Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo co bolomanolo, po męczarniach w 7 lidze, odblokowałem się i na razie liga po lidze w górę, a gra jakby była zupełnie inna. Co prawda nie zmieniłem kamery tylko wykopałem cały skład i zakupiłem gości w większości po cenie quick sell ( http://www.futhead.com/14/squads/1386733/ ) . Dzięki temu pozbyłem się głupich nawyków w defensywie i z przodu typu trójkąty, itp. bo po prostu z takim składem nie działały. Pierwsze mecze były ciężkie, ale jak zaskoczyło to już poszło i jest coraz lepiej i żadne Neymary Jr mi nie straszne. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Neymar na szpicy to jeden z moich ulubionych napastników. Ok czasami go przepychają, jak jest gęsto, ale jak dostanie dobrą piłkę to jak się nie urwie, jak nie strzeli w słupek... super :D Zresztą każdego można zatrzymać, mi tam Ronaldo nie straszny. Gorzej z tymi no name - no rare :D Mam jednak nadzieję, że przez ten sezon nieco przytyje hehe.

 

no, ja zmieniłem kamerke na 20, 0 i całkiem przyjemnie się gra. Nie wiedziałem o takim myku, myślałem, że to zależy od boiske hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Mam pytanie do "karieriowiczów" gdyż grywam w ten tryb. Czy w 14 w transferach i szukaniu zawodników naprawdę musimy każdego sprawdzać L3 lub wysyłać w ciemno skauta aby otrzymać wiadomość o ich skillsach/statystykach ??? Naprawdę nie ma opcji wyszukania np. zawodników z danej ligi po prostu od najmocniejszego do najsłabszego? Właśnie według punktów umiejętności? Za chiny nie mogę tego znaleźć...Pomoże ktoś? Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłem się z x0 na ps3... pad robi swoje. No, ale bez problemów doszedłem do super ligi dla profesjonalistów, czyli 8 :D K.... gram z noobami, takimi jak ja. Neymar wali petardy, Reus to samo.. nic. a tamten ciul sobie biegnie bokiem, dośrodkowanie i bramka lol. Przerabiałem to już na x0, ale tam jest zdecydowanie wyższy poziom. @bolo, mogłbys mi na pw wysłać Twoje ustawienia kamerki, to sprawdzę sobie :P Gram chyba na tele 3 (domyślna, z tego co pamiętam) ale podobno da się coś tam poustawiać jeszcze.

Na czym polega wyzszy poziom na x360?

Zwykle slyszalem opinie odmienne, wiec fajnie byloby posluchac kogos kto to na wlasnej skorze poczul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w 3 lidze, losuje mi graczy z 5 (takze ta selekcja to bujda na resorach), ci w wyższych graja jeden schemat, skrzydlo wrzutka albo l1 + gala gora, po 5 meczach jestem zmeczony jak po 8 godzinach na budowie, zero funu - ale raz na ruski rok trafi sie ktos z kim sie pogra dobry mecz ;)

 

Selekcja to nie bujda na resorach bo jest wyraźnie napisane że wyszukiwanie przeciwnika o "zbliżonej" lidze oraz drużyny... W praktyce wygląda to tak że najpierw szuka z Twojej ligi a jak aktualnie nie ma to bierze z innych +/- o dwie dywizje więc jak jesteś w 3 to możesz też zagrać z 1... Co do samej gry to mam podobnie na manualu.. jestem w 2 dywizji i po kilku meczach nie chce mi się za bardzo grać... nie chodzi o schematy bo generalnie na manualu nie ma takich by ktoś przez cały mecz próbował jednego sposobu a jak sie taki przeciwnik trafi to zazwyczaj jest łatwy do ogrania bo przewidywalny i nieskuteczny... chodzi o skilla graczy... będąc tak wysoko gram już praktycznie 95% meczów z wymiataczami którzy na dodatek grają w większości tylko 5 gwiazdkowymi drużynami to grają bardzo dobrze w defensywie i ciężko jest dojść do czystej sytuacji.... Mecze zazwyczaj kończą się 0:0 lub 1:0 po bramce z rożnego lub jakimś karnym z tyłka... Chyba będę musiał brać słabsze drużyny i czekać dłużej aż znajdzie przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selekcja to nie bujda na resorach bo jest wyraźnie napisane że wyszukiwanie przeciwnika o "zbliżonej" lidze oraz drużyny... W praktyce wygląda to tak że najpierw szuka z Twojej ligi a jak aktualnie nie ma to bierze z innych +/- o dwie dywizje więc jak jesteś w 3 to możesz też zagrać z 1... Co do samej gry to mam podobnie na manualu.. jestem w 2 dywizji i po kilku meczach nie chce mi się za bardzo grać... nie chodzi o schematy bo generalnie na manualu nie ma takich by ktoś przez cały mecz próbował jednego sposobu a jak sie taki przeciwnik trafi to zazwyczaj jest łatwy do ogrania bo przewidywalny i nieskuteczny... chodzi o skilla graczy... będąc tak wysoko gram już praktycznie 95% meczów z wymiataczami którzy na dodatek grają w większości tylko 5 gwiazdkowymi drużynami to grają bardzo dobrze w defensywie i ciężko jest dojść do czystej sytuacji.... Mecze zazwyczaj kończą się 0:0 lub 1:0 po bramce z rożnego lub jakimś karnym z tyłka... Chyba będę musiał brać słabsze drużyny i czekać dłużej aż znajdzie przeciwnika...

A to czegos nie rozumiem. To wolisz grac z noobami wygrywajac 10:0 czy jednak wyrownane mecze z wymiataczami (przeciez jestes jednym z nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to czegos nie rozumiem. To wolisz grac z noobami wygrywajac 10:0 czy jednak wyrownane mecze z wymiataczami (przeciez jestes jednym z nich).

 

no zgadza się ale mankamentem jest to że od 4 dywizji wzwyż niemal wszyscy wybierają 5 gwiazdkowe drużyny... gra jest wtedy bardzo szybka, trzeba cały czas być mega skoncentrowanym a na koniec kiedy już się wydaje że będzie remis to przeciwnik z rożnego wciska mi bramę Mandźukiciem albo Ibrą czy kimś o podobnej charakterystyce... ok to działa w dwie strony bo i ja nie raz strzelę z rożnego ale jednak preferuję dużo bardziej grę słabszymi drużynami ale w wyższych ligach jak już napisałem praktycznie tylko Real, Bayern, Chealsea PSG a czekanie pół godziny na dobranie przeciwnika kiedy ja wybiorę słabszą druzynę nie jest fajne

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój opis nie pasuje do postawionego problemu. Obecnie również najlepsi grają w 1-3 lidze, średniacy 4-7, a słabsi w 8-10! mecze losuje Ci wg statusu gwiazdkowego oraz ligi w jakiej grasz. Czyli grasz z ludźmi posiadającymi w miarę podobne umiejętności. Momentum nie jest zjawiskiem stałym przypisanym do każdego meczu tylko pojawia się gdy osiągasz a) serią bardzo dobrych spotkań, :cool: serią słabszych. Aby awansować potrzeba ciut więcej niż 1-2 spotkań z momentum więc nie jest to weryfikacja umiejętności. Samo momentum Ci nie pomoże poza odzyskaniem pewnej psychicznej wiary w siebie w przypadku :cool: w przypadku a) zostajesz ukarany.

Brak momentum niczego by nie zmienił w układzie sił w ligach.

Poza tym ładnie to określił "piachu" w postach jeszcze z 13 na ten temat. Każdy ma swoją ligę! Losowo dostajesz graczy i tak naprawdę weryfikacja umiejętnosci jest iluzoryczna. Ile spotkań zagrasz w sezonach przez 1 rok? w 13 miałem blisko 800 spotkań co przy liczbie graczy sezonowych daje 0,5 % graczy spotkanych w meczach online. czyli z 99,5% graczy nie mam szans zagrać by zweryfikować swój poziom.

 

Gdyby zrobić ankietę wśród graczy jestem pewien że 90% z nich chciałoby by EA wyeliminowało handicapy i utrzymało tzw "powtarzalność" bo tym jest momentum. Twoje umiejętnosci jakie nabyłeś, schematy jakich się nauczyłeś czy też zagrania taktyczne powinny mieć stały sposób oddziaływania na rozgrywkę.

 

Ja nie umiem sobie wytłumaczyć sytuacji gdy mając ustawioną taktykę w meczu na max grę do przodu i pokazywanie się zawodników (na poz 90) prowadzę piłkę pomocnikiem i nie mam do kogo zagrać bo zawodnicy stoją w miejscu (!) by w kolejnym te same ustawienia generują mi 2-3 warianty gry.

 

Złote minuty, babolskie bramki, wrzutki - to mi nie przeszkadza bo RÓWNO obdziela takimi zonkami obie strony.

 

Wczoraj dostałem lanie od gościa z 9 ligi z skilem 1,5 i bilansem 12-4-18. Rozbił mnie 7:1 (mój bilans + 10) a to co się działo na boisku było żenujące. Każdy (!!!) jego strzał bronił bramkarz i odbijał piłkę pod nogi innego atakującego (!) mimo że gram 3 ŚO, strzelił tak 6 bramek. gdy było 7:0 zmieniłem bramkarza i nowy nie tylko nie puścił bramki ale tez ...strzelił.  Zaczynam myśleć że jedynym ratunkiem i jaki wtedy mogłem stosowac była zmiana bramkarza przy 2:0. Ale kto tak by zrobił na moim miejscu i ile razy tak działaliście?

 

pozdro

jak dobrze, że nie kupiłem nowej Fify. Z teggo co tutaj czytam dalej to samo gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to problem tylko u mnie, ale do co drugiego meczu w sezonach mi nie dochodzi, ponieważ 'ja lub mój przeciwnik mamy nieuaktualnione/uszkodzone/zepsute pliki ze składami... Jeśli nie zmieniam składu no to ok, wchodzi i nie ma problemu, ale wystarczy, że zmienię ustawienie, zawodników i nagle składy złe ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną wyrzucania mnie z meczów. Od kilku dni w czasie meczów łapie laga, jest chwilowa zwiecha obrazu i wyrzuca mnie z meczu (tryb WK). W FUT mam taka samą zwiechę w meczach tylko, że po chwili można dalej grać i nie wyrzuca z meczu. W Wirtualnych Klubach od razu wywala. Nawet podpiąłem PS3 do netu kablem zamiast WIFI, bo myślałem, ze może to kwestia połączenia, ale dalej jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko czy znalezienie gracza w sezonach na manual graniczy z cudem , czy wszyscy grają na asystach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną wyrzucania mnie z meczów. Od kilku dni w czasie meczów łapie laga, jest chwilowa zwiecha obrazu i wyrzuca mnie z meczu (tryb WK). W FUT mam taka samą zwiechę w meczach tylko, że po chwili można dalej grać i nie wyrzuca z meczu. W Wirtualnych Klubach od razu wywala. Nawet podpiąłem PS3 do netu kablem zamiast WIFI, bo myślałem, ze może to kwestia połączenia, ale dalej jest to samo.

To minie, chwilowy kłopot z siecią. Ustaw sobie w parametrach sieciowych FIFA wybór partnera z najbliższej możliwej lokalizacji. Ja miałem to samo w 13 a teraz jest super bo bez zmiany dostawcy wywaliło mnie 3 razy na 200 spotkań w róznych trybach. Problem głównie wystepuje własnie w meczach WK (towarzyskich) gdzie z serwerem na jednej grze łączy się czasem 10 graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do magii 90 minuty dorzucam gola z 60-70 metrów. Na całe szczęście dla mnie. ;)

Co mecz takie strzelasz? Bo ja co mecz w 45 lub 90 oglądam gole w jedną lub drugą stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do magii 90 minuty dorzucam gola z 60-70 metrów. Na całe szczęście dla mnie. ;)

Rozumiem że nie ma powtórki z tej bramki za to są dwa faule, trzy obronione wrzutki i jedno "niewiadomo co..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie ma powtórki z tej bramki

 

Wszystko jest, tylko za długi lot piłki i moment strzału się nie załapał. :down:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UqHaxvVEnZ4

 

Miało to być uwielbiane przez wszystkich :l1: + :triangle: , a że miałem spocone łapska wyszło :l1: + :square: .

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest, tylko za długi lot piłki i moment strzału się nie załapał. :down:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UqHaxvVEnZ4

 

A co robił Kuszczak za polem karnym? Wychodziłeś nim, czy sam tam się znalazł? Przypuszczam, że to drugie lol. Tak czy siak bramka marzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że gość z którym grałem wyszedł by przejąć prostopadłe podanie, a że to był strzał... :biggrin:

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że gość z którym grałem wyszedł by przejąć prostopadłe podanie, a że to był strzał... :biggrin:

No tak, przecież to ty strzeliłeś tą bramkę, tak więc bramkarzem grał ktoś inny. Coś mi się wydaję, że możesz mieć dużą oglądalność tego filmiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czy w FIFE 14 na PS3 mozna grac we dwoch online ale na jednej konsoli? jestem z kumplem w pokoju, chcemy zagrac dwoma padami na dwoch graczy online. da sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odnosnie naszego narzekania... Nie wiem czy ktos z was oglada Kamyka, ale chlopak kosi ladnie ;)

Ostatnio zrobil serie, ze sklada sklad z paczek i ma na koncie 40 wygranych i 2 porazki, siedzi w lidze 4. No i tak slucham go ostatnio, a on, ze ma slaby bilans, bo on nigdy nie przegrywa heheh.

Trzeba poznac mechanike tej gry tylko. Bo nie wierze, ze co druga osoba grajaca w fife to jej maniak, ktory ma wszystko opanowane do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odnosnie naszego narzekania... Nie wiem czy ktos z was oglada Kamyka, ale chlopak kosi ladnie ;)

Ostatnio zrobil serie, ze sklada sklad z paczek i ma na koncie 40 wygranych i 2 porazki, siedzi w lidze 4. No i tak slucham go ostatnio, a on, ze ma slaby bilans, bo on nigdy nie przegrywa heheh.

Trzeba poznac mechanike tej gry tylko. Bo nie wierze, ze co druga osoba grajaca w fife to jej maniak, ktory ma wszystko opanowane do perfekcji.

a gdzie ogladasz tego Kamyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sami zobaczcie

Trafil Ibre, chwile pogral i zrobil taka serie. Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czy w FIFE 14 na PS3 mozna grac we dwoch online ale na jednej konsoli? jestem z kumplem w pokoju, chcemy zagrac dwoma padami na dwoch graczy online. da sie?

 

Da się. Drugi gracz musi coś wcisnąć na drugim padzie, aby dołączyć do gry, ale nie pamiętam co.

Było to parę razy wyjaśniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×