Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

czyli repra będzie :biggrin:

nie wiem czy sie smiac czy plakac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.computerandvideogames.com/424048/interviews/interview-ea-sports-on-the-next-gen-fifa-challenge/


Czego można się dowiedzieć z wywiadu? Że gra będzie się różniław szczegółach od Fify na obecną generacje, jednak feel pozostaje mniej więcej taki sam. Różnice to np. 4-5 zawodników wyskakujących do główki. Inny system bezwładności ciał (zakładam, że o to im chodziło mówiąc "locomotion"). Będą realistyczne ujęcia kamer, które następnie maja zostać zepsute przez jakieś dynamiczne niemożliwe do zrealizowania w normalnym świecie przybliżenia - czyli dalej debile nie wyciągają wniosków i nie zrobią nam TV Experience.

Raczej niczym wielkim nas gra nie zaskoczy. 60 fps to powinna być norma w grach sportowych i tu wspominają, że gra działa w tylu klatkach na sekundę. Jednak nic wielkiego się nie szykuje. Oczywiście może być znacznie lepiej niż na PS3 jednak nie ma wejścia z przytupem na nową generację. Prędzej PES to zrobi i zrobi na pewno jeśli osiągnie wizualia MGS5 to już przebiją pod dużym względem EA, nie wspominając o gameplay'u, którego rozwój jest sprawą oczywistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje wyraźnej informacji ze zostaną wyeliminowane oczywiste błędy - np. mam ustawioną zmianę zawodnika w trybie "wysokie piłki" i cool, ale jak piłka zostaje wyrzucona przez bramkarza dalekim i wysokim wyrzutem to zawodnik jest jak zaklęty i nie ma zmiany nawet ręczna jest spóźniona. wybicie na tej samej wysokosci nogą np obrońcy już powoduje zmianę. Albo debilne wybicie na ślepo przez obrońcę piłki na oślep w 90% zawsze cudem trafia do swojaka a 10% na wolne pole lub do obrońcy. A proporcje powinny być odwrotne. Debilni zawodnicy którzy lecą za piłką wychodząca na aut bez możliwości jego odwołania, śmiga taki za piłką (wybitą przez przeciwnika oczywiście), dopada ją na linii i aut dla drugiej strony, no i jedna z moich ulubionych sytuacji, jak Ci obrońca zablokuje strzał lub odbierze piłkę to w 90% lądujesz na ziemi - przeciez to jakiś horror, non stop leżą.. . Lista jest długa, czekam na jakieś reakcje ze strony EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, to jest to czym ea powinno sie zajac w pierwszej kolejnosci, bo ilosc tego typu bugow w obecnej edycji jest przytlaczajaca, zwlaszcza na manualu gdzie sila rzeczy jest mniej skryptow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Możliwe, że już padło to pytanie wcześniej ale wie ktoś kiedy będzie demo fifa14 na ps3 do pobrania.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie w Fifie 14 i 15 stroje reprezentacji Polski oryginalne :)

 

Na mocy kontraktu w grze Fifa 14 i 15 reprezentacja Polski po raz pierwszy będzie dostępna w kompletach oryginalnych strojów, a twarze Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego czy Łukasza Piszczka zostaną wykonane w technologii 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jak zawsze we wrześniu obstawiam 4.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli pojawi się Web App przed premierą FIFY 14, to każdy będzie mógł z niego korzystać, czy tylko gracze, którzy wcześniej grali w FIFE 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma to być 9 września. Tak gdzieś czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka mi się bardzo podoba, będzie trochę urozmaicenia, bo od 3 lat praktycznie tylko BVB na naszej rodzimej FIFIE. No i oczywiście mam nadzieję, że skoro repra będzie to i Ekstraklasa nie da du*y, jak to miało miejsce przez ostatnie 2 lata i w końcu będziemy mogli pograć licencjonowanym podwórkiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupie z kims na ps store fife na 2 osoby najlepiej ktos z bliska ja mieszkam w sulejowie kolo piotrkowa tryb pisac na gg 23805586 badz psn slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie gry z amerykańskiego store jest bonus, motyw i 24 gold paczki co tydzień jedna. Gra kosztuje 59,99$ co daje w zdrapkach z allegro lekko ponad 220 zł, czyli ok 110 zł na głowę. Ale żeby nie było tak fajnie to są i minusy (akurat dla mnie nie ma to znaczenia): nie ma języka PL, nie ma komentarza Szpaka i Włodka, nie da się zalogować do sklepu i np. kupować paczek do FUTa za kasę, za coinsy da się, więc wnioskuję że darmowe pobiera się w podobny sposób. Z komentarzy są angielski, hiszpański i jeszcze jeden ale nie pomnę w tej chwili jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie gry z amerykańskiego store jest bonus, motyw i 24 gold paczki co tydzień jedna. Gra kosztuje 59,99$ co daje w zdrapkach z allegro lekko ponad 220 zł, czyli ok 110 zł na głowę. Ale żeby nie było tak fajnie to są i minusy (akurat dla mnie nie ma to znaczenia): nie ma języka PL, nie ma komentarza Szpaka i Włodka, nie da się zalogować do sklepu i np. kupować paczek do FUTa za kasę, za coinsy da się, więc wnioskuję że darmowe pobiera się w podobny sposób. Z komentarzy są angielski, hiszpański i jeszcze jeden ale nie pomnę w tej chwili jaki.

Paczki beda przznawane tylko na to konto z ktorego dokona sie zakupu , motyw tez bedzie tylko na tym koncie . Akurat jezyk w fifce chyba ma ajmniejsze znaczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 14 na PS4 nie pojawi się raczej na premierę PS4:

 

"FIFA 14 is coming to the Xbox 360, PS3 and PC on 24 Sept in North America and 27 Sept in Europe. Versions for Xbox One and PS4 follow within the next 12 months."

 

...tylko w przeciągu 12 miesięcy od premiery wersji na current geny  :thanks:  Info z fanpage'a EA oraz innych stronek.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba Fifa 15, bo zakres czasu na jaki sobie pozwolili jest zdecydowanie za duży. Coś mi się wydaje, że to jakiś babol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba Fifa 15, bo zakres czasu na jaki sobie pozwolili jest zdecydowanie za duży. Coś mi się wydaje, że to jakiś babol.

 

Niestety nie babol:

 

http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-reveal-xbox-one-playstation-4

 

https://twitter.com/easportsfifa/statuses/360647711780913155

 

Nie jestem tylko pewien czy 12 miesięcy od daty wpisów(lipiec) czy 12 miesięcy od daty premiery na currenty. Tak czy inaczej raczej na premierę PS4 się nie pojawi.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o 12 miesięcy licząc od notki prasowej, w praktyce może oznaczać luty, później to już nie ma sensu, zwłaszcza że na 99% wyjdzie FIFA World Cup 2014. Mnie to w sumie cieszy bo wytrzymam bez kupna PS4 na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prawdą jest, że FIFA 14 na PS4, nie pojawi się w okolicach premiery nowej konsoli to jest to kolejny chwyt marketingowy ze strony EA. Widać, że mają swoich klientów w doopie, i oczywiście musi im się kasa zgadzać. Mają nas chyba za kretynów, kto normalny wyda dwa razy ponad 200 zł za tą samą grę? Chyba tylko totalnie zdesperowani.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,myślę nad kupnem fify14 też ze względu ,że moja ostatnia to była fifa11. Głównie zaciekawiła mnie opcja z tym FUT ,a mam pytanie co do tego: Gdy zdobywa się te paczki z zawodnikami to trzeba je kupować za prawdziwe pieniądze czy w grze się jakoś zdobywa wirtualne pieniądze na ich kupno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,myślę nad kupnem fify14 też ze względu ,że moja ostatnia to była fifa11. Głównie zaciekawiła mnie opcja z tym FUT ,a mam pytanie co do tego: Gdy zdobywa się te paczki z zawodnikami to trzeba je kupować za prawdziwe pieniądze czy w grze się jakoś zdobywa wirtualne pieniądze na ich kupno ?

W grze zdobywa się wirtualne pieniądze. Jest też opcja kupna za prawdziwe jednak nikt jej nie narzuca, każdy ma wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy co takiego będzie miał Xbox - legendy w FUT. W trailerze Ljunberg, Bergkamp, Gullit... też chce :mad:

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy co takiego będzie miał Xbox - legendy w FUT. W trailerze Ljunberg, Bergkamp, Gullit... też chce :mad:

Ja mam to gdzieś, byleby była licencja na Ekstraklasę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które kupowały w tamtym roku FIFĘ w wersji Ultimate. Opłaca się to? Była duża różnica cenowa w porównaniu do zwykłej wersji? Czy te 24 paczki, które dostaje się co tydzień to są jakieś specjalne paczki czy takie zwykłe za 5 czy 7,5k?? 

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×