Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie dotyczące subkquestu:

Chodzi mi o misję z angielskiego Big Bang Thesis. Otóż najpierw należało Jafarowi zanieść dynamit w poprzedniej misji a on mówi że Kafar coś może z tego zrobić. Jednak później jak chciałem pogadać z Jafarem i Kafarem to nie mam możliwości rozpoczęcia tego questu. Dodam że muszę go ukończyć, aby odblokował się kolejny quest Total seciurity i dopiero po nim mogę zebrać 2 notatki z dachu pewnego budynku. Ktoś coś podpowie jak go aktywować??  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać, aż Kurt skontaktuje się z Tobą przez radio. Po prostu rób coś innego i z biegiem czasu powinno się odblokować*

 

* tak wyczytałem, sam jeszcze tego nie zrobiłem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bazy Raisa na Starym Mieście wliczają się do bezpiecznych stref? Czy możliwe jest, że bez skończenia wszystkich questów odblokuje mi się trofeum za strefy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest, że bez skończenia wszystkich questów odblokuje mi się trofeum za strefy?

 

Tak

 

 

Czy bazy Raisa na Starym Mieście wliczają się do bezpiecznych stref?

Tylko te którą od samego początku są na czerwono w kształcie domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brać ten tytuł ? Długa ogólnie jest gra?

Edytowane przez iwandominiik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto.
W jednostce czasu The Order to tak z 5 ;).
Jest wystarczająco długa i wciągająca. Sporo pobocznych zadań a poza tym sama sieczka daje dużo radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

 

Tylko te którą od samego początku są na czerwono w kształcie domku.

 Czyli niektórym nie wpada nawet gdy odblokują wszystkie strefy, a mi wpadło bez odblokowania tych baz Raisa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czyli niektórym nie wpada nawet gdy odblokują wszystkie strefy, a mi wpadło bez odblokowania tych baz Raisa :biggrin:

 

 

Ogólnie  5 albo 6 trofeów było zabugowanych,między innymi za strefy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 10 marca to ja podstawki nie ukończę, na liczniku 16h a ja dalej siedzę w Slumsach, a procentowo mam 28 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacząłem przygodę z DL i jestem na quescie Dzień Matki i nie mogę sie wdrapać na dach. chciałbym zapytać o ten hak co pomaga przy wspinaniu sie czy otrzymam go automatucznie podczas robienia misji fabularnych czy musze go znaleść?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacząłem przygodę z DL i jestem na quescie Dzień Matki i nie mogę sie wdrapać na dach. chciałbym zapytać o ten hak co pomaga przy wspinaniu sie czy otrzymam go automatucznie podczas robienia misji fabularnych czy musze go znaleść?

Pozdrawiam

 

Musisz "znaleść" w słowniku poprawną formę tego wyrazu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak tam wlazłem, ale pod koniec tego filmiku gość to w końcu zmęczył :). Żeby posługiwać się hakiem, musisz odblokować odpowiedni skill.

 

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skill na 12 lvl przetrwania się pojawia. Da się wejść bez kotwiczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skill na 12 lvl przetrwania się pojawia. Da się wejść bez kotwiczki :)

I to bez najmniejszego problemu, zwłaszcza, że jest to pierwsza misja poboczna (tudzież jedna z pierwszych, bo mamy przecież dowolność wyboru w ich podejmowaniu lub nie). Ogólnie w slumsach nie używam kotwiczki wcale, a nawet na starym mieście wchodzę gdzie tylko się da bez jej używania, bo większą frajdę sprawia kombinowanie jak gdzieś wejść, niż pójście na łatwiznę. Dodatkowo bez kotwiczki liczą się metry za wspinaczkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacząłem przygodę z DL i jestem na quescie Dzień Matki i nie mogę sie wdrapać na dach. chciałbym zapytać o ten hak co pomaga przy wspinaniu sie czy otrzymam go automatucznie podczas robienia misji fabularnych czy musze go znaleść?

Pozdrawiam

musisz wejść przez dach ale bodajże najpierw na most i z mostu sa tam takie występy i po nich na dach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę skoczyć z domku obok i złapać się deski na ścianie domu do którego zmierzasz.Dobry timing i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ci nadal o tym, ludzie to sam początek gry, ślepy z kulawym daliby tam radę wejść, jeszcze tutka napiszcie najllepiej z materiałem filmowym na YT. Niedługo będą pytanie typu, jestem w menu, jak mam uruchomić grę. Czy naprawdę ludzie się aż tak uwstecznili, żeby nie dać sobie rady z tak prostą rzeczą? Nie tylko załamać ręce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, znaleźć ten event z uratowaniem człowieka od ludzi Rais'a graniczy chyba z cudem...

Zostało mi tylko to do 100% i jakaś masakra ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, znaleźć ten event z uratowaniem człowieka od ludzi Rais'a graniczy chyba z cudem...

Zostało mi tylko to do 100% i jakaś masakra ;)

 

MI też ludzie raisa zostali i wykonać misje poboczne,10 marca ma wyjść łatka.Mam nadzieje że załata zbugowane trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam US i powinno wszystko działać. Nawet przed chwila uratowalem 15-ego od ludzi Rais'a i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam US i powinno wszystko działać. Nawet przed chwila uratowalem 15-ego od ludzi Rais'a i nic...

 

A to zmienia postać rzeczy :)

 

Co do ludzi Raisa,to koleżka jeden mi pisał że trzeba mieć 19 albo 22 i najlepiej samemu to robić.Pamiętać też trzeba o tym aby po każdym uratowaniu człowieka, przespać dzień,ponieważ jak się zginie to gra nam nie zalicza uratowanej osoby,w statystkach jest.Ja np. mam  ich  17 a pucharku jeszcze nie mam...

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd brać sumy pi 15k na broń. . Czy lepiej samemu znajdować?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×