Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos chce ze mna pograc to niech mnie tez doda, czy to FUT czy 4fun. ;-D

 

Mozna tez sobie wieczorkami zorganizowac rozgrywki ekstraklasowe, mile widziane.

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób można organizować rozgrywki online? mając paru znajomych przez neta jak to zrobić ktoś może poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Nie wiem czy też tak macie ale ja mam więcej błędów po tej nowej aktualizacji:

 

1. Jak w składach chce chce zmienić zawodnika poprzez podpowiedź fify to pojawiają się dane zawodnika którego chce zmienić i nic. Muszę wyjść i zrobić to ręcznie (sam poszukać zawodnika którego chce aby zastąpił tego z podstawowego składu) i wtedy to działa.

 

2. Ostatnio miałem tak, że gram w karierę drużyną, jestem w połowie drugiego sezonu i w pewnym momencie sobie zapisałem grę. Wchodzę wczoraj robię symulacje dwóch meczy i chce grać trzeci który jest ważny. Wybieram składy itp i jak ma wejść w arene to pojawia się czarny ekran i gra stoi. Trzy razy próbowałem i ciągle to samo. Zabawne jest to, że za 3 podejściem zagrałem te dwa mecze które wcześniej symulowałem i one bez problemy chodziły a ten trzeci mecz jak stał tak stał i musiałem od nowa karierę robić.

 

3. Nieraz jak gram w sezony to jak wchodzę w skład, liczy mi czas i wychodzę ze składów aby grać to czas zostaje przez resztę meczu.

 

4. To, że gra w menu w ogóle wolno chodzi to już tutaj czytałem. Angielski trochę pomaga ale szału nie ma.

 

Też tak macie? Bo ja szczerze jestem wkurzony, że daje za gierkę tyle kasy a tutaj takie podstawowe błędy są. Dla mnie to jest jakaś porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam takie pytanie czy jest możliwość zgrania na pamiec zewnetrzna jakos turnieju który gram na moim ps3 i wgraniu go na inna konsole ps3

to jest zwykly turniej stworzony przeze mnie

dzięki

Edytowane przez panucci82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliscie dzisiaj problem w graniu ze znajomymi? Od tygodni z kumplem co jakis czas gramy przez neta i bylo wszystko ok. Gralismy ostatnio z tydzien temu. Dzisiaj chcielismy pograc i wywalalo blad polaczenia jeszcze przed wejsciem do menu wyboru druzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów wirtualnego futbolu. Zapraszam na mój kanał link (patrz poniżej ) codziennie dodawane filmiki , wraz z rozwojem kanału będą również konkursy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę potrenowałem, widac efekty, tylko jedna rzecz mnie martwi. Otóż zauwazyłem, że zbyt często tracę gole z rzutów rożnych. Możecie coś poradzić na to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam pewien problem, gram na ustawieniach ręcznych i gdy w sezonach chce z kimś zagrać to doczekać się nie mogę.

Mija kwadrans i nic, przełączam na dowolne i nagle zaraz kogoś mi wyłapuje. Standardowo PSG :] To samo w grze nierankingowej.

Strasznie nie lubię grać z CPU. I zawsze (poza paroma wstępnymi meczami dla ogarnięcia) zaczynam od gier po sieci.

Czy naprawdę już nikt nie gra bez asyst. W co oczywiście nie wierzę. Może jest jakiś sposób na to bym tak długo nie czekał na przeciwnika...w trzynastce nie kojarzę bym miał aż taki problem z tym dobieraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Najlepiej ustaw malo restrykcyjne wyszukiwanie przeciwnika. Wybierz tylko sterowanie reczne, reszta zostaw dowolne. I bierz zespol 4,5-5 *. Wybierajac 3,5* lub mniej musisz miec duzo browarow i cierpliwosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam tylko opcje na ręczne.

Resztę mam na dowolne ;)


Jeśli ktoś miałby ochotę pograć na full manual to zapraszam :)

PSN: ADAMCZYK_85_LODZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś się z Was interesował ale na oficjalnym forum EA ludzie strasznie wychwalają fife na next gena i nie chodzi o grafę... ponoć wyeliminowali bolączki wersji z PS3... czyli pressing przez cały mecz, L1+ trójkąt już nie działa tak dobrze, główki itp... na pewno nie kupię w ciemno i poczekam jeszcze na więcej opinii ale jeżeli się te informacje potwierdzą to będzie bardzo sympatycznie :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś pare meczy z kumplem który nie dawno kupił sobie Fife. Nie grał w nią od fify 11.

I zauważyłem że ma takie przyzwyczajenie z trzymaniem iks i kwadrat podczas odbioru piłki.

Nie mogłem nic zrobić, za każdym prawie razem tracilem piłkę.

Spróbowałem tak i faktycznie jak za dawnych lat....dużo łatwiej jest tak odebrać piłkę !!

Znów wrócili do tego "syfu" ??

Czy może mi się wydaje. On grał co prawda z asystami ja bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy wirtualna gwiazda przechodzi ps3 na ps4 czy trzeba będzie zrobić od nowa i nabijać skill??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też miewacie ostatnio problem z serwerami EA i lagami w każdym meczu? Być może to wina z mojej strony, no ale nic się nie zmieniło pod względem transferu, a inne gry działają bez zarzutu. Tutaj natomiast od jakichś 10 meczów przycina mi ciągle, ale jeszcze ani razu nie utraciłem całkowicie połączenia. Tracę tylko nerwy i psuję bilans, bo z tych 10 meczów nie wygrałem żadnego -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś się z Was interesował ale na oficjalnym forum EA ludzie strasznie wychwalają fife na next gena i nie chodzi o grafę... ponoć wyeliminowali bolączki wersji z PS3... czyli pressing przez cały mecz, L1+ trójkąt już nie działa tak dobrze, główki itp...

 

To samo pisali po patchu na PS3 i co... i ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, doradźcie jak wychodzić z gry bez porażki ( FUT lub sezony) , ostatnio wygrywam do przerwy 4-3 dziecko mi zaczeło płakać wyłaczyłem konsole ( 0-3), inny mecz- ja zaczynam przy piłce ale jeszcze przed kopnięciem poddaje mecz ( 0-3), to jak wyjść ??- nieraz gość mi wychodzi i mecz jest nie zaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij trzy razy przycisk ps.później szybko kółko,kółko,krzyżyk,kwadrat R1+R2 znów trzy razy ps i na końcu odłącz  hdmi jednocześnie wyłączając korki.

 

A tak na poważnie to nie masz czasu nie graj lub włącz pauzę a nie uciekasz z meczu i jeszcze chcesz innym szkodzić wychodząc bez porażki,dorosły facet a szuka rozwiązania jak 12 latek.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak83 muszę wypróbować ten sposób, ja jeszcze słyszałem, że trzeba się przeturlać 3 razy po pokoju w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij trzy razy przycisk ps.później szybko kółko,kółko,krzyżyk,kwadrat R1+R2 znów trzy razy ps i na końcu odłącz  hdmi jednocześnie wyłączając korki.

 

A tak na poważnie to nie masz czasu nie graj lub włącz pauzę a nie uciekasz z meczu i jeszcze chcesz innym szkodzić wychodząc bez porażki,dorosły facet a szuka rozwiązania jak 12 latek.

Zakładam że masz dziś zły dzień lub ktoś Ci narobił w pampersa. Pisze człowiek że płakało mu dziecko i chciał wyjśc przy prowadzeniu - normalnie meczu nie zalicza a przeciwnik się cieszy. Potem nawet mecz się nie zaczął. Rózne bywają sytuacje i nie zadał Ci bezczelnego pytania - jak wyjść gdy przegrywam i nie chcę zaliczyć porazki. Ja widze róznicę pomiędzy tymi sytuacjami. Rozumiem że ledwo skończyłeś 15 lat, mama pierze majtki, tata robi kolację a siostra odrabia za Ciebie lekcje więc masz czas by wymyslać bzdurne odpowiedzi lub grać bez opamiętania po 12h dziennie. Zadam Ci teraz pytanie - jak sądzę Bolo to miał na myśli. Jak zaproponować wyjście z meczu bez konsekwencji - do mnie raz taka prośba trafiła od przeciwnika przy 0-0 i strasznych lagach i sie zgodziłem. Wciskam start - menu - wyjście z meczu - nie ma tam opcji - zadaj pytanie. Znasz odpowiedź? odpowiedz. Nie znasz? daruj sobie takie teksty. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mnie rozbawilo, jak typ podczas ceromoni rozpoczecia meczu pisze wiadomosc "press fucking X"  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że masz dziś zły dzień lub ktoś Ci narobił w pampersa. Pisze człowiek że płakało mu dziecko i chciał wyjśc przy prowadzeniu - normalnie meczu nie zalicza a przeciwnik się cieszy. Potem nawet mecz się nie zaczął. Rózne bywają sytuacje i nie zadał Ci bezczelnego pytania - jak wyjść gdy przegrywam i nie chcę zaliczyć porazki. Ja widze róznicę pomiędzy tymi sytuacjami. Rozumiem że ledwo skończyłeś 15 lat, mama pierze majtki, tata robi kolację a siostra odrabia za Ciebie lekcje więc masz czas by wymyslać bzdurne odpowiedzi lub grać bez opamiętania po 12h dziennie. Zadam Ci teraz pytanie - jak sądzę Bolo to miał na myśli. Jak zaproponować wyjście z meczu bez konsekwencji - do mnie raz taka prośba trafiła od przeciwnika przy 0-0 i strasznych lagach i sie zgodziłem. Wciskam start - menu - wyjście z meczu - nie ma tam opcji - zadaj pytanie. Znasz odpowiedź? odpowiedz. Nie znasz? daruj sobie takie teksty. pozdro

Zamiast pisać tyle bezsensownych słów wystarczyło spojrzeć w profil gdzie mam podany wiek.Nie ukrywam go bo nie mam co ukrywać, jak niektórzy.

Wygrywa 4:3  do przerwy więc jeszcze nie wygrał tylko prowadził i chce uciec bez porażki to sorry.Płakało dziecko trudno mecz w plecy, żeby ominąć takie sytuację niech gra kiedy będzie miał czas.Pytanie jest bezczelne bo osoba po drugiej stronie tez traci czas swój a taki typek sobie ucieka bez porażki.

 

 

Teraz zrozumiałeś?

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam, teraz tylko czekac do 29 na konsole :)

A3Mxl7x.jpg

2x po 100% placiles za to samo ?:P czy nie masz wersji na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x po 100% placiles za to samo ?:P czy nie masz wersji na ps3?

Mam na ps3 wersjetez, kto bogatemu zabroni? :) na ebay idzie ps3 wersja niedlugo - srednio za £30 ludzie kupuja na open bidzie, wiec narzekac nie moge. GTA V sprzedalem za £17, co bylo duzym bledem(trzeba bylo na ebay tez wystawic a nie sprzedac w sklepie :/)

Z racji tego, ze z poziomu PS4 mozna streamowac gry bezposrednio na Twitcha, to od nastepnego piatku(no moze pozniej) zaczynam streamowac pelna para :) zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może z was wyzwania treningowe? Mam problem z jednym, mianowicie "Podania górą" - poziom srebrny, to te, gdzie trzeba "dośrodkowywać" piłkę trafiając je w koszyki. Wszystko było by dobrze, robię perfekcyjne wrzutki, ale dlaczego piłka zawsze się odbija od krawędzi tego koszyka? Zawsze! Rozumiem, czasem się odbiję, ale nie sądzę żeby za każdym razem się odbijała. Na to jest jakiś patent, czy trzeba mieć mega potężnego farta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×