Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na ps3 wersjetez, kto bogatemu zabroni? :) na ebay idzie ps3 wersja niedlugo - srednio za £30 ludzie kupuja na open bidzie, wiec narzekac nie moge. GTA V sprzedalem za £17, co bylo duzym bledem(trzeba bylo na ebay tez wystawic a nie sprzedac w sklepie :/)

Z racji tego, ze z poziomu PS4 mozna streamowac gry bezposrednio na Twitcha, to od nastepnego piatku(no moze pozniej) zaczynam streamowac pelna para :) zobaczymy co z tego wyjdzie.

ponoc w UK sa fajne wymiany, oddaj 14 na ps3 doplac grosze i chapnij na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc w UK sa fajne wymiany, oddaj 14 na ps3 doplac grosze i chapnij na ps4

No sa m.in od Amazonu ale ja jestem niecierpliwy :/ poza tym teraz juz jest za pozno :) a jak sprzedam ps3 wersje na ebayu to w sumie na to samo wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam juz fife na ps4. Czekam jeden week i wkraczam ze swoim nowym skladem w ere 1080p i 60fps. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam juz fife na ps4. Czekam jeden week i wkraczam ze swoim nowym skladem w ere 1080p i 60fps. :)

No to bedzie mozna cos pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez pewnie kupie takze spoko, nie macie wrażenia, zeby zabrac OP glowki + napieprzanie na pale l1 i trojkat to 90% "graczy" odeszlo by od fify ? zeby gra zaczeła nagradzac pomyslowosc i kombinacje - wtedy oddzielilo by to dzieci i zwykle cipki od prawdziwych "facetow" ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie mozna cos pograc :)

no spoko, wyśle zaproszenie. Bo jak dostane Ps4 to przez tydzień będą mnie szukać :P

 

 

tez pewnie kupie takze spoko, nie macie wrażenia, zeby zabrac OP glowki + napieprzanie na pale l1 i trojkat to 90% "graczy" odeszlo by od fify ? zeby gra zaczeła nagradzac pomyslowosc i kombinacje - wtedy oddzielilo by to dzieci i zwykle cipki od prawdziwych "facetow" ? ;)

 

Mam nadzieję, że główki będą op, bo specjalnie zbudowałem sobie skład :D

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=j9pTfMGTnKvF3:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja rozumiem, ze kazdy gra aby wygrac - ale to co dzieje sie w 2 i 1 lidze FUT to jest masakra, kazdy mecz taki sam, albo szybcy skrzydlowi i wrzutki na kołków w polu karnym albo 2 superszybkich i silnych napasnikow i dzida na nich.

Dla mnie to jest lamerskie granie, pomysl jaki mam wkurw jak gosc z wrzuty wali mi na 1-0, ja pieknym lobem 1-1 po czym on znowu wrzuty i strzela gola ;) dobrze, ze jade na uspokajaczach bo pad by pekl jak chrust :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem i ogladalem na streamach to wersja na next geny rozni sie duzo od wersji na ps3. Widac golym okiem, ze ta fifa byla robiona pod PS4/x1. Glowki nie sa juz az tak OP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no krew mnie zalewa, nie powiem bo sam tez strzelam duzo z glowek - ale bez zastanowienia bym to wymienil na slabsze glowki itp, lubie pograc kombinacyjnie, wtedy jestem zadowolony, czasem jakies piekne zagranie i juz czlowiek sie cieszy - a te jeba... trajhardy nie dadza sie pocieszyc gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio to mam nadzieję, że główki już nie będą OP. Najwięcej wchodziło, gdy ktoś grał w fifę przed premierą na ST. Yep, przy tym g*wnie na ps3/x0 wysiadałem nerwowo po takich zagrywkach. A już najbardziej.. przy stylu a'la KSI. Czyli rozpoczyna od środeczka, niby nic się nie dzieje, a ten sruuuu podanie przez pół boiska do napastnika, który sam na sam z bramkarzem zostaje.

 

Swoją drogą, jak grałem Neymarem na 433(4) to on też trzaskał hatricki z głowy, aż mi głupio było, no ale wpadało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no krew mnie zalewa, nie powiem bo sam tez strzelam duzo z glowek - ale bez zastanowienia bym to wymienil na slabsze glowki itp, lubie pograc kombinacyjnie, wtedy jestem zadowolony, czasem jakies piekne zagranie i juz czlowiek sie cieszy - a te jeba... trajhardy nie dadza sie pocieszyc gra ;)

Poogladaj na twitchu jak to wyglada na next genach. Jest duza roznica moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sezonach biłem po 2-3 glowki Messim... takze bez komentarza.


a ktoregos dnia bylem u koleszki co nie gra wogole po necie i ma gola wersje fify ta pierwsza - tam to dopiero komedia, rzut rozny to jak rzut karny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kupna swojej fify to mam plan, sprzedaje 14 (ps3) do empiku, sprzedaje killzona ktorego bede mial w zestawie do sklepu z grami u mnie w miescie i biore fife ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może z was wyzwania treningowe? Mam problem z jednym, mianowicie "Podania górą" - poziom srebrny, to te, gdzie trzeba "dośrodkowywać" piłkę trafiając je w koszyki. Wszystko było by dobrze, robię perfekcyjne wrzutki, ale dlaczego piłka zawsze się odbija od krawędzi tego koszyka? Zawsze! Rozumiem, czasem się odbiję, ale nie sądzę żeby za każdym razem się odbijała. Na to jest jakiś patent, czy trzeba mieć mega potężnego farta?

To samo u mnie było i tak samo myślałem,więc trzeba dużo cierpliwości i farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może z was wyzwania treningowe? Mam problem z jednym, mianowicie "Podania górą" - poziom srebrny, to te, gdzie trzeba "dośrodkowywać" piłkę trafiając je w koszyki. Wszystko było by dobrze, robię perfekcyjne wrzutki, ale dlaczego piłka zawsze się odbija od krawędzi tego koszyka? Zawsze! Rozumiem, czasem się odbiję, ale nie sądzę żeby za każdym razem się odbijała. Na to jest jakiś patent, czy trzeba mieć mega potężnego farta?

 

Zrobiłem wszystkie treningi na złocie już spory czas temu ale jak dobrze pamiętam to jest ten trening gdzie 3 koszyki leżą blisko Ciebie, a reszta stoi pogrupowana dalej w 4 grupach? Jeśli tak to zwiększasz mnożnik trafiając 4 razy pod rząd w te bliskie koszyki/wiadra, a następnie próbujesz wrzucić piłkę do którejś z grup. 4x mnożnik + jedno trafienie do dalszego koszyka załatwia cały poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że najnowsza odsłona FIFA 14 jest dziwna przekonałem się na własnej skórze.FUT, 9 liga ,3 mecze o końca ,3pkt czyli jedna wygrana :P już się pogodziłem ze spadkiem a tu nagle jak coś nie pier... :shok: Wygrywam wysoko pozostałe mecze,awans i mistrzostwo w kieszeni :shok: WTF ? Zobaczcie jak w którymś meczu wyglądał sędzia jak klaun z cyrku. oemh.th.jpg

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że najnowsza odsłona FIFA 14 jest dziwna przekonałem się na własnej skórze.FUT, 9 liga ,3 mecze o końca ,3pkt czyli jedna wygrana :P już się pogodziłem ze spadkiem a tu nagle jak coś nie pier... :shok: Wygrywam wysoko pozostałe mecze,awans i mistrzostwo w kieszeni :shok: WTF ? Zobaczcie jak w którymś meczu wyglądał sędzia jak klaun z cyrku. oemh.th.jpg

 

 

Moi zawodnicy mieli  takie stroje i powodem było chyba to że strój wyjazdowy ustawiłem jako domowy.

Edytowane przez Mazur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodem jest to, ze stroje miales wykupione z katalogu, a kiedy nie mozesz sie polaczyc z tym "EA sports football club" to nie wczytuja sie tekstury z wykupionych strojow czy pilek :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zrobić sobie ten znaczek pod postami z wizualizacją zdobytych trofeów ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zrobić sobie ten znaczek pod postami z wizualizacją zdobytych trofeów ;) ?

O ile pamietam na stronie PSN sie to robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać tyle bezsensownych słów wystarczyło spojrzeć w profil gdzie mam podany wiek.Nie ukrywam go bo nie mam co ukrywać, jak niektórzy.

Wygrywa 4:3  do przerwy więc jeszcze nie wygrał tylko prowadził i chce uciec bez porażki to sorry.Płakało dziecko trudno mecz w plecy, żeby ominąć takie sytuację niech gra kiedy będzie miał czas.Pytanie jest bezczelne bo osoba po drugiej stronie tez traci czas swój a taki typek sobie ucieka bez porażki.

 

 

Teraz zrozumiałeś?

Spokojny jestem czlowiek ale bez przesady - czy ja zadałem konkretne pytanie? nie znasz odpowiedzi to sie nie odzywaj a nie pouczaj kiedy ja mam grać, typka to sobie poszukaj gdzie indziej bo co do wieku to ja kiedy w piłke grałem to jednak w pieluchy robiłeś, forum jest od pomocy a nie od udzielania glupich rad. wracając do tematu nie raz goście mi wychodzą i jest mecz nierozegrany to nie moge z tego skorzystać raz na jakis czas w potrzebie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś was kariere klubem jakimś? Planuję zagrać, ale zespołem baardzo słabym.. Max dwie gwiazdki, tak zacząć od dna a potem cisnąć wszystkich :D Gracie tak, jaki klub polecacie? Najlepiej by było z najniższej ligi angielskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w fifę kilka lat i w tym roku zdecydowałem sie ją kupić. Nie chciało mi się wierzyć w te całe złote minuty, momentum itp. To co zobaczyłem od premiery na mojej konsoli to jakaś porażka. Online fifa jest niegrywalna. Są dni, że wygrasz wszystko są taki, że nic nie strzelisz. Mało tego, możesz nic nie grać a i tak wygrasz mecz, albo przeciwnik wklepie ci 3 bramiki od 88 do 90 minuty gdy wygrywasz 2-0. Doszedłem do 1 ligi w sezonach, więc nie wiem czy umiem grać ale jakimś kaleką chyba nie jestem. Sprzedaje ten zajebisty twór EA bo to są jakieś jaja. Była by dobra gra gdyby nie te elementy. Już wolę  drewnianego pes'a bez jakiś dziwnych handicapów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, z góry dzięki za odpowiedź. Jak to możliwe, że w FUT nie działa obrona taktyczna. tzn gdy przytrzymam "x" mój obrońca wchodzi jak w masło w zawodnika atakującego. Nie zbliża się na odległość 2m jak miało miejsce to wcześniej np. w 13 tylko od razu odbiera piłkę, wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×