Skocz do zawartości
DaraS

Metro Redux

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym multi w Metrze to wiadomo że to marzenie ściętej głowy bo do takiego czegoś nie dojdzie. Ale mogli by jeszcze trochę wesprzeć chociaż jakimiś fabularnymi DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech się wezmą za kolejną część :)

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do 2033 były DLC, ale Last Light ma bardzo fajny, choć krótki, dodatek z pajączkami, oraz mega klimatyczną, o wiele dłuższą, misję w bibliotece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze DLC nie ruszyłem, zostawiłem je sobie na potem.

Na razie męczę knige i jest to jak narazie najlepsze DLC do tej gry jakie może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajduje sie te dlc na płycie? narazie ogrywam druga czesc singla. W dlc na koniec postanowiłem ograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Last Light, gra niestety dużo gorsza od poprzedniej części.

Dużo więcej akcji, mniej klimatycznego skradania i uczucia samotności w tunelach.

Do tego wrzucili jeszcze zupełnie niepotrzebne i psujące klimat walki z bossami.

Historia całkiem fajna, szkoda tylko że sposób przedstawienie bardzo infantylny i naciągany.

Ogólnie duet bardzo udany, szkoda tylko że w drugiej części nie udało się uzyskać klimatu z 2033.

 

@up

W menu Last Light wybierz Missions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak doszedłem do tego sam ;-)

Co do drugiej czesci to zgadzam sie ale nie do konca. Napewno pierwsza część byla troche lepsza i chyba dluzsza :-) ogolnie dobrze sie bawilem przy dwoch częściach i jestem szczesliwy ze moglem zagrac w to arcydzieło ;-) acha spytam jeszcze co by sie stalo jak za pierwszym podejściem nie odpalilbym rakiet? Czy w drugiej czesci zaczynajac przygode mialbym te informacje czy byloby pokazane ze zniszczylem te cienie?

Oczywiście nie znajac innego zakonczenia :-D

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak doszedłem do tego sam ;-)

Co do drugiej czesci to zgadzam sie ale nie do konca. Napewno pierwsza część byla troche lepsza i chyba dluzsza :-) ogolnie dobrze sie bawilem przy dwoch częściach i jestem szczesliwy ze moglem zagrac w to arcydzieło ;-) acha spytam jeszcze co by sie stalo jak za pierwszym podejściem nie odpalilbym rakiet? Czy w drugiej czesci zaczynajac przygode mialbym te informacje czy byloby pokazane ze zniszczylem te cienie?

Oczywiście nie znajac innego zakonczenia :-D

Spoilerujesz :P Ale niestety zakończenie pierwszej części nie wpływa na losy drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka gra, gram na trudnym i niektóre momenty są trudne. Teraz gram i nie mam apteczki, ekran już na czerwono a tu mnie jakieś małe gówna podgryzają z dziur :)

Jestem na etapie co idę z małym chłopcem a pewnie jeszcze masa gry przede mną.

Nie wiem czy przejdę tą grę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka gra, gram na trudnym i niektóre momenty są trudne. Teraz gram i nie mam apteczki, ekran już na czerwono a tu mnie jakieś małe gówna podgryzają z dziur :)

Jestem na etapie co idę z małym chłopcem a pewnie jeszcze masa gry przede mną.

Nie wiem czy przejdę tą grę :D

Ja na trudnym tez gralem i przeszedłem ale ciezko bylo :-) potrafiłem pół godziny siedzieć w jakiejs dziurze zeby te mutanty poszły. Najgorzej z bibliotekarzami bylo. Ciezko drani wyczuc :-D a jak na prost ciebie stanie i sie przyglada to nie wiesz czy spier....c czy dac sie zabic ;-) jeszcze zadna gra mi nie dala tyle funu co ta. Wg mnie bije TLOU klimatem. Jakos lepiej czulem klimat. A szczegolnie w Moskwie jak padał deszcz na powierzchni :-D
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeden z fajniejszych momentów to face to face z Bibliotekarzami, pamiętam tych upierdliwców z książki i tak sobie właśnie wyobrażałem spotkanie z nimi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj dodatkowe misje DLC z Metro Last Light.

Jeden z fajniejszych pomysłów, przechodzimy różne misje z perspektywy postaci drugoplanowych i zupełnie nam nieznanych.

Najlepsza misja to ta w której musimy odzyskać kilkanaście artefaktów, trzeba dobrze dobierać sprzęt i uważać z zasobami.

 

Zakup Redux to jedne z lepiej wydanych pieniędzy, kupowałem z braku laku, miałem dzień wolny byłem akurat w Empiku i cena była dobra :)

Polecam każdemu, bo to najlepszy single FPS w który grałem od lat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS, jest fajna promocja na oba tytuły z cyklu Metro: 55zł za sztukę, lub 113zł za całość. Jeśli ktoś nie grał, to polecam - zwłaszcza w takiej cenie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, czy Metro 2033 z PSS ma polskie napisy, oraz czy można zmienić język na RU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, czy Metro 2033 z PSS ma polskie napisy, oraz czy można zmienić język na RU ?

Ma polskie napisy i można zmienić dubbing na rosyjski...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w ta gre w dubbingu angielskim jest jakimś nieporozumieniem. Tylko w originalnej wersji należy w nia grac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w ta gre w dubbingu angielskim jest jakimś nieporozumieniem. Tylko w originalnej wersji należy w nia grac :-)

Ja to  wiem, ale z tego co pamiętam to na ps3 przy last light nie mogłem wybrać dubbingu RU ,stąd moje pytanie odnośnie M2033. Grę już kupiłem :)

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest do 6 listopada, jakby ktoś był zainteresowany :)

Edytowane przez destinyplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale po prostu nie chcę mi się w 2033 grać. 

Wszystko mi przypomina tępe FPSy sprzed 10 lat. Zero feelingu broni - strzelają jakby były na plastikowe kulki, gameplay jest tak monotonny, że ręce opadają. Oprócz klimatu nie ma tu nic ciekawego. Nudy nudy nudy.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotnie. Ale może dlatego, że większe znaczenie ma dla mnie historia opowiedziana w grze, która na tyle mnie zainteresowała, że poważnie rozważam przeczytanie książki  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale po prostu nie chcę mi się w 2033 grać.

Wszystko mi przypomina tępe FPSy sprzed 10 lat. Zero feelingu broni - strzelają jakby były na plastikowe kulki, gameplay jest tak monotonny, że ręce opadają. Oprócz klimatu nie ma tu nic ciekawego. Nudy nudy nudy.

A nie pomyślałeś ze fps ci sie przejadl po prostu? Tez kiedys mialem przesyt w fps jakiś czas i wg nie chcialo mi sie odpalac konsoli. Metro to mistrzostwo. Nie gralem w lepszego fpsa.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ze mną nie tak ...

Wszystko z Tobą w porządku, gra Ci nie podeszła to olej ją i bierz się za następną. Na szczęście nikt Ci nie każe się męczyć. No chyba że pykasz w gry na siłę to wtedy faktycznie coś z Tobą nie tak :pardon:

... że poważnie rozważam przeczytanie książki :) .

Nie rozważaj tylko przeczytaj. Gra jest mega dobra, pod wieloma względami idealna, przy książce jednak to mały miki. Tyle w temacie ode mnie :)

... Nie gralem w lepszego fpsa.

Mam tak samo :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale gameplay ssie.

Zupełnie jak Twoja argumentacja ;)

Kończ Waść wstydu oszczędź :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×