Skocz do zawartości
DaraS

Metro Redux

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat, historia, lokacje itd są świetne, ale gameplay ssie.

Gamplay nie ssie. Może grales w wersje na pc? Na ps4 to calkiem inna gra. Jeszcze nie widziałem tak wciagajacego gameplayu w fps. Przeciez w innych grach masz przerywniki filmowe jak cos sie dzieje a tutaj samo to obserwujesz oczami bohatera i jestes z nimi interaktywny. Ale szanuje twoje zdanie nie kazdemu moze podejsc to universum. Wspolczuje ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej polecacie podejście skradankowe? Właśnie skończyłem 2033 i zastanawiam się czy zostać Spartianinem czy przejść na stealth w LL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużej różnicy nie ma w trybie spartan czy normalnym jest wszystkiego aż nadto. Jak chcesz wyzwanie to wyższy poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w innych grach masz przerywniki filmowe jak cos sie dzieje a tutaj samo to obserwujesz oczami bohatera i jestes z nimi interaktywny.

Nie grałem na poprzedniej konsoli, ale gdzieś słyszałem że w wersji na PS3 były właśnie przerywniki filmowe. Na PS4 na szczęście to zmienili. Właśnie przymierzam się do zakupu, za tak niską cenę dwie gry to czysty zysk :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... że w wersji na PS3 ...

Zmień informatorów, 2033 nie wyszło na ps3 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na 360kę i chyba na PC. Nie ma znaczenia, najważniejsze że przerywniki filmowe były ;)

 

Edit---

Przed chwilą wykonałem kilka telefonów i ponoć była planowana na PS3 :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużej różnicy nie ma w trybie spartan czy normalnym jest wszystkiego aż nadto. Jak chcesz wyzwanie to wyższy poziom trudności.

Czyli w zasadzie te dwa tryby różnią się od siebie tylko ilością amunicji i innych pierdoł do znalezienia i nic poza tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Przed chwilą wykonałem kilka telefonów i ponoć była planowana na PS3 :)

Jakby babcia miała drucik to byłaby radiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze jakimś cudem nie ograł żadnej gry z serii Metro to polecam nadrobić zaległości. Kupiłem Redux dla Last Light'a którego nie ograłem na X360 i szczena opada, przy okazji odświeżyłem 2033 i jestem pod ogromnym wrażeniem. Najlepszy Remastered na PS4 (nawet lepszy od The Last of Us), Piękna historia, piękna ścieżka dźwiękowa po zakończeniu (tym złym) ;) 

 

Polecam gorąco. 2033 ukończyłem w sumie 4 razy i za każdym razem czułem się jakbym grał w tę grę pierwszy raz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w 2033 to rewelka. Aż się chce grać aby je skompletować. Nie ma nic przegiętego, co by zabierało chęci.

No i ogromny plus za brak trofka za przejście gry na najwyższym poziomie. Nie kojarzę czy jest jeszcze druga taka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofeum oswiecony czyli musimy poznać prawde wystarczy zniszczyć tylko nadajnik pod koniec czy inne czynniki i podejmowane decyzje tez na to wpływają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w 2033 to rewelka. Aż się chce grać aby je skompletować. Nie ma nic przegiętego, co by zabierało chęci.

No i ogromny plus za brak trofka za przejście gry na najwyższym poziomie. Nie kojarzę czy jest jeszcze druga taka gra.

Jeśli dla Ciebie debilne trofeum za pozytywne punkty "słuchaj głosów w rurze, daj naboje, brzdąknij na gitarze" i dziesiątki podobnych BEZ żadnego wskaźnika ile już tej "dobroci" nazbierałeś - to nie przegięcie - musisz być ostrym koksem w Platynach. Na 7 ostatnich gier, zrobiłem 6 platyn, także w Metro Last Light, a w Metro 2033 platyny brak przez TO właśnie trophy. Nie chce mi się iść z filmikiem/poradnikiem i tak nie mając pewności czy na końcu będę miał możliwość "dobrego" wyboru...Popatrz na poradnik wyżej, owszem nie trzeba tych wszystkich rzeczy zrobić ale nie ma wskaźnika żadnego i do końca pewności brak. Mam cyfrową wersję 2033, może kiedyś z nudy się przełamię, bo lubię trofea i platynki ale tutaj nie, dzięki...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Mogliby jakiś wkaźnik dodać. Do reszty trofeów nie ma się co przyczepić.

Ps mi wpadło właśnie "oświecony" razem z platyną, punkty zdobywałem wg poradnika z wiki. Przez całą grę zabiłem jednego człowieka.

Edytowane przez konstant
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie kojarzę czy jest jeszcze druga taka gra.

 

dantes-inferno.jpg

(...)

UWAGA: Gra nie posiada pucharków za poziom trudności, można zdobyć platynę grając wyłącznie na easy.

(...)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kupiłem Metro LL w promocji z pss waga gry to 10gb a wyświetla 3.8gb w pobrane. Mieliście taki przypadek? Nie wiem teraz czy anulować czy poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie w kwestii wyboru rozdziałów. Przegapiłem jeden dość istotny punkt moralny, następny save mam niewiele dalej. Jak wybiorę chapter żeby wysłuchać Chana, to wcześniej zdobyte punkty moralne mi sie nie skasują? Nie chcę ryzykować dla jednego punktu wszystkich pozostałych. Byłbym wdzięczny za info czy wybór chapterów wypływa na wczesniejsze dokonania w fabule?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty moralne? To w tej grze są jakieś punkty moralne? A co one dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomisior

Możesz wrócić do tamtego sejwa, nic się nie wyzeruję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×