Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

 

Śmiać mi się chce jak czytam, że ludzie z miejsca skreślają tytuł z powodu słabej jakości grafiki i to jeszcze w wersji BETA. O ile nic się nie zmieniło to beta ma na celu sprawdzenie funkcjonalności innych aspektów, a nie jakości grafiki, która chyba nawet specjalnie na potrzeby bety często jest obniżana.

 

Ale aktualnie BETA pokazuje że gra jest na niskim poziomie graficznym , fabularnym , model jazdy słabiutki można by tak powymieniać jeszcze. A to że ktoś wierzy w cuda to inna sprawa , to może sobie czekać i wydać na kolejnego gniota 250zł pozdrawiam. Jak gra po premierze dostanie ocena w granicach 6/10 to chyba z litośći. Wystarczy zagrać sobie w Midnight Club Los Angeles na PS3 aby zoabczyć że The Crew jest słabiutki , ten kto nie grał niech zagra to wtedy mu się oczy otworzą że UBI robi sobie jaja z graczy wydając grę która można zrobić lepiej na PS3.

 

Pieknie wycinasz z kontekstu wypowiedz zeby tylko moc skrytykowac gre - dla uzupelnienia dodam to co napisal Trzebiat:

 

 

Nie mam wysokich oczekiwań co do The Crew, pewnie wyjdzie typowy średniak, ale na pewno da sporo frajdy. Po wrażeniach z jednej bety na PC i teraz na PS4 jestem nastawiony pozytywnie na ten tytuł, ale chyba poczekam parę miesięcy i wezmę używkę bo teraz będzie za dużo innych tytułów do grania, a grać naraz w 5 różnych tytułów to nie jest najlepszy pomysł.

 

Pamietajmy o tym ze kazda opinia jest subiektywna z natury swojej rzeczy - to ze jeden bedzie gre uwazal za crap a inny za sredniaka ba beda nawet tacy ktorym  gra moze sie bardzo podobac - to jest normalne.

 

Dlatego nawoluje aby kazdy dodal moze 3 slowa swiadczace o tym ze wyglasza subiektywna opinie zamiast zachowywac sie jak wyrocznia.

To moze zmniejszyc ilosc zbednych postow w tym temacie. Bo inaczej kazdy okopie sie w kolo tego co uwaza i zamiast wyglaszania opinii bedzie probowal (zupelnie niepotrzebnie) przekonac innych do swoich racji.

 

Bartek - wyrokowanie na temat ocen to z twojej strony strzal kula w plot. Wiele gier ktorych srednie plasowaly sie w granicach 60/100 na metacritic mialo wysoka rozpietosc ocen (np. od 90 do 30) co tylko potwierdza jak bardzo subiektywny jest odbior danej produkcji.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie zmienia to faktu że gra jest średnia więc w czym jest problem , rozumiem w tym że napisałem co uważam oczywiście zgodzę się z tym że każdy ma swoje zdanie na temat danej gry. Ja uważam że jeżeli komuś podoba się ten tytuł tak jak aktualnie wygląda i nie wierze aby coś w tej kwesti zmieniło to ma nie wygórowane wymagania , a to nie świadczy o tym że gra jest dobra. Jeżeli będziemy iść w kierunku aby z każdej gry wydobyć wszystkie plusy na siłę które tak naprawde trzeb dostrzec pod mikroskopem to tak na prawdę okaże się że nie ma złych gier tylko są źli ludzie którzy je krytykują sorki nie tędy droga. Ja oceniam gry na podstawie danego tytułu a tutaj mam akurat Bete którą przetestowałem i sie wypowidziałem a także staram sie nawiązać do gier które istnieje i mają podobny klimat i tak właśnie jest z MC Los Angeles które jest atrakcyjniesze dla gracza. Więc jeżeli coś dało się zrobić lepiej 6 lat temu to odpowiedz jest sama w sobie.

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jaki jest model jazdy (jest ok, w koncu to arcade) ani jaka jest grafika (destiny to to nie jest, ale piksele w oczy nie palą) - liczy sie fun z gry, a tego jest sporo. Do tego te wszystkie miejsca i widoczki .. az chce sie jezdzic :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wcześniej na PC, teraz na PS4 i z przykrością stwierdzam, że ten kawałek kodu jest dramatycznie słaby. Kartonowe samochody, pusty świat, nuda... nie chciałem kupić, ale teraz wiem, że nic nie stracę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z czacha79.Ocenianaie gry na podstawie grafiki jest głupotą.Kretyńskie myślenie ,że grafika musi być extra żeby gra była świetna.Weźmy choćby NFS Most Wanted.Gra ma być grywalna i jak tego nie ma to nie pomoże tutaj świat pełen chmurek,kwiatków,ludzi,ptaszków i innego niepotrzebnego badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z czacha79.Ocenianaie gry na podstawie grafiki jest głupotą.Kretyńskie myślenie ,że grafika musi być extra żeby gra była świetna.Weźmy choćby NFS Most Wanted.Gra ma być grywalna i jak tego nie ma to nie pomoże tutaj świat pełen chmurek,kwiatków,ludzi,ptaszków i innego niepotrzebnego badziewia.

 

tylko, że model jazdy też jest słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że model jazdy też jest słaby...

Dokladnie mialem zamawiac preorder, ale beta mnie powstrzymala od tego glownie przez ten model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z czacha79.Ocenianaie gry na podstawie grafiki jest głupotą.Kretyńskie myślenie ,że grafika musi być extra żeby gra była świetna.Weźmy choćby NFS Most Wanted.Gra ma być grywalna i jak tego nie ma to nie pomoże tutaj świat pełen chmurek,kwiatków,ludzi,ptaszków i innego niepotrzebnego badziewia.

 

No toche pocisnales... 

Grafika jest jednym z elementow skladowych i dla jednych jest bardziej wazna niz dla innych. Ale nie oszukujmy sie ja lubie ladna grafike (co wcale nie przeszkadza mi doceniac pomniejszych tytulow ze skromniejsza oprawa). Absolutnie nie ocenialbym gry tylko na podstawie grafiki bo pewne uproszczenia mozna wybaczyc. NFS MW moim zdaniem byl krokiem w tyl po NFS HP (ale zostawmy offtop). Tak gra ma byc przede wszystkim grywalna ale to nie znaczy ze grafika nie jest waznym elementem (podobnie jak inne elementy np udzwiekowienie). 

 

W przypadku the crew jak pisali poprzednicy byly bety (PCetowe, konsolowe) wiec ludzie oceniaja co widzieli jak i czesc gameplay ktory byl w becie udostepniony. Tak wiec nie tylko chodzi o grafike, mamy model jazdy, mamy zadania czyli gameplay itd. 

 

Ja tej gry nie skreslam, ale z pewnoscia odkladam ja na blizej nieokreslony czas.... moze jak pojawi sie w koszu z napisem wyprzedaz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pobraniem Bety - po chwili ściągania wywala błąd - nie można pobrać zawartości. Ktoś też tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem starą betę i działa z tym, że trzeba grać od zera. Nowo pobrany plik różni się od poprzedniej zamkniętej? Bo poprawek żadnych nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem starą betę i działa z tym, że trzeba grać od zera. Nowo pobrany plik różni się od poprzedniej zamkniętej? Bo poprawek żadnych nie było

 

chyba mieli ciut wiecej zawartosci wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze gra mi sie przyjemnie, widac ze jest troche zmian od poprzedniej bety wszystkie na plus, ale brakuje mi jednej konkretnej rzeczy w tej grze a mianowicie jezeli bierzemy udzial w jakims wydarzeniu np wyscigu i mamy tylko opcje grania solo lub z ekipa, wiadomo jak to z graczami randomowi beda rzadko dolaczac, znajomi nie zawsze beda mogli grac, powinna byc opcja grania publicznego ze wyszukuje nam randomowych graczy ktorzy tez chca brac udzial w tym wyscigu, to dodalo by duzo funu  i poczucia ze jednak ta gra nastawiona jest na kooperacje w 100 procentach bo gra samemu nie jest taka super, o wiele lepiej sie gra jak mamy z kim i mamy swiadomosc ze ktos nam pomaga i wszyscy pracuja na swoje konto ;p  ktos ma podobne spostrzezenia ze taka opcja powinna sie znalezc?   Jezeli ktos nie zrozumial to chodzi mi o takie cos jak np w Unity kiedy dolaczamy do kooperacji mamy opcje gry publicznej i z znajomymi i to jest fajne rozwiazanie, takie powinno tez byc w The Crew i dziwie sie ze nie ma tego

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co raz bardziej ta gra mi sie podoba, sa obszary gdzie grafika jest taka sobie ale sa i takie gdzie jest ladna, pvp w tej grze to miodzio, przekonalo mnie pvp do tej gry super frajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i odważył się ktoś kupić pełniaka? :)

Są już jakieś przecieki co i jak w pełnej wersji? czy to tylko beta z odblokowaną zawartością?

Ma ktoś już grę i gra?

Na empik jest że dostępne w 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trailerach widzialem ze beda rozne tryby pvp nie tylko kazdy na kazdego, ze beda tryby w ktorych kazdy z graczy bd mial tak jak by swoj pasek zycia czyli wytrzmalosc auta i byc moze niektorzy nie dokoncza wyscigu bo im auto padnie ; D  powiem ze ciekawie sie to zapowiada, ja wlasnie dzis albo jutro ide do empiku zobaczyc czy juz mozna kupic ja w gre wierze mimo ze grafika wyglada jak na xboxie360/ps3   to fun z gry jest mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku jest drogo bo 239zł :P taniej pudełko na necie wyczaisz (199) ja biorę ze zdrapek na XO bo wychodzi cholernie tanio

Cały czas się waham co do tej gry, niby w bete grałem i wiem czego się spodziewać ale nadal myślę nad zakupem po ostatniej wpadce ubi (AC:U)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam czekam ale jest mocne embargo bo wydawca nie dał wersji recenzenckich :/

Mam już kupioną budzik na 5 rano i przed pracą zdąże chwile pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×