Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

moze jestem slepy , ale od strony graficznej  to sie nic nie zmienilo , animacje nawet w wiekszosci sa takie same jak w fife 13 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jestem slepy , ale od strony graficznej  to sie nic nie zmienilo , animacje nawet w wiekszosci sa takie same jak w fife 13 :)

Skoro oni 14 dorzucają do konsoli to to dobry znać nie może być. Ja od fify 11 zrezygnowałem z ich produktu. Za mało zmian a z tego co tu widać to 14 niczym się nieróżni na nowej i starej konsoli. Ten Ignite to raczej slogan badz dopiero w 15 coś może pokarzą. Ja ogólnie nie lubię tego molocha Ea dla mnie to zwykłe pijawki co ładnie potrafią opakować swój produkt który w środku wcale taki świeży nie jest ale co kto lubi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucają do konsoli, bo Microsoft podpisał umowę współpracy z EA. I dorzucają tylko niektórym, bo jak zwykle okazało się, że MS podaję informacje, a potem wychodzi na jaw jak pięknie ich obietnice brzmią, a jak wyglądają w rzeczywistości.

Jak na razie nic nie wiadomo o nowej generacji Fify, bo nawet nie ma dobrego gameplay'u. Wiadomo nie będzie rewolucji, co nie znaczy, że nie może być dobrą grą. I oby była, bo jeśli nie będzie przyjemności z grania w Wirtualnych Klubach, ta gra jest dla mnie martwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze beda sezony pojedynkow 2vs2 - mysle, ze jakas forumowa ekipke stworzymy i cos sie ugra ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pokaz rozwalił system, nic nie pokazali, trochę poględzili i koniec. Znamienny moment jak jeden z gości w wyniku "problemów technicznych" wystąpił w koszulce Fifa 13 i 3 zaklejał nabazgraną mazakiem 4. Cała prawda o current genach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzis na xboxie one w fife I powiem ze roznica w porownaniu do fify 13 na current genach jest spora :) Duzo lepsza grafika w animacjach no I najwazniejsze czyli znaczna poprawa fizyki gry. Pilka nie jest przyklejona do nogi :) Moze wezme fifke na premiere ps4

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzis na xboxie one w fife I powiem ze roznica w porownaniu do fify 13 na current genach jest spora :) Duzo lepsza grafika w animacjach no I najwazniejsze czyli znaczna poprawa fizyki gry. Pilka nie jest przyklejona do nogi :) Moze wezme fifke na premiere ps4

 

 

W takim razie chciałbym wiedzieć jakie są twoje odczucia względem poruszania się zawodników. Czy dalej potrafią skręcić 180* bez wyhamowywania i momentalnie się rozpędzać, czy tym razem czuć ciężkość i bezwładność ciał. Oraz czy czuć właśnie różnicę między małymi zwrotnymi zawodnikami, a dużymi i ociężałymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak dotąd najlepszy gameplay z nextgena. Co mnie dziwi, upadki potrąconych graczy (akcja z Bender'em) oraz przewracanie się przy nieudanym odbiorze (bodajże Iniesta wyciąga nogę, nie sięga piłki i zalicza glebę - może to dotyczy zawodników nie będących obrońcami).

 

Ciężko na prawdę powiedzieć, że to next-gen'owa gra. Chyba jedynie można się przekonać o różnicach na własnej skórze... :/

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b3W8gQ_xE3o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wygląda to jak obecna FIFA tylko że z podbitą rozdzielczością. W sumie nie ma się co dziwić, gdyby teraz wykorzystali możliwości nowych konsol to co mieliby wydawać w kolejnych latach? A tak:

 

FIFA 14 - "Ignite" i 1080 dpi + masa irytujących błędów
FIFA 15 - "prawdziwy potencjał Ignite" + naprawienie kilku błędów z 14 + dodanie nowych błędów, które w 14 nie występowały

 

Strach pomyśleć o dalszych planach panów z EA Sports :P Ale narzekanie narzekaniem - grę i tak kupimy, bo najzwyczajniej w świecie nie ma ona konkurencji :)

 

EDIT: a tempo rozgrywki wciąż takie samo czyt. za szybkie. Na kolanach polecę po FIFĘ, która przedstawi wydarzenia boiskowe takie jakimi są czyli: działające zmęczenie piłkarzy i wyeliminowanie nieludzkiego pressingu.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wygląda to jak obecna FIFA tylko że z podbitą rozdzielczością. W sumie nie ma się co dziwić, gdyby teraz wykorzystali możliwości nowych konsol to co mieliby wydawać w kolejnych latach? A tak:

 

FIFA 14 - "Ignite" i 1080 dpi + masa irytujących błędów

FIFA 15 - "prawdziwy potencjał Ignite" + naprawienie kilku błędów z 14 + dodanie nowych błędów, które w 14 nie występowały

 

Strach pomyśleć o dalszych planach panów z EA Sports :P Ale narzekanie narzekaniem - grę i tak kupimy, bo najzwyczajniej w świecie nie ma ona konkurencji :)

 

EDIT: a tempo rozgrywki wciąż takie samo czyt. za szybkie. Na kolanach polecę po FIFĘ, która przedstawi wydarzenia boiskowe takie jakimi są czyli: działające zmęczenie piłkarzy i wyeliminowanie nieludzkiego pressingu.

 

 

jesteś ignorantem, czy po prostu nie zaglądasz do konkurencji (której wg CIebie nie ma)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 08 roku ostatnio konkurencja wydala cos grywalnego - niestety 


a tak BTW. nawet nie wyobrazam sobie jak overused bedzie ekipa z Bale i CR7 w nowej fifce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś ignorantem, czy po prostu nie zaglądasz do konkurencji (której wg CIebie nie ma)?

Ani jedno ani drugie. Mam ostatnią edycję PESA (przekonał mnie fakt, że wychowałem się na PES 4, 5 i 6) - po solidnym przetestowaniu z kumplami została odłożona na półeczkę. Zbiera okoliczny kurz więc w sumie to nie taka strata kasy na jaką się zapowiadało :P

 

Luzujemy! ;)

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede szczery. Filmik Fifa 14 z NG X0 nie zrobił na mnie nie żadnego wrażenia widząc w akcji Pes 2014. Uważam, ze current genowy Pes na PS3 moze bez problemu konkurować z Fifa 14 na next gena. Oczywiście Fifa 14 NG wyglada ładniej, ale czy w ruchu rownież? Tutaj juz bym polemizowal.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa ma w jednym aspekcie dużą przewagę nad PES i jest to multiplayer. Lepsze tryby, matchmaking, w tych kwestiach PES mocno odstaje, a szkoda bo gameplay w tym roku w PES zapowiada się obiecująco. Jednak czasy grania przeciwko AI, odeszły do lamusa (przynajmniej w moim przypadku) i z tego względu zapewne Fifa w tym roku u mnie znowu będzie kopanką nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat w Pes 2014 tryb online ma byc kompletnie przebudowany zaczynając na matach makingu po 11v11 oraz ML.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MLO gwarantuje taki sam fun jak FUT. Mówienie o braku konkurencji w obliczu tego, co do tej pory zaprezentowało konami (nie mówie o żadnej poprzednej wersji, tylko 2014), jest właśnie ignoranctwem. 

Dema już niebawem. Polecam sprawdzić oba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział :)

 

972356_10151547691281345_123560771_n.jpg

 

533226_10151551309231345_1638513687_n.jp

 

1187198_10151555125911345_1792177757_n.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MLO gwarantuje taki sam fun jak FUT. Mówienie o braku konkurencji w obliczu tego, co do tej pory zaprezentowało konami (nie mówie o żadnej poprzednej wersji, tylko 2014), jest właśnie ignoranctwem.

Dema już niebawem. Polecam sprawdzić oba.

No wiesz tylko ludzie grający w Fifa nie maja pojęcia, ze w Pes jest takie cos jak MLO. Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w 14 nie było tych z******ch serii zwycięstw i porażek, bo ostatnio w 13 wygrałem 11 meczów z rzędu, a teraz słupki, poprzeczki, bramkarze jak magnesy i 4 mecze w plecy z kolesiami, których w ogóle nie powinno być w 1 lidze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×