Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Patch dla wersji PL też juz jest. Właśnie mi się pobiera.

Dodam tylko, że mam wersje pudełkową.

 

Wersja z PSS EU i NIC ;) Czyżby pudło dostało szybciej aniżeli cyfrak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę z PSS EU i co?? Wersja 1.02 od dawna i NIC nie wykrywa ze jest coś nowego...

 

Może masz wersję z PSS US co??

Mam kolego wersje pudełkową EU, i mam patcha 1,3 którego pobrałem, zainstalowałem ale trofki nie wpadły po wczytaniu gry.

Nie rozumiem dlaczego Ty tak tego techlanda bronisz we wcześniejszych postach. Że co się czepiacie itp. Ja na przykład nie chcę tracić po 70 pln na grze. Wiec chcę ją szybko sprzedać. 

Mam ochotę im napisać maila.

 

EDIT: Trofka za dokumenty wpadła po wczytaniu sava z chmurki. Niestety tylko przed ostatnim dokumentem miałem zrobionego. Wiec albo gra plus i wpadnie po 1 strefie, 1 kwarantannie i 1 dodatkowej i może wpadnie.

 

EDIT 2: Zacząłem grę na plusie i wpadłem do pierwszej strefy kwarantanny aby zobaczyć czy trofka wpadnie, niestety nie mam w ogóle zrzutów do znalezienia :( smutne.

Edytowane przez Arsfan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po patchu lipa. Trofik za misje poboczne nie wpadł, nawet po zrobieniu jednej misji pobocznej na grze plus. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo jak u kolegi wyżej. Pozostaje mi spróbować na zapisach w chmurze, ale to jutro. A miało być tak pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ukończyłem dziś Dying Light i chciałem napisać parę słów odnośnie końcówki:

 

Zastanawia mnie kto wpadł na taki świetny pomysł aby skończyć bądź co bądź świetną grę tą imbecylną sekwencją z ucieczką przed zombie, powtarzałem to chyba z 20 razy, zwalając się głównie ze względu na niedoskonałość systemu parkour, poleciało parę srogich kurew. Jeżeli zamysłem twórców było zatrzeć mega pozytywne wrażenie jakie zostawiła na mnie gra spartolonym zakończeniem to udało im się to w 100 %, bardzo słabo

 

Nawet przesunięcie U4 mnie dziś tak nie zirytowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea nadal nie działają, wywala notorycznie z coopa, usunęli wskaźnik zniszczeń broni - świetny patch techland. Ludzie ich jutro zjedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli patch wyszedł tylko dla pudełkowców? "Elektroniczni" nadal muszą czekać... co za bzdura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła (moja pierwsza :banana: ). Wystarczyło rozpocząć nową grę i wykonać jakieś jedno zadanie poboczne (na szczęście tylko tego trofeum mi brakowało). Gra naprawdę jest dobra, tylko szkoda, że są z nią takie problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ukończyłem dziś Dying Light i chciałem napisać parę słów odnośnie końcówki:

 

Zastanawia mnie kto wpadł na taki świetny pomysł aby skończyć bądź co bądź świetną grę tą imbecylną sekwencją z ucieczką przed zombie, powtarzałem to chyba z 20 razy, zwalając się głównie ze względu na niedoskonałość systemu parkour, poleciało parę srogich kurew. Jeżeli zamysłem twórców było zatrzeć mega pozytywne wrażenie jakie zostawiła na mnie gra spartolonym zakończeniem to udało im się to w 100 %, bardzo słabo

 

Nawet przesunięcie U4 mnie dziś tak nie zirytowało.

System parkour dawał radę, ale co z tego, że te rozpędzone bałwany co Cię goniły na Ciebie wpadały i zrzucały w dół. Ja poradziłem sobie tak, że używałem podczas tej ucieczki tego napoju "niewidzialności" przed zombie, który dostajesz od tej czarownicy w jednej z misji pobocznych. Btw. fajna sprawa z tym napojem, bo można go zażyć i podejść blisko prześladowców i im się przyjrzeć, jak są zrobieni, poobserwować mimikę twarzy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest w stanie potwierdzić, czy rozpoczęcie nowej gry po patchu pomoże np. z trofeum za bezpieczne strefy? Chociaż liczę się z tym, że trzeba będzie robić od początku.

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest w stanie potwierdzić, czy rozpoczęcie nowej gry po patchu pomoże np. z trofeum za bezpieczne strefy? Chociaż liczę się z tym, że trzeba będzie robić od początku.

Jest szansa, że wskocz. Mi za misje wpadło po jednym wykonanym zadaniu pobocznym. Zobacz w statystykach czy masz przy strefach dopisek o tym "teraz jest bezpiecznie" (chyba tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czasem są pociągi a teraz w bezpieczne strefie pomieszczenie w w w którym jest coś pomarańczowego a wejścia tam nie ma, tak samo z pociągiem, swica się dwa na niebiesko a wejść nie można

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czasem są pociągi a teraz w bezpieczne strefie pomieszczenie w w w którym jest coś pomarańczowego a wejścia tam nie ma, tak samo z pociągiem, swica się dwa na niebiesko a wejść nie można

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

 

Uspokój się, napij się szklankę wody i napisz jeszcze raz o co Ci chodziło albo zainstaluj sobie lepsza klawiaturę w swoim "smart" fonie.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem na nowym slocie 2 zadania poboczne i dupa... nadal brak trofeum za zadania. W statystykach na starym zapisie mam wszystkie poboczne wykonane.... nie wiem co oni z tym namotali. 

 

P.S ktoś pobrał na PS4 nowe DLC? Na store cisza...

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już coś wymyślił? nowa gra + i próba odblokowania stref kwarantanny na nic, to samo z bezpiecznymi i pobocznymi misjami. To samo zaczęcie nowej gry i zrobienie takiego samego schematu nie pomaga :( Czy zostaje granie od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Prezes firmy Techland, Paweł Marchewka,

postanowił podziękować wszystkim graczom za zaufanie, wsparcie oraz zainteresowanie:

 

Drodzy Fani Dying Light,
 
Chciałbym Wam wszystkim szczerze podziękować za Wasze zaufanie, wsparcie oraz zainteresowanie naszą grą. Bez Was Dying Light nigdy nie stałby się tak wielkim sukcesem. Jesteśmy Wam wdzięczni, a także zachwyceni Waszą pasją i pomysłowością. Dlatego też stworzyliśmy dodatkową zawartość do gry, którą każdy z Was może się cieszyć zupełnie za darmo. Chcemy też Was zapewnić, że to dopiero początek naszych planów względem świata Dying Light.
 
Chcemy szczególnie podziękować tym, którzy naszą grę ukończyli i wysyłają do nas swoje komentarze, sugestie i propozycje. Słuchamy ich wszystkim i ciężko pracujemy, żeby ich jak największą liczbę wprowadzić do gry. Możecie to zobaczyć już w aktualizacji „Hard Mode”, choć to dopiero początek, bo jeszcze sporo ulepszeń przed nami.
 
Chcemy w tym miejscu obiecać, że będziemy aktywnie wspierać Dying Light dodatkową zawartością, taką jak nowe obszary, tryby, umiejętności, zadania, bronie i wiele więcej. Wszyscy, którzy pobrali najnowszą aktualizację, mogą już teraz spróbować swoich sił w trybie Hard, a także zobaczyć w menu głównym gry zapowiedzieć tego, nad czym obecnie pracujemy. 
 
Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kodów na bronie tak zwanych "kwitow" które Techland w dostępna graczom

Jeśli któż z was zna jakieś to proszę o info

Tapniete z SGS 3LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pobiegać trochę? Jestem przy misji z bolterem

Psn phex88

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie chce pobrac patcha.. twierdzi ze 1.02 jest aktualne.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli po pierwszej misji pobocznej rozegranej na "new game +" dalej nie wpadło mi trofeum "Teraz znacie całą historię" (pomimo że mam je wszystkie zrobione), jest sens kontynuować grę? Tzn. czy ktoś z Was odblokował to trofeum po rozegraniu 2, 3, ew. 10 misji pobocznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie chce pobrac patcha.. twierdzi ze 1.02 jest aktualne.

 

Wersja cyfrowa??? Ja mam pudełkową i wczoraj jak wróciłem z pracy po wybudzeniu PS4 żadnego info o łatce, klikam na DL aby sprawdzić aktu i nic aplikacja aktualna a jak wszedłem w historię aktualizacji było już 1.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to trofeów z uratowaniem ludzi raisa to chodzi i to kiedy pojawia się na mapie niebieski znacznik że kogoś atakują?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to trofeów z uratowaniem ludzi raisa to chodzi i to kiedy pojawia się na mapie niebieski znacznik że kogoś atakują?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

 

To wszystko zależy.

Akcji z tym niebieskim znaczkiem jest kilka rodzajów. Oczywiście, akcja z uratowaniem kogoś od ludzi Rais'a pojawia się najrzadziej, sam musiałem zrobić to ze 20 razy pomimo że niby wystarcza 15.

Trzeba biegać, szukać i uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×