Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

7f97708dab253e032e6cba3440646e7a_origina

 

Jak zrobic taka cieszynke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość włączenia jakoś na prawej gałce żeby działało wysunięcie piłki tak jak miało to miejsce w poprzednich fifach np Fifa 13?
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema   mieliście może problem z połączeniem w sezonach ??  Połączyło mnie z przeciwnikiem i z pierwszym gwizdkiem zrywało połączenie  ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak zrobic taka cieszynke??

 

 

 

 

 

 

To jedna z "wariacji" Cirque. Wciskasz L2  i dajesz szybko prawym analogiem góra a potem dół. Nie zawsze wchodzi, w zależności ilu zawodników biegnie wtedy dostajesz warianty,  koleś chodzi łapkami po niewidzialnej scianie i potem kółko z przeskakującym zawodnikiem i kopa w tyłek albo właśnie wskakuje Ci na ręce i robicie "kółeczko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie fify 14 a konkretnie fut.

Powiedzcie mi jak lidzie robią cuda że np Błaszczykowski mimo iż jest PP na lewej pomocy jest u nich na zielono.

Ja sprawdzałem i jest na pomaranczowo.

Czyli nie pasuje.

Czy można robić jakies triki z zawodnikami żeby lepiej wychodzili lub zmieniać im pozycje?

Prosze o jakieś porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jak zrobic taka cieszynke??

 

 

 

 

 

 

To jedna z "wariacji" Cirque. Wciskasz L2  i dajesz szybko prawym analogiem góra a potem dół. Nie zawsze wchodzi, w zależności ilu zawodników biegnie wtedy dostajesz warianty,  koleś chodzi łapkami po niewidzialnej scianie i potem kółko z przeskakującym zawodnikiem i kopa w tyłek albo właśnie wskakuje Ci na ręce i robicie "kółeczko"

 

 

Ale wtedy zawodnik nie lata :(

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,otoz moj problem polega na tym jak najlepiej ustawic pada w trybie sezon.jakim cudem przeciwnik przeciwko ktoremu gram z kolega biega od nas szybciej i odbiera nam szybciej pilki nim zdazymy ja podac dalej?jak ktos wiec co na to poradzic niech pomoze :) bo granie na dluzsza mete w w ta fife14 zaczyna byc denerwujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA14 to nie moja gra. Z 12stki mialem sporo radosci a tu sama frustracja. Zaden zawodnik nie potrafi skleic pilki: czy to podanie na 20 metrow czy wyrzut z auto - pilka zawsze odskakuje. Zaden nie potrafi zatrzymac sie w miejscu: wszyscy "plywaja" - czuje sie jakbym kierowal statkiem. Kazdy strzal zabiera nieproporcjonalnie duzo czasu: obronca zdazy zrobic nawet i trzy kroki. No i to spowalnianie przy wyprowadzaniu kontrakatow co niby ma urealnic gre. No fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA14 to nie moja gra. Z 12stki mialem sporo radosci a tu sama frustracja. Zaden zawodnik nie potrafi skleic pilki: czy to podanie na 20 metrow czy wyrzut z auto - pilka zawsze odskakuje. Zaden nie potrafi zatrzymac sie w miejscu: wszyscy "plywaja" - czuje sie jakbym kierowal statkiem. Kazdy strzal zabiera nieproporcjonalnie duzo czasu: obronca zdazy zrobic nawet i trzy kroki. No i to spowalnianie przy wyprowadzaniu kontrakatow co niby ma urealnic gre. No fun.

sprzedaj gre albo naucz sie grac, innych opcji nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie fify 14 a konkretnie fut.

Powiedzcie mi jak lidzie robią cuda że np Błaszczykowski mimo iż jest PP na lewej pomocy jest u nich na zielono.

Ja sprawdzałem i jest na pomaranczowo.

Czyli nie pasuje.

Czy można robić jakies triki z zawodnikami żeby lepiej wychodzili lub zmieniać im pozycje?

Prosze o jakieś porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie fify 14 a konkretnie fut.

Powiedzcie mi jak lidzie robią cuda że np Błaszczykowski mimo iż jest PP na lewej pomocy jest u nich na zielono.

Ja sprawdzałem i jest na pomaranczowo.

Czyli nie pasuje.

Czy można robić jakies triki z zawodnikami żeby lepiej wychodzili lub zmieniać im pozycje?

Prosze o jakieś porady.

A no są specjalne karty do zmiany pozycji, widocznie ktoś zmienił mu pozycję i dlategoa zielony kolor

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko u mnie czy u Was też. Może coś mam zwalone z ustawieniami graficznymi telewizora czy też w ps3, ale mam tak jakby rozmazany obraz np koszulki nie są takie jak być powinny. Oczywiście gram na kablu HDMI. Telewizor 46 cali. Jak ustawić kontrast, ostrość czy te inne popierdółki żeby było git? Telewizor to samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Powiedzcie mi czy kody Ultimate Edition z wersji na PS3 beda dzialaly z wersja PS4? Logujac sie oczywiscie na tym samym koncie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Powiedzcie mi czy kupujac uzywana fife bede mogl mimo wszystko grac online??

Bo juz sie pogubilem jak to jest z tymi wszystkimi kodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Powiedzcie mi czy kupujac uzywana fife bede mogl mimo wszystko grac online??

Bo juz sie pogubilem jak to jest z tymi wszystkimi kodami.

Tak bedziesz mogl grac pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzi ktoś coś? w wątek o fifie 12 nikt chyba nie zagląda, więc zapytam tutaj, raczej nie jest to duży problem :P

gram w seozny pojedynków. zdobyłem tytuł ligowy i wygrałem puchar świata, a mój poziom w dalszym ciągu jest wyceniany na 4,5 gwiazdki. W jaki sposób można zdobyć te brakujące pół gwiazdki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz i mieć -30 spotkań i możesz mieć 5 gwiazdek. Tu zależy od rozgrywania ilości meczów. Troszkę trzeba się nagrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: troszkę to ile? :) bo ja w sezonach rozegrałem ~60 sezonów .bilans ~ 230 - 120 - 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 12 to ja zagrałem cos około 2000 meczów, ale nie pamiętam w którym momencie miałem już 5 gwiazdek. Tak mi się wydaję, że około 70 sezonu już powinieneś mieć 5 gwiazdek jak nie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z tą fifą czy inni też takie rzeczy mają ?

 

Chodzi o to że nie opłaca mi się ładnych bramek strzelać, zwłaszcza w 2 połowie, bo po meczu przechodząc do powtórek nie wyświetla... akurat tej ładnej. Poza tym nie pokazuje wszystkich bramek w powtórkach. Czy to tylko moje spostrzeżenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio Piszczkiem z 40 metrów strzeliłem w 89 minucie i oczywiście powtórk nie było. Były za to piękne strzały w trybunę z 30 minuty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 
Grając z kolegą na konsoli we dwójkę na dwa pady praktycznie zawsze wygrywam.

Grając z tym samym kumplem łącząc się online praktycznie zawsze przegrywam.
Dodam, że gramy na konsoli PS4 w FIFA 14
On jest na LEVELU 21 ja na 62 czy to może mieć jakiś wpływ? I czyżby jakaś magiczna moc mu pomagała?

WIem, że cyrki są z Ultimate ale czy zwykła gra online też tak bez sensu działa?

 

Miałem podobną sytuację z PS3 i FIFA 14 może coś nie tak z tą grą???

 

Pozdrawiam

Marcyl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno mam pytanie tym razem o samą akcję dokładnie chodzi mi o pierwszą w tej rozgrywce.

 

Jak zrobić by drugi atakujący od razu pobiegł do przodu, by ten pierwszy mógł wszystkich przelobować?

 

Filmik pokazujący tą akcję tutaj http://www.youtube.com/watch?v=xqFsswh6yVw - pierwsza akcja

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Marcyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×