Skocz do zawartości
Patricko

E3 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Mgs wyjebaal z grafika tej generacji.Dead rising tak samo

Chyba jak puscisz to na ps3/360 na 640p w 25 fpsach

 

 

Nie kazdy ogladal konferencje w full HD:) A jeszcze inni maja 16 calowe monitory :) Wystarczylo spojrzec w dal, np w MGSie albo Wiedzmaku, do tego 60 fpsow i lepsze tekstury? No faktycznie, nie ma skoku, zadnego:( Przykro mi.

 

A co do konsol, ja x'a nie kupie, chocby ze wzgledu na to, ze nie zawsze mam dostep do neta 24/7 chocby w dni kiedy sobie wyjade do znajomkow do dziupli, i tam chcemy pograc.

 

Dodatkowo czekam na info o DRM ze strony sony, bo jesli bedzie, to niestety ale na premiere nie kupie, bo na gry drogie mnie nie stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest moje największe zmartwienie, że Sony też wyskoczy z czymś mega-dziwnym (czyt. ujowym dla graczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało powiedziane oficjalnie, że konsola się wtedy "dezaktywuje".

Podobno również wtedy można pograć max 1 godzinę w jakąś grę, ale to nie wiem czy prawda, chyba Angry Joe to mówił, ale głowy nie daję.

W każdym razie, to że po 24h bez neta będzie cegła pod TV, to raczej pewne.

Widzicie co wyprawia M$ i jeszcze się zastanawiacie? :)

 

Masakra - nigdzie konsoli nie można ze sobą zabrać bo i tak się zdezaktywuje(jeśli w miejscu docelowym nie ma internetu ^ ^,stając się w tym momencie zajmującym miejsce pudłem).Myśle że po premierze będą trwały intensywne prace nad złamaniem zabezpieczeń konsoli - gdy już je złamią,stracą na tym wszyscy - microsoft na abonamencie gold,twórcy gier oraz gracze - mniejszy przychód z gier tym mniejszy budżet na następną grę danego dewelopera = słabszy produkt.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oni wymyslaja haha placisz za konsole nie masz czasu wejsć na konsole pograć  bo wyjezdzasz na urlop  wakacje itp to  trzeba bedzie wynajac kogos do wlaczania konsoli omg haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra - nigdzie konsoli nie można ze sobą zabrać bo i tak się zdezaktywuje(jeśli w miejscu docelowym nie ma internetu ^ ^,stając się w tym momencie zajmującym miejsce pudłem).Myśle że po premierze będą trwały intensywne prace nad złamaniem zabezpieczeń konsoli - gdy już je złamią,stracą na tym wszyscy - microsoft na abonamencie gold,twórry gier oraz gracze - mniejszy przychód z gier tym mniejszy budżet na następną grę danego dewelopera = słabszy produkt.

 

A wiadomo jak zdeaktywawać dezaktywację? Jakaś opłata, czy co? Ale napierdzielili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jak zdeaktywawać dezaktywację? Jakaś opłata, czy co? Ale napierdzielili.

Podłączyć do neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy się znowu połączyć. O ile masz ją w domu cały czas to nie takiego problemu.

Ale jak chcesz sobie gdzieś wyjechać, gdzie nie ma neta, to jesteś w ciemnej dupie.

Fuck You M$! Burn in hell!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oni wymyslaja haha placisz za konsole nie masz czasu wejsć na konsole pograć  bo wyjezdzasz na urlop  wakacje itp to  trzeba bedzie wynajac kogos do wlaczania konsoli omg haha

 

A myślałem, że sama się połączy z internetem jak tylko będzie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pomijając wyjazdy, ale co z czynnikami losowymi, awariami itd. ? To jakaś parodia :) Oj, coś czuje, że łamanie nowego X'a przebije popularnością swojego poprzednika i tylko takie wersje będą krążyły na "czarnym rynku".

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam teraz na urlop na 3 tygodnie. Wyłączam wszystko z prądu i co? Muszę teraz codziennie fatygować moją biedną babcię, emerytkę, zchorowaną by specjalnie przychodziła i podłączała xsrocza do neta. Co za popierdziel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pomijając wyjazdy, ale co z czynnikami losowymi, awariami itd. ? To jakaś parodia :)

 

Dokładnie - dostaniesz awarie neta(ja raz miałem awarie na 2 tygodnie),to ani neta nie przeglądniesz,ani na xboxie nie pograsz.

 

http://www.twitch.tv/twitch - polecam ten stream do konfy ea

 

@up

To raczej będzie na zasadzie,że do czasu aż znowu nie zsynchronizujesz xboxa w necie,nie będziesz mógł grać.Wracasz z urlopu,podłączasz xboxa,on robi co trzeba w necie i wszystko będzie w porządku.

 

PS.Wyobraźcie sobie że włamią się do serwerów microsoftu i będą ludzi podglądać przez kinecta,albo zdezaktywują wszystkie xboxy xD

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam teraz na urlop na 3 tygodnie. Wyłączam wszystko z prądu i co? Muszę teraz codziennie fatygować moją biedną babcię, emerytkę, zchorowaną by specjalnie przychodziła i podłączała xsrocza do neta. Co za popierdziel!

Wystarczy, że połączysz się z netem jak wrócisz

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pomijając wyjazdy, ale co z czynnikami losowymi, awariami itd. ? To jakaś parodia :) Oj, coś czuje, że łamanie nowego X'a przebije popularnością swojego poprzednika i tylko takie wersje będą krążyły na "czarnym rynku".

 

Nie zdziwiłbym się jakby markety proponowaly zhakowane xsrocze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wymyślił M$ to jest najbardziej p....ona sprawa o jakiej słyszałem w historii sprzętu do grania :biggrin:

To już nawet nie jest śmieszne, to jest mega świństwo w stosunku do ludzi, którzy i tak są skrzywdzeni przez życie bo jarają się tym badziewiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem po kilku minutach wyjść i nie zobaczyłem w końcu konferencji MS do końca.

Było coś o dacie premiery i cenie konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery będzie w listopadzie a cena konsoli 499 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem po kilku minutach wyjść i nie zobaczyłem w końcu konferencji MS do końca.

Było coś o dacie premiery i cenie konsoli?

 

Premiera: listopad

Cena: 429 fuli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

499... chyba nikt się nie nauczył nic z pomyłki komkurencji.

Jest coraz ciekawiej już nie mogę doczekać się co pokaże Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokażą gameplay z Battlefronta, to po prostu będzie miazga :biggrin:

Destiny już wiem, że będzie gameplay, ale Battlefronta też chętnie bym zobaczył.

Sony wtedy zaskarbi sobie miłość WIELU fanów SW :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokażą gameplay z Battlefronta, to po prostu będzie miazga :biggrin:

Destiny już wiem, że będzie gameplay, ale Battlefronta też chętnie bym zobaczył.

Sony wtedy zaskarbi sobie miłość WIELU fanów SW :biggrin:

 

Czuję w kościach, że o 5 nad ranem po konfie Sony wszyscy będziemy przecierać oczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję, że Sony wypuszczając nawet podstawowy model da tam pojemny HDD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem podczas prezentacji UFC -> że wersja na ps4 wyjdzie tydzień później niż na Xone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie MS mocno posmarowalo tu i owdzie, Hideo z jego mega przesmiesznym angielskim na konfie MS? Cos mi tu nie pasowalo. Tak samo wyjazd z Dark Soulsem oraz BF4. Kurde te gry jakos mi do MS nie pasowaly a tutaj sie okazuje, ze pierwsze skrzypce gra MS.

 

Co nie zmienia faktu, ze juz jestem pewien ze XONE odpada ze wzgledu na 24/7 neta oraz DRM.

 

Ale gdyby nie 2 powyzsze fakty, to powiedzialbym, ze MS ma rowne szanse z Sony. Poczynili niezle ruchy ku temu aby nie odpasc w przedbiegach, ale cos czuje, ze znowu strzela sobie w kolano z jakims badziewnym wymogiem i XONE stanie sie (jak juz poprzednicy zauwazyli) najczesciej hakowana konsola w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×