Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

W menu głównym wybierz Play (Graj), daj kampanię i na swoim zapisie wciśnij kwadrat. Potem wybierz ręcznie ostatnią możliwą misję i graj dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Patricko napisał:

W menu głównym wybierz Play (Graj), daj kampanię i na swoim zapisie wciśnij kwadrat. Potem wybierz ręcznie ostatnią możliwą misję i graj dalej.

Orientujesz się może, czy po takim zabiegu utracę postępy misji pobocznych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu cofnie Cię do tego questa głównego, reszta pozostaje bez zmian. Zresztą, nawet jak się zresetuja te 2 czy 3 questy poboczne to chyba i tak lepiej niż przechodzić całą grę od nowa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Patricko napisał:

Nie, po prostu cofnie Cię do tego questa głównego, reszta pozostaje bez zmian. Zresztą, nawet jak się zresetuja te 2 czy 3 questy poboczne to chyba i tak lepiej niż przechodzić całą grę od nowa :)

No dokładnie. Wolałem się poprostu upewnić, także dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym napisać kilka słów o dodatku The Following.

Wg mnie jest to świetny dodatek, który przewyższa podstawową wersję gry. Buggy to strzał w 10 i do tego osobne drzewko dla niego. Świetnie się nim jeździ i każdy upgrade naprawdę daje różnice. Szkoda, że tak mało jest wyzwań dla autka, bo super się je jeździ.

Do tego wieś jakoś dużo lepiej mi pasuje do tej gry, otwarta przestrzeń to to co powinno być od dawna w tej grze, a nie zakichane miasta wiecznie :)

Dla mnie to dlc to solidne 9/10, gdyby wszystkie dlc do gier takie były, to Season passy miałyby sens. Kto jeszcze nie grał to niech koniecznie nadrobi, warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Chciałbym napisać kilka słów o dodatku The Following.

Wg mnie jest to świetny dodatek, który przewyższa podstawową wersję gry. Buggy to strzał w 10 i do tego osobne drzewko dla niego. Świetnie się nim jeździ i każdy upgrade naprawdę daje różnice. Szkoda, że tak mało jest wyzwań dla autka, bo super się je jeździ.

Do tego wieś jakoś dużo lepiej mi pasuje do tej gry, otwarta przestrzeń to to co powinno być od dawna w tej grze, a nie zakichane miasta wiecznie :)

Dla mnie to dlc to solidne 9/10, gdyby wszystkie dlc do gier takie były, to Season passy miałyby sens. Kto jeszcze nie grał to niech koniecznie nadrobi, warto!

Ile godzin mniej wiecej zeszlo na wszystkie misje w dlc? wbilem platyne w podstawce ale mi jakims cudem save wyparowal wiec musze przejsc prolog i wtedy dopiero moge odpalic dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram już z jakieś 20 godzin jak nic i jeszcze fabuły nie ukończyłem nawet, zadań pobocznych jest dużo no i dość długo można buggy rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.08.2016 o 18:30, Patricko napisał:

No gram już z jakieś 20 godzin jak nic i jeszcze fabuły nie ukończyłem nawet, zadań pobocznych jest dużo no i dość długo można buggy rozwijać.

No właśnie przymierzam się do zakupu dodatku. A jak to jest jest z umiejętnościami bohatera z podstawki? Przechodzą do DLC czy trzeba je od nowa wbijać, a może są inne?

 

Co do samej podstawki, którą niedawno ukończyłem. Przy grze się naprawdę świetnie bawiłem, ponad 30h spędzonych, a robiłem także misje poboczne które naprawdę w tej grze są spoko. Czego mi brakowało? No chyba właśnie takiej wsi/lasów itd. Może za dużo wymagam, ale brakuje mi strasznie takiej gry w stylu GTA obsadzonej w świecie zombiaków. Może ktoś kiedyś ogarnie coś na miarę serialu TWD. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grasz postacią z podstawki. Do tego dochodzi drzewko dla autka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczynam przygodę z tym tytułem, mam pytanie odnośnie misji pobocznych. Mam kolesiowi przynieść na urodziny matki ;-) film i pudełko czekoladek. Z filmem nie miałem większych problemów ale czekoladek znaleźć nie mogę gdyż nie jestem w stanie dostać się do budynku(grałem w dzień), czy w tej grze niektóre przedmioty można zdobyć tylko w nocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, fryz napisał:

Oba przedmioty są do zdobycia w dzień. 

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć te czekoladki? Obskoczylem cały budynek ale do środka wejść nie daję rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to w tym zadaniu do jednego z budynków wchodzisz normalnie przez drzwi, być może musisz w nich otworzyć zamek wytrychem, ale chyba nie, a żeby się dostać do drugiego musisz podnieść takie jakby drzwi garażowe, które są z przodu budynku, bodajże po lewej stronie. Nie pamiętam tylko, który przedmiot był w którym budynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

czy w season passie jest rowniez dodatek the following czy musze go osobno kupic? Oczywiscie mam podstawowa wersje gry.

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eloszki napisał:

 

Czesc,

 

 

 

czy w season passie jest rowniez dodatek the following czy musze go osobno kupic? Oczywiscie mam podstawowa wersje gry.

 

 

 

dzieki

 

musisz go kupić osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Kupilem jednak na plycie wersje rozszerzona. Mam pytanie poniewaz mam zainstalowana podatawke - aby grac na tym sejvie musze go jakas sciagnac? Gre mialem usunieta, teraz zainstalowalem podstawke.

Czy teraz jak wrzuce nowa plyte to sie cos dociagnie i bede mogl grac swoja postacia czy jakos musze z sejvem cos kombinowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam bedziesz musial grać od nowa, ta wersja specjalna z dodatkiem nie chciala dzialac z zapisana postacią z podstawki, a jak miales podstawke i sciagnales dodatek z ps store to wszystko dzialalo.

Wyslano z mojego HUAWEI P8

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.10.2016 o 13:37, manoszek napisał:

 

musisz go kupić osobno.

Chyba się mylisz. Posiadając season pass masz dostęp do dodatku Following.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca chyba. Była akcja z SP, że do kiedyś tam zawierał dodatek Following, a potem chyba zwiększyli cenę, albo nie był w pakiecie. Wiem, że coś tam było namieszane, ale jak się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiony season pass. Wszystkie dodatki łącznie z Followingiem do ściągnięcia.:1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj ktoś kto mógłby zrobić ze mną Hordę Bozaka w wyznaczonym czasie żebym zdobył strzały elektryczne lub eksplodujące (nie pamiętam teraz które). Strasznie przesadzony jest poziom trudności w tym i po prostu nie daję rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zażenowany tą produkcją. Jeśli w temacie zombie Naughty Dog potrafi zaangażować emocjonalnie gracza na 100 % tworząc arcydzieło, to to co robi Techland .. Dla mnie każda osoba która się przyłożyła zarówno do Dead Island jak i Dying Light nie powinna mieć więcej nic wspólnego z tworzeniem gier. Coś okropnego. Gdy ja wiem, że nie podołam to się za coś nie zabieram.. Już tłumaczę:

- sama fabuła to jakaś porażka, nie dodano niczego oryginalnego od siebie, jest parę ciekawych twistów ale poprzez np. walki z bossami czy FATALNE zakończenie nie mogę uwierzyć jak bardzo to wszystko zepsuto

- ponad 50 postaci w tym ANI JEDNEJ choć troszkę ciekawej, zero głębi a główny zły koleś z tatuażami, żmudną gadką oraz wschodnim akcentem to paranoja , nie jestem w stanie uwierzyć w coś tak oklepanego

- sama rozgrywka, zbieranie jakiegoś zbędnego gówna, 3 rodzaje budynków w nie tak małym mieście, nuda i chyba najgorszy model strzelania z broni palnej jaki widziałem przez 15 lat grania w gry video

- no i oczywiście techniczne buble, momenty w których nie można gdzieś wskoczyć albo powtarza się jakieś debilne momenty na czas sztucznie podkręcające tempo

Od razu dodam, że miałem możliwość zagrania w to za darmo od znajomego, w perwersyjny sposób musiałem dograć do końca. Sama koncepcja Dead Island to porażka, nie wiem czemu to w DL powtórzono. Gra generalnie miała tez dobre recenzje ale głównie w Polsce ( np. taka 9 na Gamezilli - czyżby wspólni znajomi). Na metacritic już tak pięknie to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×