Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za rady :)

 

A jeszcze jedno pytanie o trofik z uciszaniem wyjca (tak?? dobrze pamiętam chyba :P)

 

Miałem jednego w misji na Starym Mieście z Radiostacją, ALE uwaga grałem w coopie i to kolega podleciał i go uciszał :P A ja ubezpieczałem i trofik wiadomo NIE wpadł :P

 

Jest może w jakieś misji głównej to?? (bo misje można chyba powtarzać tak?? (w opcjach kampanii chyba coś tam jest??)

 

Albo gdzie jeszcze go szukać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównej fabule pojawi się jeszcze raz. Oprócz tego jest w jednej ze stref kwarantanny. I chyba gdzieś jeszcze, także spokojnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzieciaka trafiłem jeszcze przy jakimś side-queście na starówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gdzieś ale żaden z was dokładnie mi nie poda lokalizacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając fabułę na pewno go nie przegapisz, uwierz mi. Nie będę strzelał spoilerami. 

 

W strefie kwarantanny w Strefie Zero. To był chyba jakiś hotel. Są trzy, więc też wielkiego problemu ze znalezieniem nie będzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a przechodziloscie kampanie plus

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gdzieś ale żaden z was dokładnie mi nie poda lokalizacji ;)

 

Ja zwyczajnie nie pamiętam, chyba był to quest z

poszukiwaniem częsci do shishy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyjca mozna spotkać praktycznie wszędzie nawet jak sie exploruje bez wykonywania misji. Trzeba poprostu go znalezc. Jak będziesz slyszal placz dziecka to jest w poblizu. Najczęściej wystepuja oni w nocy. W dzien rzadziej ale tez sa. Jezeli chodzi o misje to bedziesz go mial na koniec w ostatniej misji przy sprincie w kanalach. Nie ominiesz go bo będziesz musial go i tak ubic wiec nie zawracaj sobie tym głowy :-D przy misji pobocznej tez bedzie jak będziesz musiał zebrać czesci dla murzynka bambo :-D fryz wyzej w spojlerze podał te czesci ;-)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze przegieli ALE udało się To jest Haran wpadło idealne miejsce to most i: kamuflaż + petardy i z buta... Jak znajdę chwile to wrzucę filmik :)

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedząc, że jest taki trofek od czasu do czasu zatrzymuję się w biegu jak jest okazja kogoś pociągnąć z buta gdzieś na dachu ;) do tego pucharka liczą się też zombiaki wyrzucone rzutem judo?

Są jeszcze jakieś trofea, za które trzeba się zabrać od razu, bo są problematyczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczą się tylko zombiaki potraktowane z buta. Z rzutem judo jest osobny trofik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego musi jeszcze on zginac. Jezeli potraktujesz go z buta i spadnie a nie dostaniesz pkt expa za zabicie to nie zalicza. Tak dla przypomnienia by ktos tego nie zapomniał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Fajnie było przy zabezpieczaniu jednej bezpiecznej strefy w slumsach, na dachu. Na górze chyba z 7 zombie, jakoś tak się zglichowali, że próbowali do mnie dojść pełzając po gzymsie ;) 7 kopniaków, 7 trupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze zabicie od tylu nie dziala na tych wielkich bydlakow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do expa to ja się wybierałem do elektrowni gdzie jest nocą masa tych standard zombie i jechana, 5 razy i 24 level nabity :) 

Mam pytanie gdzie znaleźć strzykawki i gaz do zapalniczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc apteczek maksymalnie wyswietlanych to 99...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do expa to ja się wybierałem do elektrowni gdzie jest nocą masa tych standard zombie i jechana, 5 razy i 24 level nabity :) 

Mam pytanie gdzie znaleźć strzykawki i gaz do zapalniczki?

 

Przełącz na zadanie żebyś miał aktywne np. leki i strzykawki, a później gas:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła skończona.
Poziom zręcznościowy w ostatniej misji to faktycznie lekko przegięty w porównaniu do reszty gry :).

Trofik za zadania poboczne oczywiście nie wpadł, więc czekam na patcha 1.04. Została jeszcze Poliamoria i jest platyna. Na szczęście cała reszta jakoś zaliczona (nawet ludzie Raisa po uratowaniu ponad 20 ludków). 63h na liczniku i sama przyjemność.
Poczekam na DLC, które doda Hard i zobaczymy na NG+ jak się będzie grało. W każdym razie nie przypominam sobie, żebym od dłuższego czasu grał w coś tak długo bez irytacji, znudzenia i bez większy bugów/glitchy w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła skończona.

 

 

Po skończeniu fabuły mamy free roam?,gdzieś ktoś pisał,ale mogłem pomylić z inną grą

 

Czy wszystko trzeba zdobywać przed zakończeniem wątku głównego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu fabuły mamy free roam?,gdzieś ktoś pisał,ale mogłem pomylić z inną grą

 

Czy wszystko trzeba zdobywać przed zakończeniem wątku głównego ?

 

I ja podpinam się do pytania :) :) jak to jest? (do tych co ukończyli i wiedzą na 100% :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz po spotkaniu Reisa wcięło mi broń palna a teraz co gorsza jeszcze kotwice?

Gdzie ja dostanę? U kwatermistrza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz po spotkaniu Reisa wcięło mi broń palna a teraz co gorsza jeszcze kotwice?

Gdzie ja dostanę? U kwatermistrza ?

 

Kotwiczki ZAWSZE u kwatermistrza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest free roam po ukończeniu fabuły, bez obaw.

W NG+ od razu widać wyższy poziom trudności, ale głównie w nocy. Z kataną 2000+ damage zwykłe wciąż padają po jednym hicie, te większe podobnie jak w NG na 2-3 ciosy. Ale w nocy volatiles potrzebują 5-6 ciosów a nie jak wcześniej 1-2. Znów czuć adrenalinę, bo wcześniej jak już się zdobędzie broń zadającą obrażenia ponad 2000 to noc nie straszna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotwiczki ZAWSZE u kwatermistrza :)

Dzięki juz doszedłem ale zdążyłem poczytać w necie ze problem często sie zdarza

Także latarka UV mi zniknęła razem z kotwica na szczęście także była u kwatermistrza także info dla tych co jeszcze nie doszli do 2 spotkania z Reisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×