Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za swoją dałem 219 zł w Saturnie, a zwykła edycja była za 179 zł. Co do paczek, były to zwykłe paczki po 5k, więc 40 zł wywalone w błoto bo nie dostałem z nich nic konkretnego  :)

Zdecydowanie lepszą opcją było zainwestowanie w Season Ticket. Tydzień grania wcześniej + 24 paczki po 7,5k no i zniżka na FP ale z tego akurat nie korzystałem.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic o co chodzi z tym Season ticket, bo jakoś nie kojarzę. Jeśli ktoś jeszcze kupował wersje z UT, to niech napisze czy w tych paczkach trafił się jakiś dobry zawodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to gdzieś, byleby była licencja na Ekstraklasę :P

99,9% ma gdzies licencje na te lige, a chce fut legends ;)

to juz na stowe pewne, ze nie bedzie na ps4 ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Początkowo FUT tez miał być tylko na X a okazało się to jakąś plotką :P Mnie się wydaje że to będzie taki czasowy ex i po miesiącu wszyscy bedą to mieć :biggrin:

 

//E:

 

Jednak tylko na X :( Za to nowa generacja wychodzi razem z konsolami co jest plusem :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie akcje pokazane na konferencji kupiły mnie ;) nowy silnik wygląda świetnie. Takie smaczki jak ugniatanie trawy przed wykopem to super sprawa :) No i ten nowy silnik... Sturridge lub Suarez zasunął z główki i Hart zareagował dopiero jak piłka była już za nim.. W końcu realistycznie :) A nie jeszcze przed oddaniem strzału już wie, że się w tą stronę rzuci.. Legends mi powiewa, bo i tak nie lubię tego trybu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm strasznie mało informacji było na tej prezentacji. W końcu nie wiem czy ten trailer był z Ps3 czy Ps4? I czy nowa fifa wyjdzie razem z ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadiony były świetnie odwzorowane.. Nawet w środku były ujęcia.. Pozostaje kwestia tych trybun, bo powiedzieli, że to będzie przełom. Może mozaiki będą? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie jak dzieciak ktoremu zabrano cukierka z tymi legendami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie marudź :D mi to zwisa, bo dla mnie ten tryb jest nudny.. No ale MS czymś na pewno musiał sypnąć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie marudź :biggrin: mi to zwisa, bo dla mnie ten tryb jest nudny.. No ale MS czymś na pewno musiał sypnąć..

nudny to jest tysieczny mecz w sezonach pojedynkow ;) MS jednak nadrabia przewage sony - dedyki na COD Ghost, ficzery do FUTA, a sony cisza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi.. ja nie ogarniam hape'u na ten tryb i tyle. CoD i EA zawsze były z MS także żadna nowość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi.. ja nie ogarniam hape'u na ten tryb i tyle. CoD i EA zawsze były z MS także żadna nowość :P

wczesniej byly to czasowe ekskluziwy - a teraz chca poleciec w h....

o to legendy 

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/993972_10151819572584759_559727677_n.jpg

 

nie wierze, ze to zrobia i nie dadza nam na ps wogole tych kart !

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fut jest kozacki. Jedyny tryb w fifie przy ktorym siedzialem wiecej niz 2 godziny. Gdybym mial podsumowac, to zadna gra mnie tak nie wciagnela i wku****a. Gralem kilka miesiecy na x0 i ostatnio przesiadlem sie na ps3 - pad poszedl sie kochac po tygodniu. Mam nadzieje, ze zrobia cos z chemia w 14, bo chcialbym miec w ataku swoja ulubiona trojke: Ronaldo, Aguero i Robben. Najlepiej w formacji 5221, ktora zdecydowalem sie na koniec 13 przetestowac. Sam zreszta pisalem wiadomosci do innych, ze sa noobami grajac 5 obroncami, a tu prosze... spodobalo mi sie :).

Odnosnie kart legend, mysle... ze Ea na tym nie skonczy, dzisiaj wiecej informacji na temat exa dla x1 :) Zreszta ich ceny beda mega wysokie. No, chyba, ze ktos wyciaga z handlu 200k na dzien lub inwestuje w swoje hobby, jakim niewatpliwie jest fut. Tak, to nie gra, to hobby... przynajmniej dla mnie :)

Swoja droga, ktos pamieta po ile na starcie chodzili topowi zawodnicy? Mam na mysli roznice cenowa - dzisiaj, a kilka dni po premierze 13. Ja i tak pewnie zaopatrze sie w monety od Niemcow, ale czuje, ze wywala na ebayu takie ceny, ze zostane przy swoim skladzie na ps3/F13, az wszystko sie unormuje.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej byly to czasowe ekskluziwy - a teraz chca poleciec w h....

o to legendy 

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/993972_10151819572584759_559727677_n.jpg

 

nie wierze, ze to zrobia i nie dadza nam na ps wogole tych kart !

 

 

Legendy fajne, ale brakuje mi zawodników, którymi pragnąłbym zagrać jak Zidane, Ronaldo, Roberto Carlos, Figo. Czy innych legend po za Realu. Powinny być przynajmniej 3 legendy z każdego wielkiego klubu. A tak po za tym pewnie i tak nie miałbym żadnych szans zagrać tymi piłkarzami, chyba, że miałbym szczęście na poziomie wytypowania 6 liczb w lotto, bo z gry i handlu nie wydaje mi się, żeby starczyło mi na korki dla tych piłkarzy.

Edytowane przez pescar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie można zobaczyć materiał z PS4 i PS3 i porównać, dzisiaj wieczorem już powinien być wysyp filmików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×