Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy jest możliwość słuchania przez PS3 własnej muzyki podczas gry w Fife 14? Udało mi się dodać własną muzykę w menu, ale nie mogę za cholerę sobie poradzić z muzyką podczas meczu :(
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba przecież nikt normalny (poza paroma wyjątkami) nie twierdzi, że w Fifie na asystach nie ma momentum, ani złotych minut!

Jak wy sobie wyobrażacie tę grę, gdyby starzy wyjadacze ZAWSZE wygrywali z tymi mniej doświadczonymi?

BEZ MOMENTUM I GOLDEN MINUTES WYGLĄDAŁO BY TO TAK, ŻE:

Po miesiącu grania, ci najlepsi okupowaliby w sezonach ligę pierwszą, drugą i trzecią, przeciętni graliby w lidze nr 4-7, a najgorsi 8-10 bez większych szans na awans do wyższej ligi.

Ci najgorsi odstawiliby grę po czterdziestu meczach, ci przeciętni po trzech miesiącach, a wymiataczom - bez momentum znudziłoby się wymiatanie w pierwszej lidze po sześciu miesiącach.

Tak jak wcześniej napisano - chcesz ograniczyć momentum i 45,90min. - GRAJ NA MANUALU i przestań narzekać, że tracisz gole po główkach w ostatnich minutach. Jeszcze nikt nie stworzył gry idealnej dla WSZYSTKICH, a tym bardziej nie spodziewaj się gry, w której w 80% przypadków wygrywa ten lepszy, który ma lepiej gałki opanowane.

Tak nie ma i nie będzie, dopóty, dopóki jakiś producent nie zaryzykuje płatnego dodatku pt. FIFA Symulator  za 159zł. dla koneserów, gdzie poziom momentum i minutomentum będzie wynosił 0

 

Tylko ile osób dokupi sobie taki dodatek i ile osób będzie na serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego symulator miałby nie mieć momentum, skoro w prawdziwej piłce też ono występuje? :)

To są te spotkania, w których jedna drużyna okupuje pole karne rywala niemal przez cały mecz, a nie może nic zrobić, bo bramka jest jak zaczarowana.

Albo żeby daleko nie szukać - przedwczorajszy mecz Hoffenheim - Leverkusen. Proponuję obejrzeć zamieszanie po rzucie karnym. Toż to Fifa w najlepszym wydaniu.

Już o bramce-widmo Kiesslinga nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem wczoraj Milan na Juventus.

70 minuta, wynik 0:0, 14:0 w strzalach dla mnie, 70%:30% posiadanie. Rywalowi ewidentnie nie szlo.

Zmienilem formacje, dwoch zawodnikow. Bramka sie odczarowala i skonczylo sie 3:0 dla mnie.

Czy wszyscy narzekajacy na momentum zrobili cokolwiek, zeby odczarowac swoja druzyne? Skoro nie idzie to jakis powod jest.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem wczoraj Milan na Juventus.70 minuta, wynik 0:0, 14:0 w strzalach dla mnie, 70%:30% posiadanie. Rywalowi ewidentnie nie szlo.Zmienilem formacje, dwoch zawodnikow. Bramka sie odczarowala i skonczylo sie 3:0 dla mnie.Czy wszyscy narzekajacy na momentum zrobili cokolwiek, zeby odczarowac swoja druzyne? Skoro nie idzie to jakis powod jest.Pozdrawiam ;)

Nawet nie tlumacz tego w ten sposób bo momentum to dziadostwo z ktorym niewiele da sie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczarowac?Probowalem kiedys ,,Ascendio" ale nie pykło do końca po mojej mysli.Jutro poprobuje ,,Ekspekto Patronum" :D

Dzis gralem Brazylia vs PSG (ja brazil) i cisnalem kolesia niemilosiernie( po pierwszej polowie nie mial strzalu i ponizej 40% posiadania pilki mial),a pierwszy gol wpadl dopiero kolo 65 minuty.Pozniej (nie robilem zmian) strzelilem kolejne dwie i skoczylo sie na 3:0 dla mnie. W sezonach chyba nie ma handicapu (pamietam ze w FUT13 gdy gralo sie zloci zawodnicy vs srebni to gra strasznie pomagala srebnym) i uwazam,ze jak nie idzie to po prostu moja wina.Dlatego gdy czegos nie wykorzystam,to spokojnie czekam na nastepne sytuacje i malymi kroczkami podarzam do celu,na ogol sie udaje.Wyzywanie podczas meczu na gre ze bramkarz naszym zdaniem obronil strzal nie do obrony jest bez sensu,bo tylko traci sie nerwy i grac sie odechciewa.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos ze sterowaniem porobilo.... nie moge ciagnac za koszulke tak jak poprzednio mialem na kwadrat to teraz na ten mam pressing kolegow... a ciagnac za koszulke wogole nie moge nie wiem czemu sie cos pozmienialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni w czasie meczów łapie laga, jest chwilowa zwiecha obrazu i wyrzuca mnie z meczu (głównie WK, ale zdarzało się i w FUT), po czym wylogowuje mnie z PSN. Wcześniej nie było żadnych problemów. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka jak ktos mysli ze manual ogranicza momentum... Grajac na manualu mecz wyglada troche inaczej bo sie trzeba przylozyc do podan, strzalow itd. pilka nie chodzi jak po sznurku jest trudniej, ale zadnego wplywu na momentum to nie ma. Tak w realu tez wystepuje momentum, ale wystepuje, a w fifie ono nie wystepuje, a jest i praktycznie w kazdym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec świata,koles nagral kamera filmik z youtube i wrzucil go...na youtube hahaha

wiem, ale nie znalazłem nic w lepszej jakości ;) A rozumiem ludzi, którzy prawonożnym zawodnikiem na pustą trafią obok, albo  w słupek ale takie też jest życie i normalnie też takie klopsy się zdarzają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba przecież nikt normalny (poza paroma wyjątkami) nie twierdzi, że w Fifie na asystach nie ma momentum, ani złotych minut!

Jak wy sobie wyobrażacie tę grę, gdyby starzy wyjadacze ZAWSZE wygrywali z tymi mniej doświadczonymi?

BEZ MOMENTUM I GOLDEN MINUTES WYGLĄDAŁO BY TO TAK, ŻE:

Po miesiącu grania, ci najlepsi okupowaliby w sezonach ligę pierwszą, drugą i trzecią, przeciętni graliby w lidze nr 4-7, a najgorsi 8-10 bez większych szans na awans do wyższej ligi.

Ci najgorsi odstawiliby grę po czterdziestu meczach, ci przeciętni po trzech miesiącach, a wymiataczom - bez momentum znudziłoby się wymiatanie w pierwszej lidze po sześciu miesiącach.

 

 

I o to chodzi ! Słabszy chciałby się uczyć, być coraz lepszy, a tak nie ma to żadnego sensu, gra sama za Ciebie wygra lub przegra, to jest dla Ciebie normalne !? Tylko dlatgo bo ta gra ma być dla wszystkich ? Jak można się na to godzić ? Siadasz do gry i wiesz, że może i jesteś lepszy ale to gra wybierze kto wygra. To jest dopiero nuda i obłuda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pieprzycie :)

Kupiłeś grę i nieważne czy grasz 40 meczów czy 400. Zwrotu kasy nie dostaniesz.

Się pytam : jaki cel ma EA, żeby wkurwiac graczy? Jaki cel, żeby dawać fory słabszym?

To jest gra p2p i nigdy nie będzie sprawiedliwa... no chyba, że EA szarpnie się na dedykowane serwery. Tylko po co skoro każda fifa się sprzedaje i ludzie pitolą o momentum zamiast walczyć o dedyki.

Sprzedałem wszystkie Fify i mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba przecież nikt normalny (poza paroma wyjątkami) nie twierdzi, że w Fifie na asystach nie ma momentum, ani złotych minut!

Jak wy sobie wyobrażacie tę grę, gdyby starzy wyjadacze ZAWSZE wygrywali z tymi mniej doświadczonymi?

BEZ MOMENTUM I GOLDEN MINUTES WYGLĄDAŁO BY TO TAK, ŻE:

Po miesiącu grania, ci najlepsi okupowaliby w sezonach ligę pierwszą, drugą i trzecią, przeciętni graliby w lidze nr 4-7, a najgorsi 8-10 bez większych szans na awans do wyższej ligi.

Ci najgorsi odstawiliby grę po czterdziestu meczach, ci przeciętni po trzech miesiącach, a wymiataczom - bez momentum znudziłoby się wymiatanie w pierwszej lidze po sześciu miesiącach.

Tak jak wcześniej napisano - chcesz ograniczyć momentum i 45,90min. - GRAJ NA MANUALU i przestań narzekać, że tracisz gole po główkach w ostatnich minutach. Jeszcze nikt nie stworzył gry idealnej dla WSZYSTKICH, a tym bardziej nie spodziewaj się gry, w której w 80% przypadków wygrywa ten lepszy, który ma lepiej gałki opanowane.

Tak nie ma i nie będzie, dopóty, dopóki jakiś producent nie zaryzykuje płatnego dodatku pt. FIFA Symulator  za 159zł. dla koneserów, gdzie poziom momentum i minutomentum będzie wynosił 0

 

Tylko ile osób dokupi sobie taki dodatek i ile osób będzie na serwerach?

Twój opis nie pasuje do postawionego problemu. Obecnie również najlepsi grają w 1-3 lidze, średniacy 4-7, a słabsi w 8-10! mecze losuje Ci wg statusu gwiazdkowego oraz ligi w jakiej grasz. Czyli grasz z ludźmi posiadającymi w miarę podobne umiejętności. Momentum nie jest zjawiskiem stałym przypisanym do każdego meczu tylko pojawia się gdy osiągasz a) serią bardzo dobrych spotkań, b) serią słabszych. Aby awansować potrzeba ciut więcej niż 1-2 spotkań z momentum więc nie jest to weryfikacja umiejętności. Samo momentum Ci nie pomoże poza odzyskaniem pewnej psychicznej wiary w siebie w przypadku b) w przypadku a) zostajesz ukarany.

Brak momentum niczego by nie zmienił w układzie sił w ligach.

Poza tym ładnie to określił "piachu" w postach jeszcze z 13 na ten temat. Każdy ma swoją ligę! Losowo dostajesz graczy i tak naprawdę weryfikacja umiejętnosci jest iluzoryczna. Ile spotkań zagrasz w sezonach przez 1 rok? w 13 miałem blisko 800 spotkań co przy liczbie graczy sezonowych daje 0,5 % graczy spotkanych w meczach online. czyli z 99,5% graczy nie mam szans zagrać by zweryfikować swój poziom.

 

Gdyby zrobić ankietę wśród graczy jestem pewien że 90% z nich chciałoby by EA wyeliminowało handicapy i utrzymało tzw "powtarzalność" bo tym jest momentum. Twoje umiejętnosci jakie nabyłeś, schematy jakich się nauczyłeś czy też zagrania taktyczne powinny mieć stały sposób oddziaływania na rozgrywkę.

 

Ja nie umiem sobie wytłumaczyć sytuacji gdy mając ustawioną taktykę w meczu na max grę do przodu i pokazywanie się zawodników (na poz 90) prowadzę piłkę pomocnikiem i nie mam do kogo zagrać bo zawodnicy stoją w miejscu (!) by w kolejnym te same ustawienia generują mi 2-3 warianty gry.

 

Złote minuty, babolskie bramki, wrzutki - to mi nie przeszkadza bo RÓWNO obdziela takimi zonkami obie strony.

 

Wczoraj dostałem lanie od gościa z 9 ligi z skilem 1,5 i bilansem 12-4-18. Rozbił mnie 7:1 (mój bilans + 10) a to co się działo na boisku było żenujące. Każdy (!!!) jego strzał bronił bramkarz i odbijał piłkę pod nogi innego atakującego (!) mimo że gram 3 ŚO, strzelił tak 6 bramek. gdy było 7:0 zmieniłem bramkarza i nowy nie tylko nie puścił bramki ale tez ...strzelił.  Zaczynam myśleć że jedynym ratunkiem i jaki wtedy mogłem stosowac była zmiana bramkarza przy 2:0. Ale kto tak by zrobił na moim miejscu i ile razy tak działaliście?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się pytam : jaki cel ma EA, żeby wkurwiac graczy? Jaki cel, żeby dawać fory słabszym?

 

Jezu nesh odpowiedz jest bardzo prosta, po to żeby dziecko kazało mamie kupić Fifę, to nie jest cel wkurwiania graczy, a jedynie pomaganie dzieciom - dzieci nakręcają sprzedaż - taki świat , taka polityka

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkryłem ostatnio ciekawą rzecz- pisałem kilka dni temu że chyba patch coś popsuł bo gra się znacznie gorzej, przypomniałem sobie nagle że klika dni temu Chris pisał o zmianie kamery że lepiej widac itp. ja sobie wtedy zmieniłem na współpracę aby widać było większy obszar.

     I teraz zmieniłem jeszcze raz na inną ( nie pisze ustawień bo każdy ma swoje preferencje) ale nagle gra się zupełnie zmieniła, nie umiem tego wytłumaczyć ale drybluje, strzelam dużo więcej, bramki zaczęły wchodzić, wystarczy spojrzec na moje statystyki z ostatnich 20 meczy- gram w fut - męczyłem sie w 7  lidze i nagle prawie same wygrane, wygrana liga 6 w piątej na razie 2zw- 2porazki ale najważniejsze że nagle jakby gra się odblokowała, gra się bardzo przyjemnie, panuję na rozgrywką, wysokie porażki zazwyczaj tylko wtedy gdy mecz się zaczął lagować.

      poprostu inna gra!!! mało mi wrzucają za kołnierz L1+trójkat, mało 45min i 90 min, mniej przypadkowych frustrujących momentów. mementum jakby nie występuje. Niby nie możliwe ale przypadku nie ma, widzę że nagle inaczej gram, tak jak potrafię a tak czułem że nic nie mogłem zrobić, bo coś mnie zwalniało. jesli ktoś ma kamere współpracy lub telewizyjną - spróbujcie telew 3 , pokombinujcie i dajcie znać czy coś się zmieniło. największa różnica z zamiany ze współpracy na tele 3.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygrywasz to mementum nie ma wiadomo hahah.

Panowie sprzedalem ps3 niedawno wraz z pes14 i ze nudzilo mi sie  kupilem fife14 na lapka. pomijajac fakt ze to cos zupelnie innego niz demo ktore mnie wystarczajaco zniechecilo to dopiero teraz zauwazylem roznice w grafice miedzy komp a konsola. zapewne ps4 bedzie wygladalo jak teraz na pc. co do gry  calkiem niezla, na razie ide jak burza co liga to awans, bardziej realistyczna mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygrywasz to mementum nie ma wiadomo hahah.

Panowie sprzedalem ps3 niedawno wraz z pes14 i ze nudzilo mi sie  kupilem fife14 na lapka. pomijajac fakt ze to cos zupelnie innego niz demo ktore mnie wystarczajaco zniechecilo to dopiero teraz zauwazylem roznice w grafice miedzy komp a konsola. zapewne ps4 bedzie wygladalo jak teraz na pc. co do gry  calkiem niezla, na razie ide jak burza co liga to awans, bardziej realistyczna mi sie wydaje

nie o tym tutaj pisałem- najlepiej zacząć temat o mementum, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłem się z x0 na ps3... pad robi swoje. No, ale bez problemów doszedłem do super ligi dla profesjonalistów, czyli 8 :D K.... gram z noobami, takimi jak ja. Neymar wali petardy, Reus to samo.. nic. a tamten ciul sobie biegnie bokiem, dośrodkowanie i bramka lol. Przerabiałem to już na x0, ale tam jest zdecydowanie wyższy poziom. @bolo, mogłbys mi na pw wysłać Twoje ustawienia kamerki, to sprawdzę sobie :P Gram chyba na tele 3 (domyślna, z tego co pamiętam) ale podobno da się coś tam poustawiać jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ze lepiej gra wyglada na X0?

Wydaje mi się, że jest to samo, przynajmniej ja nie jestem takim pedantem, żebym znalazł jakiekolwiek różnice w grafice, teksturach itp. :D W każdym razie zarówno wersja na x0 i ps3 wku...wia tak samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w 3 lidze, losuje mi graczy z 5 (takze ta selekcja to bujda na resorach), ci w wyższych graja jeden schemat, skrzydlo wrzutka albo l1 + gala gora, po 5 meczach jestem zmeczony jak po 8 godzinach na budowie, zero funu - ale raz na ruski rok trafi sie ktos z kim sie pogra dobry mecz ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkryłem ostatnio ciekawą rzecz- pisałem kilka dni temu że chyba patch coś popsuł bo gra się znacznie gorzej, przypomniałem sobie nagle że klika dni temu Chris pisał o zmianie kamery że lepiej widac itp. ja sobie wtedy zmieniłem na współpracę aby widać było większy obszar.

     I teraz zmieniłem jeszcze raz na inną ( nie pisze ustawień bo każdy ma swoje preferencje) ale nagle gra się zupełnie zmieniła, nie umiem tego wytłumaczyć ale drybluje, strzelam dużo więcej, bramki zaczęły wchodzić, wystarczy spojrzec na moje statystyki z ostatnich 20 meczy- gram w fut - męczyłem sie w 7  lidze i nagle prawie same wygrane, wygrana liga 6 w piątej na razie 2zw- 2porazki ale najważniejsze że nagle jakby gra się odblokowała, gra się bardzo przyjemnie, panuję na rozgrywką, wysokie porażki zazwyczaj tylko wtedy gdy mecz się zaczął lagować.

      poprostu inna gra!!! mało mi wrzucają za kołnierz L1+trójkat, mało 45min i 90 min, mniej przypadkowych frustrujących momentów. mementum jakby nie występuje. Niby nie możliwe ale przypadku nie ma, widzę że nagle inaczej gram, tak jak potrafię a tak czułem że nic nie mogłem zrobić, bo coś mnie zwalniało. jesli ktoś ma kamere współpracy lub telewizyjną - spróbujcie telew 3 , pokombinujcie i dajcie znać czy coś się zmieniło. największa różnica z zamiany ze współpracy na tele 3.

 

Napisz na jakiej grasz kamerze, bo też bym coś zmienił u siebie. Gram na współpracy, widzę praktycznie wszystko co się dzieje na boisku, ale czasami mam wrażenie że gdybym był bliżej piłkarza, który ma w danym momencie piłkę to mógłbym nim zrobić więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×