu statku. A teraz ani jednego konwoju, skrzynki i wieloryba mimo, że zdążyłem ukończyć fabułę i wyzwania Abtergo (poza tymi).

Właśnie zresetowałem router i mam nadzieję, że to pomoże.

Najlepsze jest to, że rankingi, wyzwania i multi działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie poza tymi trofkami i dobiciem levelu/skilli w multi do platyny niczego nie brakuje.

To jest jakiś kosmos - musiał im się jakiś skrypt skopać.

Do 100% brakuje tylko znajdziek niektóych i wyzwań Abstergo z nimi związanych. Mam 92%, wszystko do platyny zrobiłem mając 82%. Znajdźki pewnie spokojnie sobie pozbieram bo gra jest na tyle przyjemna że nawet mógłbym ją przejść jeszcze raz (ponownie pomijam aspekt praktycznego braku fabuły głównej AC) :D

...a tak z innej beczki - jak ktoś chce się pobawić na multi to zapraszam - zwłaszcza Wataha (Wolf Pack) jest bardzo przyjemna z randomami, a z ludźmi komunikującymi się normalnie przez mikrofon to już będzie sam miód.

Nie dość że bardzo przyjemnie się w ten tryb gra to jeszcze jest bardzo szybki boost expa na multi więc jak ktoś jest chętny to śmiało można mnie dodawać do znajomych.

Dla użytkowników Tapatalka nie chcących grzebać po profilu:

PSNID: S3phi40T

GG: 1463203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje atak legendarnych statków na mapie? Mamy je w swojej flocie, czy jak?

Czy ktoś też jest zdziwiony zakończeniem? Zero wstępu do kolejnej części, chyba pierwsza część się tak skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje atak legendarnych statków na mapie? Mamy je w swojej flocie, czy jak?

Czy ktoś też jest zdziwiony zakończeniem? Zero wstępu do kolejnej części, chyba pierwsza część się tak skończyła.

Z tego co pamiętam to po rozwaleniu statków legendarnych dostałem

- ulepszony taran - (L2 na dziale dziobowym i wtedy 2x X żeby przyspieszyć)

- Wyzwanie Abstergo

- Trofeum

- chyba jakieś dodatkowe wyglądy statku ale nie jestem pewien

...co do zakończenia samego w sobie ... grając w poprzednie części zakładam że jest właśnie analogia do AC1 gdzie teraz nas dopiero zgarną Asasyni którzy się pojawili - moi ulubieńcy - Rebecca i Shaun odbierają od nas paczkę z danymi po hakowaniu komputerów Abstergo.

W sumie to cokolwiek więcej z fabuły dzieje się jako dodatkowe rzeczy któe trzeba sobie odblokować i zazwyczaj docztać.

Nagrania rozmów, dodatkowe dokumenty odnośnie Desmond'a, liściki itp itd,

Sama Juno w Animusie o której jest dołączona cała komunikacja mailowa i na komunikatorze u pracowników Abstergo itp. itd.

Bardzo nie podoba mi się to podejście bo bardzo łatwo można pominąć najważniejsze rzeczy czyli główy wątek gry skupiając się na zabawie w piratów. Nowi gracze nie znający tej serii kompletnie mogą nie złapać o co tak na prawdę tam chodzi. :D

Nie zdziwię się jak nasz bohater lub bohaterka będzie powiązany z Desmond'em oraz będzie gdzieś krew Desond'a i będziemy nim grali w którejś części gry.

Generalnie gra zostawia bardzo duży niedosyt fabularny, ale to trzeba grać w każdą poprzednią część żeby czuć się zawiedzionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwię, jak w kolejnej części ten jegomość to jakiś klon Desmonda. W końcu jego DNA mają, a jeśli potrafią odczytywać pamięć genetyczną to klonowanie to dla nich pestka. By the way, w holu widać Shauna sprzedającego chyba napoje, obok jest Rebecca. O co z nimi chodzi? To jakieś klony? Przecież Abstergo zna ich twarze, szczególnie Shauna, który niegdyś pracował dla Templariuszów z tego co pamiętam z AC2. Ogólnie nowym AC4 jestem zniesmaczony, za mało fabuły, końcówka widać na siłę ciągnięta. Wiało nudą, a ja nienawidzę zbierać czegokolwiek godzinami. Przeszedłem grę, ale na przykład do tej pory nie wiem, jak zwiększyć pasek życia Edwarda. Chyba poprzez inne ubrania, ale oprócz tego pod kluczem, jak je zdobyć? Strasznie zawiła ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek życia zwiększasz przez nowe ubrania. Tak samo jak zwiększasz ilość naboi, bomb itp.

Albo polujesz albo kupujesz materiały w sklepie jak ci się nie chce polować. Chyba jest to pierwsza pozycja w opcjach tworzenia.

Co do fabuły, jest koszmarnie nie spójna i prawie jej nie ma.

Wydaje mi się że Ubisoft próbuje zorganizować zupełnie nowy wątek z delikatnym odniesieniem do poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem.

 W sekwencji 3 wspomnienie 1 dopływam na wyspę i mam zabić 2 "jaszczury" i 2 "koty". Gdy to zrobię, to gra wyskakuje do menu jak po wciśnięciu Options. Jak wcisnę x żeby wrucić do rozgrywki znowu wywala i tak w kółko.

Po wyjściu z Animusa wszystko działa jak należy.

 Odpalałem od ostatniego p.kontrolnego, odpalałem ponownie sekwencję i kiszka.

 

 Macie jakieś pomysły? Nie za bardzo mi się chce zaczynać od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja elektroniczna czy na płycie ?

Przeinstaluj grę - save na chmurę (na wszelki wypadek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×