Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Fenomenalne zjawisko - oceny coraz niższe, a słupki sprzedaży coraz wyższe... :-)

 

Można to tak ująć ;). Wszyscy się zdziwią gdy Duchy jeszcze osiągną wyższą sprzedaż niż GTA V (może nie od razu ale jest to bardzo możliwe).

Dla mnie Call of Duty: Ghost będzie pierwszą grą na PS4 po którą sięgnę i na tym zakończę post :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj część imprezy z okazji premiery Ghosta w Londynie i nowe tryby wydają się być naprawdę w porządku, tak samo jak mapy. Widać wyraźną różnicę w grafice między PS3, a PS 4 - szczególnie około 3 minuty filmu, który ktoś wcześniej tutaj zamieścił. Grę pewnie kupię, ale nie na premierę (ps 4 ofc). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie poziom ps2, a dedyki to chyba w innej grze mialy byc, bo takiego lag compensation nie widzialem w zyciu. Niestety tak jak sie obawialem przy bf4 ta gra to zart.

Wale w goscia caly magazynek, a ten jakby nigdy nic odwraca sie i mnie zabija. A na killcami nawet nie strzelalem ;)

A mozna bylo zrobic gre chocby tak dobra jak black ops 2. Szkoda.

Serio tak jest znowu? Mimo dedyków? :biggrin: Porażka do kwadratu, widziałem tylko gameplayów ale myślałem, że "tylko mi się wydaje" że tak tragicznie wygląda.

 

Pamiętajmy, że te niby dedyki mają być tylko na konsolach nowej generacji, więc jak kogoś nie ciśnie, to ja bym poczekał z grą do 29-tego :)

To chwila moment. Jeszcze niedawno był news i ogólna podnieta, bo Acti obiecało dedyki NA WSZYSTKICH platformach. Czyli na current genach jest jednak po staremu?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio tak jest znowu? Mimo dedyków? :biggrin: Porażka do kwadratu, widziałem tylko gameplayów ale myślałem, że "tylko mi się wydaje" że tak tragicznie wygląda.

 

 

 

To chwila moment. Jeszcze niedawno był news i ogólna podnieta, bo Acti obiecało dedyki NA WSZYSTKICH platformach. Czyli na current genach jest jednak po staremu?

 

Jakich dedykow.

 

Activision puszcza w las haslo dedyki i ludzie lykaja jak pelikany :). To sa jakies pedalskie "hybrydowe dedyki" (rowniez na next-genach) czy cos w tym stylu, gdzie i tak jakas czesc akcji spoczywa na p2p (Hybrid models are a combination of peer-to-peer and client-server models). Takze takie z tego dedyki jak z tuska uczciwy polityk.

 

Co do newsa zgadza sie, mowa byla o WSZYSTKICH platformach, nie tylko next-genach.

 

Skonczy sie tak jak zawsze, Acti obiecuje zlote gory a wypusci to samo co rok wczesniej bez zadnych popraw. Ludzie kupia i beda tluc setki godzin az do kolejnej czesci (oczywiscie nie ma w tym nic zlego jezeli cod sie tym ludziom podoba). Jesli ktos na prawde oczekuje/wymaga/spodziewa sie zmian to na prawde musi byc naiwniakiem skoro tyle czesci go juz nie nauczylo na jakiej zasadzie activision prowadzi swoj interes z ta marka.

 

 

Edit: Multiplayer gameplay:

 

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to EPIC FAIL. Dedyki byłyby jednym z powodów, dla których dałbym tej grze szansę. Teraz tym bardziej mi ona wisi.

 

Ciekawe tylko jak będzie z "rekordami sprzedaży", bo niby nikt nie kupuje, a w komentarzach na PPE widzę płacz, ze wszędzie wyprzedane.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmilsze co mnie dzisiaj spotkalo w zwiazku z Ghosts to glos mojego kolegi w sluchawce mowiacy: "dobra kupie od Ciebie" ;)

Edytowane przez snosch
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś powiedzieć o kill streakach? Są zbalansowane? Nie jest tak że ktoś wbiję wysoki kill streak to nie możesz ruszyć się z respa, co miało miejsce w BO2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmilsze co mnie dzisiaj spotkalo w zwiazku z Ghosts to glos mojego kolegi w sluchawce mowiacy: "dobra kupie od Ciebie" ;)

 

Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.

Prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie :biggrin: jeszcze ogladam gampleye z tej gry i przypomina mi ona moda do Counter Strike heheeh Source hahahahah

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla ludzi sprzedających z powodu grafiki itd. - po cholerę preorderujecie, nie lepiej po premierze wejść na tego youtuba i pooglądać rozgrywkę? Śmieszą mnie też ludzie narzekający na lagi - wszystko to wina lagów, nie, wcale nie jestem słaby, to lagi! Kupcie sobie tego BFa 4 i polatajcie helikopterami, bo ta gra nie jest dla was z tego co widzę :) Dedykowanych serwerów jeszcze nie ma, ale będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam PS4. Obejrzałem porównanie wersji X360 i PS3 i wychodzi na to, że Acti pobiło kolejny rekord lenistwa. Wersja na PS3 wygląda jak by miała niższą rozdziałkę, koszmarny aliasing i obcięte efekty świetlne (powaga!). Wiem, że porty zawsze kulały, ale to już jakaś kpina. Odstawili kompletną fuszerkę i tego nawet nie można w żaden sensowny sposób wytłumaczyć.

 

Sorry, ale Ubi jakoś potrafili dopieścić nowego Asasyna tak, że wersja na PS3 to najładniejsza gra z serii i jedna z najpiękniejszych gier w ostatnich latach w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak będzie z "rekordami sprzedaży", bo niby nikt nie kupuje, a w komentarzach na PPE widzę płacz, ze wszędzie wyprzedane.

Oczywiście, że gra się sprzeda. Bo dlaczego nie? Może być kopią 1:1 poprzednich części, co nie zmienia faktu, że poprzednie części wciąż były świetnymi grami.

 

Zatem i Ghosts jest prawdopodobnie bardzo dobrą grą.

 

W żadnym wypadku nie pochwalam polityki Acti, to co robią to jawne skurwy*yństwo, ale pieprzenie, że ta gra jest słaba można chyba sobie darować :) Jest po prostu taka sama.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam PS4. Obejrzałem porównanie wersji X360 i PS3 i wychodzi na to, że Acti pobiło kolejny rekord lenistwa. Wersja na PS3 wygląda jak by miała niższą rozdziałkę, koszmarny aliasing i obcięte efekty świetlne (powaga!). Wiem, że porty zawsze kulały, ale to już jakaś kpina. Odstawili kompletną fuszerkę i tego nawet nie można w żaden sensowny sposób wytłumaczyć.

Sorry, ale Ubi jakoś potrafili dopieścić nowego Asasyna tak, że wersja na PS3 to najładniejsza gra z serii i jedna z najpiękniejszych gier w ostatnich latach w ogóle.

O tym wlasnie od rana pisze. Ta gra wyglada koszmarnie. To nie jest zwykle marudzenie na grafike. Wersja ps3 tego coda to pomylka i jawna kpina. Gry na androida wygladaja lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wlasnie od rana pisze.

 

I rano powinieneś już to zakończyć, wszyscy znamy Twoje zdanie na temat grafiki, poważnie. Ja tam na nią nie narzekam, gra się na prawdę dobrze, jeśli szukasz gry z dobrą grafiką to nie tutaj, pogódź się z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśni snosch, pogódź się z tym, że Acti to partacze, seria stacza się po równi pochyłej, a większości graczy najwyraźniej nie przeszkadza, że najnowsza gra wygląda gorzej, niż pierwsze Modern Warfare.

 

Szkoda tylko, że dla innych tytułów czy serii już tyle wyrozumiałości niektórzy nie mają (dopiero co było narzekanie na grafę i odtwórczość TLoU, rotfl).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z płynnościa nowego coda ? Jest to OBOWIĄZKOWE 60 fps ? ( Fps w tej grze to pierwszeństwo jak widac, twórcy to robiąc te gry czyt. Cody to patrzą chyba tylko na fps a potem grafike robią i zwiększają swaitło i jak będzie już 59fps to mniej światła i powrót żeby utrzymać). BO pewien YouTube twierdzi że ta gra działa najlepiej z całej serii i jest najpłynniejsza. A znówi inny powiedział że , tu cytat z Tuby: ale jak na dwóch gtx 770 jest okolo 40 fps przy internecie 60mb/s

 

Więc już sam ostatecznie nie wiem jak to chodzi. Może się jakiś specjalista wypowiedzieć ?

Edytowane przez cyqor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśni snosch, pogódź się z tym, że Acti to partacze, seria stacza się po równi pochyłej, a większości graczy najwyraźniej nie przeszkadza, że najnowsza gra wygląda gorzej, niż pierwsze Modern Warfare.

Szkoda tylko, że dla innych tytułów czy serii już tyle wyrozumiałości niektórzy nie mają (dopiero co było narzekanie na grafę i odtwórczość TLoU, rotfl).

Nie acti, tylko IW. Treyarch nie robi takiego crapu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało . tutaj fotki wersji ps4. Wersja na ps4 mnie kosztowała około 25 zł więcej niż ta na ps3, to jakby ktoś był ciekawy jakie ceny NAPRAWDĘ będą na premierę.

 

IMAG0694.jpg IMAG0696.jpg IMAG0697.jpg
 

Edytowane przez TW_DoomMachine_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie acti, tylko IW. Treyarch nie robi takiego crapu.

Treyarch nie robi crapu? A Black ops 2? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treyarch nie robi crapu? A Black ops 2? :)

Najlepszy cod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×