Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Te wyzwania trzeba przejść i w nocy i w dzien???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyzwania trzeba przejść i w nocy i w dzien???

 Jak przejdziesz je w nocy to wpadną Ci oba trofki. Ale z tego co próbowałem to bez poznania terenu w ciągu dnia, to nie ma się co o razu porywać na noc. Ale jak masz obcykane checkpointy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby przejść każde z tych wyzwań tylko w nocy i zgarnąć oba trofki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Myslalem ze trzeba przejść wszystko w nocy i potem znowu w dzien. Ponad polowe mam. Wszystko zaliczone w dzien tylko jedno w nocy. Masz te trofea? Powiem ci ze czas jest tak mały ze graniczy z cudem przejście. Jest strasznie hardcorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek wymaga podstawki

To jednak wymaga? Na 100 % ? bo na ppe.pl nie mogą dojść do tego czy tak czy nie i ciągle nic niewiedzą.

 

Kiedy to wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oficjalnej daty premiery chyba jeszcze. Ci co mają Season Passa będą mieć dodatek za friko w każdym razie.

Na moje oko dodatek może być standalone, ale z drugiej strony cały czas gramy tą samą postacią, więc progres musi przejsć.

Możliwe, że zrobią też obie opcje, tak jak w przypadku AC Freedom Cry, były takie i takie wersje.

 

Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ponoć mapka ma być tak duża jak w podstawce w co nie wierzę. Łykam wszystko co z zombi a obecnie dying light to najlepsza gra o zombiakach na przestrzeni ostatnich lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak duża jak w podstawce, tylko ma być podobna do wielkości Slumsów :) A to nie jest cała mapka z Dying Light :)

Mają być obszary wiejskie, także zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciekawi mnie buggy i na ile będzie przydatny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Klimat wsi jest kapitalny dużo bardziej mi pasuje niż to co było w podstawce. No i kusza chciało by się rzec "mamusiu!!!" Kusza to dla mnie najlepsza "giwera" w grach.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak wymaga? Na 100 % ? bo na ppe.pl nie mogą dojść do tego czy tak czy nie i ciągle nic niewiedzą.

 

Kiedy to wychodzi?

dostałem odpowiedz od nich na facebook ze wymaga podstawki.

Nie ma oficjalnej daty premiery chyba jeszcze. Ci co mają Season Passa będą mieć dodatek za friko w każdym razie.

Na moje oko dodatek może być standalone, ale z drugiej strony cały czas gramy tą samą postacią, więc progres musi przejsć.

Możliwe, że zrobią też obie opcje, tak jak w przypadku AC Freedom Cry, były takie i takie wersje.

 

Zobaczymy.

potwierdzone na FB - wymaga podstawki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup grę, bo warto, nie ma co sprawdzać nawet :) Pudełko już wiele nie kosztuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w demko godzinkę i zaczyna się mając 16% gry

Wysłanego z mojego OnePlus One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup grę, bo warto, nie ma co sprawdzać nawet :) Pudełko już wiele nie kosztuje.

+

gra jest swietna, zwlaszcza do coopa :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jakoś nie jest za dobrze dobrane, głównej misji nie mogłem przejść( w miejscu znacznika nic nie było), challange na czas wywołują u mnie odruch wymiotny a jak dotarłem w koncu do jakiejś fajnej misji to się okazało że misja dla dema niedostępna.

Gra się nawet fajnie, gra jest bardzo ładna, może kiedyś choć samo demo na minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zyskuje +2 do oceny pod warunkiem że grasz w coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Każuale, przymierzam się do kupna "Umierającego Światła" bo widziałem w atrakcyjnej cenie na Alledrogo xD. I mam pytanie: Czy dalej jest ten mankament z tym dubbingiem? No wiecie, słyszałem o tym, że jak nie zmieni się języka na angielski w menu konsoli, to gra automatycznie narzuca dubbing polski... Zmienili to w patchu czy dalej tak jest? A jeśli tak, to przy zmianie języka na ang, idzie grać z polskimi napisami?

 

Z góry dziękuje za odp :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie w opcjach włączyłem angielski dubbing plus polskie napisy, bez konieczności zmiany języka konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie w opcjach włączyłem angielski dubbing plus polskie napisy, bez konieczności zmiany języka konsoli.

 

Jeśli to prawda to świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to świetnie ;)

To prawda. Swoją drogą te polskie dubbingi to padaka jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja mnie spotkała. Grałem sobie na spokojnie, aż wbił do mnie jakiś random. No spoko, po gramy trochę razem. Nagle wyrzuca ze swojego ekwipunku mnóstwo skrzynek. Jedną podniosłem, potem drugą odruchowo. Nagle patrze mam 99 apteczek, 999 wytrychów i 16 punktów umiejętności do rozdania... I tak właśnie mając dopiero 15% gry za sobą mam już wszystkie skille przerwania.  :shok:

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij grę od nowa i wyłącz tryb online. Chyba, że Cię fun z gry nie interesuje, tylko chcesz jak najszybciej ukończyć.

Takie ułatwienie zabija grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×