Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie nie wiem czy już ktoś o to pytał ale mam problem z przycieciami w menu nie wiecie czy jest możliwość zlikwidowania tego bo zacina się jak bym miał za słaba kartę graficzną na kilka sekund jak przechodzę z jednego menu do drugiego a nie jest to chyba wina konsoli bo w innych grach tego nie ma no i podczas meczu ta z żadnych przecinek tylko menu

 

Ponoć zmiana języka menu na angielski pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w fifie 14 wychodzić z meczu w sezonach do 5 min tak jak w fifa 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło ale mogli by jakaś łatkę dać żeby nie było takich przyczyn. A co do pisania powyżej to nie można wychodzić jak się wyjdzie to zalicza przegraną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w fifie 14 wychodzić z meczu w sezonach do 5 min tak jak w fifa 13?

 

Możesz drugiemu graczowi zaproponować wyjście i jeśli się zgodzi to wtedy konsekwencji nie ma. Jeśli sam wyjdziesz to gra zapisuje porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wkurwia to jest szok.Gry maja dawać radość a fifa jest całkowitym przeciwieństwem...Jej skrypty rzucaja na kolana.

Cały jeden sezon jestem dymany przez EA...Zacząłem baaaardzo wymęczonym zwycięstem,a potem przyszły 3 porażki i 2 remisy (oczywiście całkowicie przypadkowe).Potem wkońcu nadszedł mecz,w którym dobrze coś ugrałem,4:0 w 90 minucie.I co?QUIT i zaliczyło mecz jako nieodbyty - zajebiscie.Pozniej 2 mecze ktorych wynikow z emocji szczerze nie pameitam... i kolejny ,,wielki" mecz - bramkarz superman u przeciwnika.Masa strzałow - z bliska,z daleka,dupa nic nie wpada.Jest 85 minuta i karny z kapelusza - na szczęście rywal low totalny,bo trafił w słupek.Jest 90 minuta,ciskam prostopadłe na Bale,i wkooońcu mocnym strzałem z bliska pakuje piłke do siatki...Mega wymeczone zwyciestwo,ale jest.

Brakuje mi 2 pkt do awansu i 1 mecz został.Zaczynam mecz,kopanina straszna.W 65 minucie Isco pakuje piłke do siatki,rywal wali ragequita i mecz zaliczony jako nieodbyty %-).Gram nastepny,w 15 minucie przegrywam juz 2:0.To moglem zniesc.Ale gdy w 30 min sedzia dyktuje karnego za ewidenty wslizg na PILKE to wylaczylem konsole,bo tego juz zniesc nie moge.

Chyba musze zalozyc kanal,i tak jak wroetoshaw bede ciskal padami o sciane,a za pieniadze z YT kupie sobie nowe ;D

 

Swoja droga moge JAKOŚ zrozumiec ze FUT jest oskryptowany - wiadomo,zeby poczatkujacy mieli szanse,a potem kupowali paczki - zysk dla EA.Ale po co tykaja sie sezonow to ja pojecia nie mam.Tym bardziej że takie cyrki zaczely sie w lidze 5,wczesniej gralem na lajciku bez takich akcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wkurwia to jest szok.Gry maja dawać radość a fifa jest całkowitym przeciwieństwem...Jej skrypty rzucaja na kolana.

Cały jeden sezon jestem dymany przez EA...Zacząłem baaaardzo wymęczonym zwycięstem,a potem przyszły 3 porażki i 2 remisy (oczywiście całkowicie przypadkowe).Potem wkońcu nadszedł mecz,w którym dobrze coś ugrałem,4:0 w 90 minucie.I co?QUIT i zaliczyło mecz jako nieodbyty - zajebiscie.Pozniej 2 mecze ktorych wynikow z emocji szczerze nie pameitam... i kolejny ,,wielki" mecz - bramkarz superman u przeciwnika.Masa strzałow - z bliska,z daleka,dupa nic nie wpada.Jest 85 minuta i karny z kapelusza - na szczęście rywal low totalny,bo trafił w słupek.Jest 90 minuta,ciskam prostopadłe na Bale,i wkooońcu mocnym strzałem z bliska pakuje piłke do siatki...Mega wymeczone zwyciestwo,ale jest.

Brakuje mi 2 pkt do awansu i 1 mecz został.Zaczynam mecz,kopanina straszna.W 65 minucie Isco pakuje piłke do siatki,rywal wali ragequita i mecz zaliczony jako nieodbyty %-).Gram nastepny,w 15 minucie przegrywam juz 2:0.To moglem zniesc.Ale gdy w 30 min sedzia dyktuje karnego za ewidenty wslizg na PILKE to wylaczylem konsole,bo tego juz zniesc nie moge.

Chyba musze zalozyc kanal,i tak jak wroetoshaw bede ciskal padami o sciane,a za pieniadze z YT kupie sobie nowe ;D

 

Swoja droga moge JAKOŚ zrozumiec ze FUT jest oskryptowany - wiadomo,zeby poczatkujacy mieli szanse,a potem kupowali paczki - zysk dla EA.Ale po co tykaja sie sezonow to ja pojecia nie mam.Tym bardziej że takie cyrki zaczely sie w lidze 5,wczesniej gralem na lajciku bez takich akcji.

 

Zaraz ktoś Ci napisze- zacznij grać na manualu... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość uaktualnienia składów i statystyk ale chodzi mi o karierę bo widziałem filmiki na tubie z kariery i mieli tam ludzie normalnie była w realu czy ozila w Arsenalu ja mam wszystko po staremu więc coś chyba da się zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wkurwia to jest szok.Gry maja dawać radość a fifa jest całkowitym przeciwieństwem...Jej skrypty rzucaja na kolana.

Cały jeden sezon jestem dymany przez EA...Zacząłem baaaardzo wymęczonym zwycięstem,a potem przyszły 3 porażki i 2 remisy (oczywiście całkowicie przypadkowe).Potem wkońcu nadszedł mecz,w którym dobrze coś ugrałem,4:0 w 90 minucie.I co?QUIT i zaliczyło mecz jako nieodbyty - zajebiscie.Pozniej 2 mecze ktorych wynikow z emocji szczerze nie pameitam... i kolejny ,,wielki" mecz - bramkarz superman u przeciwnika.Masa strzałow - z bliska,z daleka,dupa nic nie wpada.Jest 85 minuta i karny z kapelusza - na szczęście rywal low totalny,bo trafił w słupek.Jest 90 minuta,ciskam prostopadłe na Bale,i wkooońcu mocnym strzałem z bliska pakuje piłke do siatki...Mega wymeczone zwyciestwo,ale jest.

Brakuje mi 2 pkt do awansu i 1 mecz został.Zaczynam mecz,kopanina straszna.W 65 minucie Isco pakuje piłke do siatki,rywal wali ragequita i mecz zaliczony jako nieodbyty %-).Gram nastepny,w 15 minucie przegrywam juz 2:0.To moglem zniesc.Ale gdy w 30 min sedzia dyktuje karnego za ewidenty wslizg na PILKE to wylaczylem konsole,bo tego juz zniesc nie moge.

Chyba musze zalozyc kanal,i tak jak wroetoshaw bede ciskal padami o sciane,a za pieniadze z YT kupie sobie nowe ;D

 

Swoja droga moge JAKOŚ zrozumiec ze FUT jest oskryptowany - wiadomo,zeby poczatkujacy mieli szanse,a potem kupowali paczki - zysk dla EA.Ale po co tykaja sie sezonow to ja pojecia nie mam.Tym bardziej że takie cyrki zaczely sie w lidze 5,wczesniej gralem na lajciku bez takich akcji.

 

Też nie wiem po co te handicapy w sezonach. Ja dziś z kumplem w sezonach współpracy dostałem 3 ewidentne kosy w polu karnym, i ani razu nie było karnego, a przeciwnika wystarczyło lekko dotknąć bez faulu i od razu gwizdał i dawał żółte kartki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wkurwia to jest szok.Gry maja dawać radość a fifa jest całkowitym przeciwieństwem...Jej skrypty rzucaja na kolana.

Cały jeden sezon jestem dymany przez EA...Zacząłem baaaardzo wymęczonym zwycięstem,a potem przyszły 3 porażki i 2 remisy (oczywiście całkowicie przypadkowe).Potem wkońcu nadszedł mecz,w którym dobrze coś ugrałem,4:0 w 90 minucie.I co?QUIT i zaliczyło mecz jako nieodbyty - zajebiscie.Pozniej 2 mecze ktorych wynikow z emocji szczerze nie pameitam... i kolejny ,,wielki" mecz - bramkarz superman u przeciwnika.Masa strzałow - z bliska,z daleka,dupa nic nie wpada.Jest 85 minuta i karny z kapelusza - na szczęście rywal low totalny,bo trafił w słupek.Jest 90 minuta,ciskam prostopadłe na Bale,i wkooońcu mocnym strzałem z bliska pakuje piłke do siatki...Mega wymeczone zwyciestwo,ale jest.

Brakuje mi 2 pkt do awansu i 1 mecz został.Zaczynam mecz,kopanina straszna.W 65 minucie Isco pakuje piłke do siatki,rywal wali ragequita i mecz zaliczony jako nieodbyty %-).Gram nastepny,w 15 minucie przegrywam juz 2:0.To moglem zniesc.Ale gdy w 30 min sedzia dyktuje karnego za ewidenty wslizg na PILKE to wylaczylem konsole,bo tego juz zniesc nie moge.

Chyba musze zalozyc kanal,i tak jak wroetoshaw bede ciskal padami o sciane,a za pieniadze z YT kupie sobie nowe ;D

 

Swoja droga moge JAKOŚ zrozumiec ze FUT jest oskryptowany - wiadomo,zeby poczatkujacy mieli szanse,a potem kupowali paczki - zysk dla EA.Ale po co tykaja sie sezonow to ja pojecia nie mam.Tym bardziej że takie cyrki zaczely sie w lidze 5,wczesniej gralem na lajciku bez takich akcji.

w ligach od 3 dopiero mozna zaczynac sie denerwowac, swoja droga dziwne bo mialem mase rage quitow w roznych minutach meczu i ZAWSZE dostawalem 3pkt  :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu odwyku od online i grania kariery w single, postanowiłem dać znów szanse na gre w sezonach. Statystyki, na 5 meczy, 4 przegrane, 3/4 goli straconych przez trójkąt+L1+ gole w 90 i 45 minutach to standard. Ja wysiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ligach od 3 dopiero mozna zaczynac sie denerwowac, swoja droga dziwne bo mialem mase rage quitow w roznych minutach meczu i ZAWSZE dostawalem 3pkt  :P

no ja tez.byc moze w tym sezonie nawet przez system naliczania wynikow bylem dymany.dzis w fife nie gram bo dupsko boli xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez.byc moze w tym sezonie nawet przez system naliczania wynikow bylem dymany.dzis w fife nie gram bo dupsko boli xDDD

ja mecz pyklem atl madryt oczywiscie wylosowalo mi PSG z niewiadomych przyczyn ale ok... gram kolo cisnie mnie strasznie, zero sytuacji mam ale dobrze sie bronie bo on tylko skrzydlo i wrzuta, w 90 minucie po kontrze strzelam bramke i to byl pierwszy strzal w meczu :)

mysle sobie musi byc kozak, lukne jego profil a tutaj -----> %) gosc wogole nie powinien ze mna grac jakies 100 kilka winow i 240 porażek 3 liga :) - cudem to wygralem

13 win streak trzymam dalej :biggrin:

atletico madryt oficjalnie ma 4,5 gwiazdki, ale jeszcze na nikogo z 4,5 gwiazdkami nie trafilem, czaly czas "borusJe i inne pe es że" - niech oni spier... grac z realem czy barca :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac Realem najczesciej grasz vs real,barca,rzadziej bayern i man c.Ze 4 mecze borussia zagralem to na real/barce nie trafilem i to na plus,bo jesli nie chcesz grac na Real,to bierzesz fajna 5* Borussie i pykasz.A to ze dobiera 4.5* do 5* to troche komedia,ale co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak Robercik i Marco z ovr pow 84 graja na obroncow przykladowo Atletico gdzie tam nikt ponad 80 ovr nie ma to srednio, a z PSG jeszcze lepiej jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak okazjonalnie grywam w sezony, jestem w 7 lidze i muszę przyznać że jak do tej pory, to narzekać nie mogę. Raczej pada 1 góra dwie bramki, zdarzają się mecze że cinsnę i nic nie wchodzi a potem kontra i w plecy, ale to rzadkość. Grywam zespołami 4,5 gwiazdkowymi i czasami dobierze mi PSG ale bywa, trudno. Raczej jestem zadowolony z doboru, bo już jak wezmę Romę lub Porto to dobiera też kogoś o podobnych statach galatasaray, schalkę. Biorę Spursów to wtedy l'pool. Zresztą l'pool to jedna z częściej chyba wybieranych drużyn 4,5 gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć jak uaktualnić te składy w karierze tylko w sezonach są aktualne chyba że nie ma takiej możliwości uaktualnienia ale widziałem filmiki z Hampela na ps3 i ludzie mieli tam kariery z aktualnymi statystykami piłkarzy i aktualnymi skladami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynasz karierę to w "składach: zaznaczasz "pobierz najnowsze" i wszystko powinno być ok. U mnie przynajmniej tak było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w niedzielę przyszedł na mnie czas... rozwaliłem pada o podłogę...dosłownie poszedł w strzępy. A myślałem że moja frustracja ogranicza się jedynie do słownego obrażania EA...a najgorsze jest to że jak się uspokoiłem to wziąłem drugiego i dalej napierniczałem w tę chorą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w niedzielę przyszedł na mnie czas... rozwaliłem pada o podłogę...dosłownie poszedł w strzępy. A myślałem że moja frustracja ogranicza się jedynie do słownego obrażania EA...a najgorsze jest to że jak się uspokoiłem to wziąłem drugiego i dalej napierniczałem w tę chorą grę...

tak to wlasnie dziala:))) przytocze historie jak grywalem kiedys w Warcrafta 3 na PC i po jednym 40 min meczu online przegralem (a najlepszego dnia nie mialem wtedy) wyjelem plyte z napędu i rozwalilem ja o sciane. Jeszcze tego samego dnia sciagnelem pirata i odpalilem na org kluczu - a po paru dniach kupilem nowa gre bo stwierdzielem, ze musze miec orginala takiego hitu jakim byl WC3 :DDDDDDDDDD

 

wiec Pany panować nad nerwami bo nic dobrego z tego nie bedzie - a pady sa droższe niz kopia WC3 ;) 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×