Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Już to widzę Fifa 14 na ps4 to zupełnie inna gra, cudowna grafika i piekne animacje, a dzieci tak bedą strzelać z rogów i połowa goli w 45 i 90 minucie bo muszą być emocje :biggrin:

zobaczymy, jestem ciekaw dlaczego nie pokazuja tej next genowej fify. Ja i tak kupie bo co roku kupuje fifke, teraz czekam jak wyjdzie ps4 i ..... jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki gier online. Osiagnac zwyciestwo w najlatwiejszy sposob.

Swoja droga fifa na ps4 bedzie na zupelnie innym silniku, moze jest nadzieja na to, ze obroncy beda bardziej ogarnieci i takie akcje skrzydlem nie beda juz op. Ok, niech tam wpadnie jedna bramka na 10 wrzutek, ale 4 bramki, na 4 wrzutki to juz cos nie tak z ta gra.

Najbardziej jednak irytujace jest to, ze moj sklad z ovr 85 calkowicie zapomina o grze, gdy trafi sie ktos z ovr 78-79. Zapominaja o dokladnych podaniach ( jako sp mam schweinsteigera, inieste/isco if, alonso, ktorzy pasy maja powyzej 86, a iniesta powinien same asysty miec, skoro pilki kopnac nie moze do bramki (podobno ma zajebiste finezyjne). Ale nie, graja jak sklad brazowy i! Mecze z noname-norare sa trudniejsze, od tych gdy ktos ma dopakowana bpl itp.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cycorus jesteś idealnym klientem :)

Raczej nie, Fify nie kupilem od F11 :)

Jestem konsumentem, tak. Ale EA mi samo Fife przysyla przeciez.

Pewnie jakbym mial kupowac to olalbym wersje na ps3 i wzial tylko na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ze znajomym mecz towarzyskie online, gra jest w miare wyrównana dopóki nagle w innych meczach robi dziwny myk jakby przełaczył na stara obrone i wywiera ogromny pressing na mnie i odbiera prawie każdą piłke, oczywiscie twierdzi ze to dalej taktyczna. Pytanie moje czy mozna jakos zablokowac stara obrone w meczach towarzyskich lub ewentualnie podgladnac jaka używa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zostac zwolnionym w karierzE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było to wałkowane już parę razy ale zapytam. Czy u Was tryb kariery także strasznie wolno działa? U mnie zmiany w menu często sięgają od 3 do 5 sek co zniechęca mnie to tego trybu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wersji plytowej muli tez strasznie,najgorzej w zarzadzaniu teamem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wersji plytowej muli tez strasznie,najgorzej w zarzadzaniu teamem

Probowales zmienic jezyk na angielski? Od kilku juz edycji jezyk polski jak jest duzo tekstu na ekranie spowalnia. Zepsuli modul tlumaczacy i tak juz raczej zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, zauważyłem poważny błąd. Gdy wchodzę w arene i grę bramkarzem, chcąc zagrać mecz treningowy ekran robi się czarny i nie można nic zrobić. Żaden przycisk na padzie nie działa. Zostaje tylko restart konsoli. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie to, ze gosciowi z bilansem 43 wygrane 6 porażek wsadzam 6 bramek, a pozniej mi kolo z bilansem 98-100 wsadza 5 :) ktos wierzy dalej, ze nie ma jakis skryptow, pomocy, momentum czy Bog wie czego ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie to, ze gosciowi z bilansem 43 wygrane 6 porażek wsadzam 6 bramek, a pozniej mi kolo z bilansem 98-100 wsadza 5 :) ktos wierzy dalej, ze nie ma jakis skryptow, pomocy, momentum czy Bog wie czego ? ;)

 

W pierwszym przypadku koles mial 43 wygrane off-line I 6 porazek on-line a w drugim koles gral na rownym poziomie bo bilans ma niemalze na zero.

 

Co oczywiscie nie oznacza ze nie ma skryptow "wspomagajacych" poczynania na boisku przeciwnika , jednak jest to jak przy zucie moneta , ze orzel I reszka zawsze wypadna tyle samo razy.

innymi slowy jest to oparte na rachunku prawdopodobienstwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym przypadku koles mial 43 wygrane off-line I 6 porazek on-line a w drugim koles gral na rownym poziomie bo bilans ma niemalze na zero.

 

Co oczywiscie nie oznacza ze nie ma skryptow "wspomagajacych" poczynania na boisku przeciwnika , jednak jest to jak przy zucie moneta , ze orzel I reszka zawsze wypadna tyle samo razy.

innymi slowy jest to oparte na rachunku prawdopodobienstwa .

wyników offline nie widać w statystykach więc kolo ma bilans ze spotkań online i to sezonowych. Odczucia mam podobne jak piachu im lepszy gracz tym bardziej sie mu utrudnia grę z "teoretycznie" słabszym przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym przypadku koles mial 43 wygrane off-line I 6 porazek on-line a w drugim koles gral na rownym poziomie bo bilans ma niemalze na zero.

 

Co oczywiscie nie oznacza ze nie ma skryptow "wspomagajacych" poczynania na boisku przeciwnika , jednak jest to jak przy zucie moneta , ze orzel I reszka zawsze wypadna tyle samo razy.

innymi slowy jest to oparte na rachunku prawdopodobienstwa .

o czym Ty piszesz, glowa mala :P 43 wygrane offline w statystykach sezonowych i 2 lidze - brawo

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie bardzo proszę o pomoc, kupiłem dzisiaj grę FIFA14 i mam ten sam problem co w FIFA13, a mianowicie podczas gry na Klasycznym, wciskam sprint, albo nawet jak nie wciskam po prostu gram zaczyna mi się sama taktyka przerzucać, piłkarze zaczynają się wywracać robiąc wślizgi w miejscu itd. Próbowałem już grać na alternatywnym, na dwóch przyciskach, myślałem, że jak włącze ładowanie to też się to zmieni, ale nic z tego... Człowiek wydaje ostatnie pieniądze na grę i dostaje taką żenade. Nie wiem czy to jest do końca problem mojego pada. Kuzyn podłączył go pod komputer, grał nim na kompie w fife i nie miał z tym żadnego problemu, ja tak samo nie mam jak gram w Motorstorma czy w cokolwiek innego. Tylko w Fifie coś takiego się dzieje... Miał ktoś z was coś takiego i wie jak to rozwiązać? Będę na prawde bardzo, bardzo, bardzo wdzięczny. Obecnie nawet nie da się grać.

Edytowane przez Kamilovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie bardzo proszę o pomoc, kupiłem dzisiaj grę FIFA14 i mam ten sam problem co w FIFA13, a mianowicie podczas gry na Klasycznym, wciskam sprint, albo nawet jak nie wciskam po prostu gram zaczyna mi się sama taktyka przerzucać, piłkarze zaczynają się wywracać robiąc wślizgi w miejscu itd. Próbowałem już grać na alternatywnym, na dwóch przyciskach, myślałem, że jak włącze ładowanie to też się to zmieni, ale nic z tego... Człowiek wydaje ostatnie pieniądze na grę i dostaje taką żenade. Nie wiem czy to jest do końca problem mojego pada. Kuzyn podłączył go pod komputer i gram na nim na kompie w fife i nie miał z tym żadnego problemu, ja tak samo nie mam jak gram w Motorstorma czy w cokolwiek innego. Tylko w Fifie coś takiego się dzieje... Miał ktoś z was coś takiego i wie jak to rozwiązać? Będę na prawde bardzo, bardzo, bardzo wdzięczny. Obecnie nawet nie da się grać.

nie masz mozliwosci pożyczenia od kogos pada ? nie widze innej mozliwosci - ewentualnie wyczysc wszystkie piliki jakie masz w konsoli jesli chodzi o gry fifa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... już widzę jak ktoś chętnie daje mi swojego pada... Czyli co, muszę kupić nowego żeby sobie w fife pograć? żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... już widzę jak ktoś chętnie daje mi swojego pada... Czyli co, muszę kupić nowego żeby sobie w fife pograć? żenada...

pożyczenie celem sprawdzenia czy to on jest przyczyna owego problemu. Pliki usuwales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć te pliki i co one zrobią? bo nie chcę stracić trofików.

sa zapisane ustawienia gry, min. kontrolera. Sa gdzies w plikach zapisu - poszukaj, a znajdziesz napewno.

PS. Nie da sie usunąć "trofików".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy cieszynki z tego filmiku trzeba wykupywac?

 

Wiekszosc z nich nie dziala, przetestowalem wszystkie i zadzialaly gdzies 3 cieszynki. Trzeba je odblokowac jakos czy sa to tylko do futa?

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy cieszynki z tego filmiku trzeba wykupywac?

 

Wiekszosc z nich nie dziala, przetestowalem wszystkie i zadzialaly gdzies 3 cieszynki. Trzeba je odblokowac jakos czy sa to tylko do futa?

tak, trzeba wykupic :)

Cavani z Silva niezle wymiataja pod te nute ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, trzeba wykupic :)

Cavani z Silva niezle wymiataja pod te nute ;DDD

nic nie mow,jak mi strzela gola i ktos tak tanczy to sie we mnie gotuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie mow,jak mi strzela gola i ktos tak tanczy to sie we mnie gotuje :biggrin:

w tej edycji najbardziej wkurza mnie ta fala ktora robi Sturridge na tym filmiku, ja natomiast lubie wkurzac przeciwnikow "ujezdzaniem kota" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gdzies okolo 50-53 poziom. O dziwo calm down, chicken dance i paru innych cieszynek nie wykupywalem a je mam. Trolling gangam style, muevelo czy riding the cat to by bylo cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ogół robie Calm Down i Księżycowy Taniec , reszty nie znam :D W F13 bylo napiecie miesni(Balo Style! :D) a nie wiem czy tu tez jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×