Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

L1 + X podajesz komus piłkę a on biegnie do przodu a żeby zrobić tego laga pod bramkę to L1 + Trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam problem,Nie mogę dołączyć lub mój kolega nie może dołączyć do mnie gdy chcemy zagrać męcza, w czym leży problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to napisać a więc pisze i ciekaw jestem waszej opinii.

Mianowicie Gram w Fifę na Konsoli od roku 2009, do 14. Dzisiaj przypadkowo zainstalowałem sobie Fifkę 14 na PC, i nie wiem czy już monotonia gry na konsoli czy co ale Tryb gry, silnik gry, grafika i wszystko o Wiele bardziej podoba mi się jak na PS3. Co o tym sądzicie, ja już myślę nad sprzedaniem konsoli z grą i graniu na PC. normalnie szok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam osoby do trofeum w online (dwaj przyjaciele z boiska) by rozegrać sezon wspólnie. psn: dan1eel91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. ea coś spierniczyło przy wyborze koloru skóry menadżera w trybie "kariera menadżera"? czy wybieram jasny, bardzo jasny, oliwkowy i tak jestem... czarny!

Edytowane przez radek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. ea coś spierniczyło przy wyborze koloru skóry menadżera w trybie "kariera menadżera"? czy wybieram jasny, bardzo jasny, oliwkowy i tak jestem... czarny!

Może, to kwestia poprawności politycznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to napisać a więc pisze i ciekaw jestem waszej opinii.

Mianowicie Gram w Fifę na Konsoli od roku 2009, do 14. Dzisiaj przypadkowo zainstalowałem sobie Fifkę 14 na PC, i nie wiem czy już monotonia gry na konsoli czy co ale Tryb gry, silnik gry, grafika i wszystko o Wiele bardziej podoba mi się jak na PS3. Co o tym sądzicie, ja już myślę nad sprzedaniem konsoli z grą i graniu na PC. normalnie szok...

Fifa na PC jest uboższa i ogólnie jest to raczej gra konsolowa, ale co człek to gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to napisać a więc pisze i ciekaw jestem waszej opinii.

Mianowicie Gram w Fifę na Konsoli od roku 2009, do 14. Dzisiaj przypadkowo zainstalowałem sobie Fifkę 14 na PC, i nie wiem czy już monotonia gry na konsoli czy co ale Tryb gry, silnik gry, grafika i wszystko o Wiele bardziej podoba mi się jak na PS3. Co o tym sądzicie, ja już myślę nad sprzedaniem konsoli z grą i graniu na PC. normalnie szok...

Komputery są bardziej wydajne niż przestarzała PS3 więc nie ma co się dziwić, że może lepiej się grać na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś rada w treningu z kubłami? :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Kocham Czerwony Diably , ale w 13 nienawidzilem nimi grac komopletnie mi sie gra nie kleila :biggrin:

cześc masz może odblokowaner cieszynki fala galop lub kaczuszki ? na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś rada w treningu z kubłami? :wallbash:

Celuj najpierw w te 3 wywrócone beczki z 5 razy pod rząd. Wtedy masz duży mnożnik. Następnie przy 6 podaniu licz na farta trafiając w beczki w pionie. Wybierz Alonso albo Ozila, już nie pamiętam który z nich ma lepsze długie podania. Przy celowaniu do beczek pionowych użyj :l1: +  :square:. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Przeklinam dzień, w którym wymyśliłem, że nauczę się grać na ręcznym sterowaniu... Tyle mi z tego przyszło, że teraz, jak akurat nie mam za bardzo czasu (albo... internetu) za dnia, chcę sobie pograć po północy i nie ma właściwie żadnych przeciwników. Znalazło przedwczoraj dwóch. Wczoraj też dwóch... tych samych ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ręcznym sterowaniu najbardziej dobija gra niektórych. Potrafią tylko wybić piłę jak najdalej, a że grają Realem to Ronaldo i tak do niej zdąży i jest 1 na 1. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jeśli ktoś ma jakichś zawodników z bpl niekoniecznie genialnych ot takich oo, lub trochę coinsów zbytecznych (wtf? xd) to ja chętnie przyjmę, gram w fut dopiero od dnia :)
pozdrawiam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Potrzebuję gifta a konkretnie kontrakt 99 do FUT od gracza z poziomem minimum 80. Pomoże ktoś? Z góry dzięki. PSNid: andere-pl

Edytowane przez andere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje 20 slotów do listy transferowej fut za 83lv z katalogu EA football club. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie: zagram online w używaną fifę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś pogram na PS3 lub PC ;)  ID taki jak w nicku: tukisowy w obu przypadkach

Edytowane przez tukisowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko kupiłem fife14 na ps3 zaraz po premierze i uaktualniłem sobie składy zgodnie z tymi jakie zostały przeprowadzone do końca okienka letniego w 2013r. Ostatnio miałem kłopot z ps3 i zresetowałem system przez co nie mogłem włączyc zapisanych  gier jednak z czasem mi się to udało ale musiałem fife jakby też zresetować i wszystko było by dobrze gdyby nie to że mam, składy domyślne a jak je uaktualniam to mam te już po okienku zimowym 2014. Czy mogę jakoś wczytać te z lata 2013?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnienie zimowego okienka transferowego nastapi dopiero po jego zakonczeniu. Trwa do 31/01/2014 23:59:59! Dopiero po tej dacie nastapi zimowa aktualizacja, wiec na ta chwile powinienes dostac jeszcze letnie uaktualnienie skladow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chyba EA jest nadgorliwe bo wiele transferów zimowych jest już przeprowadzonych w tej aktualizacji którą ściągnąłem poniedziałek np. Traore w Monaco de Bruyne w Wolfsburgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parę transferów już uaktualnili, te co były zatwierdzone przed otwarciem okienka oraz te z pierwszego tygodnia? (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mnie bardziej interesuje co pozmieniali w najnowszej aktualizacji, a jak zdobyć a przede wszystkim zainstalować aktualizacje z przed pół roku. Niestety PS3 zawsze nadpisuje najnowszą dostępną wersje nie dając graczowi wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×