Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja 1sza:

Rzut rożny dla drużyny przeciwnej, kryję Glikiem zawodnika na którego spada piłka, tuż przed kontaktem gra automatycznie zmieniła mi na kontrolę gracza stojącym za zawodnikiem atakującym a Glik nawet nie skoczył, skutek stracona bramka, czyli debilizm automatycznego przełączania przerasta mnie w tej grze.

 

Sytuacja 2ga:

Salamon podaje piłkę we własnym polu karnym, zamiast to wykonać jak normalny sprawny człowiek, traci rozum, umiejętności i koordynację ruchową przez co podanie wykonuje wślizgiem (mając piłkę przy nodze), w tym momencie nabiega zawodnik drużyny przeciwnej i wpada w nogi Salamona, skutek ? Karny dla drużyny przeciwnej, czyli sfaulowałem Salamonem wykonując podanie...

 

Czasem nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :laugh:

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak sadzic takie opadajace pilki?Ostatnio koles mi tak dwie bramy z okolo 35 m trafil,najpierw leci wysoko,a tuz przed bramka opada i gol :ohmy: Nie mowie o wolnym,chociaz wolnego chyba tez tak sadza niektorzy

przy strzale wychylasz lewy analog w górę/ do przodu w zależności od widoku - generalnie w kierunku strzału:)   (zawodnik wtedy się "pochyla"). działa przy strzałach z dystansu bo im bliżej bramki tym mniej widać ten efekt. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję podstawowej pomocy jak nauczyć się grać w fifę 14. Dostałem ją w prezencie na PS3, a grałem tylko  w 11 i to w sumie niewiele.

 

Przede wszystkim jak najłatwiej odebrać przeciwnikowi piłkę, czy tak jak trochę wyżej ktoś napisał  X, później O lub "kwadrat" ?

Jak się robi drybling pomiędzy zawodnikami przeciwnika, bo póki co nie udaje mi się ominąć nikogo

Czy przycisk sprint warto mieć cały czas wciśnięty ? I przy obronie i przy ataku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponownie pytam czy da się wgrać wlasną formacje do gry on-line (rankingowej) ? POMOCY! :)

Da się. wchodzisz w Konfigurację/edytuj zespoły. Bierzesz dowolny zespół i klikasz w formacje. Masz listę "standardowych". Wybierasz najbardziej zbliżoną do Twoich oczekiwań i wciskasz kwadrat. I masz menu edycji i możesz poszczególnym zawodnikom zmieniać trzy parametry. Ustawienie na boisku, stopień zaangażowania w obronie/ataku i sposób poruszania sie w strefach (obrona atak). Potem wciskasz zapisz i pokazuje Ci się lista taktyk i Twoja zostaje nadpisana np 443_1 itd. Potem w menu online sezonach w Zarządzaniu zespołem wybierasz z listy formację "zrobioną" i grasz. Z taktyką robi się tak samo. pozdro

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja 1sza:

Rzut rożny dla drużyny przeciwnej, kryję Glikiem zawodnika na którego spada piłka, tuż przed kontaktem gra automatycznie zmieniła mi na kontrolę gracza stojącym za zawodnikiem atakującym a Glik nawet nie skoczył, skutek stracona bramka, czyli debilizm automatycznego przełączania przerasta mnie w tej grze.

 

Sytuacja 2ga:

Salamon podaje piłkę we własnym polu karnym, zamiast to wykonać jak normalny sprawny człowiek, traci rozum, umiejętności i koordynację ruchową przez co podanie wykonuje wślizgiem (mając piłkę przy nodze), w tym momencie nabiega zawodnik drużyny przeciwnej i wpada w nogi Salamona, skutek ? Karny dla drużyny przeciwnej, czyli sfaulowałem Salamonem wykonując podanie...

 

Czasem nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :laugh:

Glik i Salomon powinni miec grupy inwalidzkie i zakaz gry w pilke - nie wymagaj od nich za wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam przygodę z FUT FIFA 14, ale za nic nie mogę odnaleźć funkcji jak "użyć" karty trenigu zespołu. Próbwałem tak jak karty treningu piłkarza, ale nie ma takiej opcji. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z okazji długiego wyłączenia FUT wysnułem spiskową teorię dotyczącą wrzutek.  :biggrin:  W najnowszym trailerze next gena jako pierwszą dostajemy informacje o nowym systemie walki w powietrzu (mniejsza o to, że te "nowości" zwykle są nowościami tylko z nazwy) i tak sobie kombinuję, że te freezy obrońców czy idiotyczne pojedynki w powietrzu biorą się stąd, że dostaliśmy do testowania wersję beta gameplayu z next gena w którym niby wszystko działa, ale nie dokońca wszystko jest zaimplementowane. Stąd patch niewiele zmienił. Poziom Macierewicza osiągniety? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z okazji długiego wyłączenia FUT wysnułem spiskową teorię dotyczącą wrzutek.  :biggrin:  W najnowszym trailerze next gena jako pierwszą dostajemy informacje o nowym systemie walki w powietrzu (mniejsza o to, że te "nowości" zwykle są nowościami tylko z nazwy) i tak sobie kombinuję, że te freezy obrońców czy idiotyczne pojedynki w powietrzu biorą się stąd, że dostaliśmy do testowania wersję beta gameplayu z next gena w którym niby wszystko działa, ale nie dokońca wszystko jest zaimplementowane. Stąd patch niewiele zmienił. Poziom Macierewicza osiągniety? :whistling:

 

Nie jest źle, moja teoria niszczonych padów oraz koalicji Sony z EA została publicznie wyśmiana więc gramy w jednej drużynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o informacje dotyczace fify 14. Zastanawiam sie nad kupnem gry w wersji cyfrowej. Czy zdazaja sie sprzedawcy ktorzy w przyszlosci udostepniaja pobnieranie jeszcze raz ? boje sie ze za 2 miesiace bede musial sformatowac dysk i gra mi zniknie. Jak to wygladalo u was jak kupowaliscie rozne gry cyfrowo? zdazaja sie uzytkownicy ktorzy udosteponili wam jeszcze raz gre ? drugie pytanie to czy w fife mozna grac online bez kodu? kazdy kto ma cyfrowa lub fizycznie na krazku fife moze grac online tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o informacje dotyczace fify 14. Zastanawiam sie nad kupnem gry w wersji cyfrowej. Czy zdazaja sie sprzedawcy ktorzy w przyszlosci udostepniaja pobnieranie jeszcze raz ? boje sie ze za 2 miesiace bede musial sformatowac dysk i gra mi zniknie. Jak to wygladalo u was jak kupowaliscie rozne gry cyfrowo? zdazaja sie uzytkownicy ktorzy udosteponili wam jeszcze raz gre ? drugie pytanie to czy w fife mozna grac online bez kodu? kazdy kto ma cyfrowa lub fizycznie na krazku fife moze grac online tak ?

Nie liczyłbym na to, że ktoś Ci udostępni drugi slot 2 dni, a co dopiero 2 miesiace po pierwszym. Handlarze na allegro po prostu wykorzystuja obejście, że grę można pobrać cztery razy, a jest to nielegalne.

Co do wersji cyfrowej to oferuje ona takie same opcje jak ta na płycie, a kodu nie potrzeba już od kilku miesięcy żeby grać online w gry EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest ktos zaufany z 60komentarzami na gametrade.. to sie srednio oplaca zaoszczedzis 40zl a nie miec pewnosci czy bedzie trzeba sciagac ja 2 raz.. tylko tak sobie mysle po co mialbym formatowac dysk w konsoli jakie moga mnie problemy spotkac by musiec na nowa ja sciagac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam przygodę z FUT FIFA 14, ale za nic nie mogę odnaleźć funkcji jak "użyć" karty trenigu zespołu. Próbwałem tak jak karty treningu piłkarza, ale nie ma takiej opcji. Dzięki z góry.

ponawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam

Trojkat w zarzadzaniu ciskasz i dalej sobie poradzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest ktos zaufany z 60komentarzami na gametrade.. to sie srednio oplaca zaoszczedzis 40zl a nie miec pewnosci czy bedzie trzeba sciagac ja 2 raz.. tylko tak sobie mysle po co mialbym formatowac dysk w konsoli jakie moga mnie problemy spotkac by musiec na nowa ja sciagac..

wystarczy, ze dysk sie zepsuje i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, ze dysk sie zepsuje i tyle ;)

 

A jak jest ze sciąganiem na tą samą konsolę, bo tego akurat nie wiem? Może można więcej niż raz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie sprawa z tym, ze ustawiam aby wybieralo mi zespoly restrykcyjnie jesli chodzi o gwiazdki, a i tak dla 4,5* losuje mi 5* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem nowy dysk miesiac temu wiec nie mam w planach zeby sie zepsul w ciagu roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj swój dysk jakie ma plany. ;)

 

Przypomniało mi się jak jakieś 5 lat temu kolega postanowił wyjąć z szafki spod telewizora swoją Sonkę i postawić ją w pionie obok, tak żeby każda osoba która wchodzi do pokoju od razu widziała, że koleś jest gość, bo ma PS3. Tak też zrobił i dzień, dwa później nie mógł jej już odpalić. Zaczął odłączać i podłączać ponownie wszystkie kable i coś mu zaczęło nie pasować, bo poczuł jakby dywan był wilgotny. Co się później okazało, jego pies postanowił zrobić mu psikusa i... ojszczał Sonkę tak, że całkowicie padła :D Kolega chcąc choć trochę odzyskać kasy z Sonki, wyciągnął HDD i okazało się, że ten jest sprawny ;) Tak więc z tymi dyskami różnie bywa LOL.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich znacie ciekawych youtuberów z fify 14 ? oglądam isamuxpompa, szakal, plkdamian, jcobplay, lachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytałem troche ten wątek...dawno się tak nie uśmiałem...nie wiem ile Wy macie lat ale wiem że napewno macie grubo najebane do głowy :) (oczywiście nie wszyscy)

to całe Wasze momentum to jakaś masakra...co z tego że bramki padają w 90 minucie ? co z tego że masz lepsze statystyki a przegrywasz mecz ? czy tak nie jest w rzeczywistości ?

najlepszy był tekst jednego gościa,coś w stylu - "ea ma w tym taki interes (chodzi oczywiście o to całe momentum),że słabe dziecko zobaczy,że wygrywa mecz i nakłoni mame,żeby kupiła mi gre...no kurwa,padłem...

jedynie z czym macie racje to rzeczywiście troche przesadzili z głowkami...denerwuje to że leci wolna piłka a mój obrońca wogóle nie wyskakuje...zacznijcie myśleć jak dorosłe chłopy a nie płaczcie i dajcie spokój z tym momentum bo to jest jakaś - "masakracja" :)

a teraz czekam gimby na gruby pocisk przez internet...ulżyjcie sobie...haha

miszcz!

jakich znacie ciekawych youtuberów z fify 14 ? oglądam isamuxpompa, szakal, plkdamian, jcobplay, lachu.

isamu lubie :) jcobplay tez ok, lachu jak dla mnie nie nadaje sie do tego wogole flegmatyk w h....

polecam Ci zagranicznych - GudjonDaniel, ITANI, airjapesfifa, blackiegonth (choc ostatnimi czasy gwiazdorzy za bardzo wg mnie), no i kompletny freak - wroetoshaw ( za polamane pady i krzesla kupil by pewnie samochod :D )

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miszcz!

isamu lubie :) jcobplay tez ok, lachu jak dla mnie nie nadaje sie do tego wogole flegmatyk w h....

polecam Ci zagranicznych - GudjonDaniel, ITANI, airjapesfifa, blackiegonth (choc ostatnimi czasy gwiazdorzy za bardzo wg mnie), no i kompletny freak - wroetoshaw ( za polamane pady i krzesla kupil by pewnie samochod :biggrin: )

http://www.youtube.com/watch?v=DWzG3yk5kGA&feature=c4-overview-vl&list=PLs8qi1AElNTE23NUb8ApkT9ufLxn_TR-p

Tutaj rozwalil krzeslo na oko warte 40$.Tyle ze mowi sie,ze za kazde 100k wyswietlen masz 50$,wiec jest 110 $ na plusie.Gdyby potulnie otwieral paki i gral mecze to nikt by go nie ogladal :D

Jak nazywa sie ten murzyn ktory tu w 0:46 dupskiem kreci http://www.youtube.com/watch?v=zjU6_OlsWuc&feature=c4-overview&list=UUjtLOfx1yt1NlnFIDyAX3Ug ? Chce poogladac jego filmiki bo tez moze miec dobre akcje widac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miszcz!

isamu lubie :) jcobplay tez ok, lachu jak dla mnie nie nadaje sie do tego wogole flegmatyk w h....

polecam Ci zagranicznych - GudjonDaniel, ITANI, airjapesfifa, blackiegonth (choc ostatnimi czasy gwiazdorzy za bardzo wg mnie), no i kompletny freak - wroetoshaw ( za polamane pady i krzesla kupil by pewnie samochod :biggrin: )

 

 

Nie lubię zagranicznych, bo ich nie rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=DWzG3yk5kGA&feature=c4-overview-vl&list=PLs8qi1AElNTE23NUb8ApkT9ufLxn_TR-p

Tutaj rozwalil krzeslo na oko warte 40$.Tyle ze mowi sie,ze za kazde 100k wyswietlen masz 50$,wiec jest 110 $ na plusie.Gdyby potulnie otwieral paki i gral mecze to nikt by go nie ogladal :biggrin:

Jak nazywa sie ten murzyn ktory tu w 0:46 dupskiem kreci http://www.youtube.com/watch?v=zjU6_OlsWuc&feature=c4-overview&list=UUjtLOfx1yt1NlnFIDyAX3Ug ? Chce poogladac jego filmiki bo tez moze miec dobre akcje widac :biggrin:

 

Nie wiem jak to możliwe, że go nie znasz bo to legenda YouTube'owej FIFY z 4 milionami subów. W każdym bądź razie link do jego kanału:

http://www.youtube.com/user/KSIOlajidebt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×