Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i to samo co w becie, może naprawili kilka błędów ale chyba nic więcej :biggrin:

Model jazdy nadal jest do dupy :) ciężko mi się jeździ ale pewnie da się przyzwyczaić :)

Grafika nawet ładna biorąc pod uwagę wielkość świata. Razi trochę ząbkowane krawędzie ale da się przyzwyczaić.

 

Na metacritics zero recenzji, recenzenci musieli sobie kupić swoją kopie :D i dopiero graja

Ubi bało się pewnie ocen i jazdy po nich że wydali betę :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra na którą czekałem a tu znowu zapowiada się klapa, coś do tej pory większość tytułów to porażka. czekam na więcej opinni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metacritics zero recenzji, recenzenci musieli sobie kupić swoją kopie :biggrin: i dopiero graja

Ubi bało się pewnie ocen i jazdy po nich że wydali betę :)

 

Czy mozesz prosze zweryfikowac 2 rzeczy:

- jadac w sciezycy w gorach (polnoc przy granicy z kanada) czy jak przelaczysz sie na widok z kokpitu to snieg dalej pada do wozu tak jakby nie bylo fizyki karoserii i szyby a snieg pada tak samo jak przy innych widokach. 

- czy jadac i wyjezdzajac na pobocze slady po oponach dalej wyprzedaja samochod? 

 

 

Co do recek pamietajmy sa dwie strony medalu tak kopie do recek dopiero dzis w dniu premiery maja dotrzec do redakcji ale z drugiej strony DriveClub byl wyslany wczesniej i recenzenci nie mieli problemow z online, ktore pojawily sie w raz z uderzeniem pierwszej fali uzytkownikow. 

Wiec akurat tym przykladem moze zaslaniac sie ubi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam sie ciezko steruje to ustawcie w ustawieniach sterowania czulosc  sterowania i i linearna o ile sie nie myle tak to sie nazywalo o 3 ruchy w prawo, wtedy sie steruje normalnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spodziewałem się gorszej gry, gra niczym większym się nie wyróżnia ale też nie ma rażących bugów, tak jak mówiłem oceny na poziomie 6,7 na 10 będa odpowiednie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz prosze zweryfikowac 2 rzeczy:

- jadac w sciezycy w gorach (polnoc przy granicy z kanada) czy jak przelaczysz sie na widok z kokpitu to snieg dalej pada do wozu tak jakby nie bylo fizyki karoserii i szyby a snieg pada tak samo jak przy innych widokach. 

- czy jadac i wyjezdzajac na pobocze slady po oponach dalej wyprzedaja samochod? 

 

Ślady opon są zawsze za kołem, przejechałem specjalnie 40km do tych gór aby sprawdzić ten kokpit i cały czas na pobocze wyjeżdżałem i jest ok. 

Mały śnieg nie wpada do samochodu a śnieżycy jeszcze nie miałem :P

 

Świat jest zajebisty duże urozmaicenie, różne warunki pogodowe i każde miejsce ma swój unikalny klimat, piękna sprawa.

Samo jeżdżenie i zwiedzanie daje frajdę :)

 

Poziom pomocy prze sterowaniu od razu przełączcie na sportowe lub zawodowiec bo tak to są właczone wszystkie wspomagania :P ja mam sportowe i jest lepiej + większa czułość 

 

Od razu napiszę że gram na Xbox One bo PS4 w serwisie :P ale wydaje mi się że gry będą co do błędów wyglądać tak samo.

Razi po oczach pop up obiektów i aut oraz słabe wygładzanie krawędzi.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest zajebisty duże urozmaicenie, różne warunki pogodowe i każde miejsce ma swój unikalny klimat, piękna sprawa.

Samo jeżdżenie i zwiedzanie daje frajdę :)

 

OK dzieki - wspomniane bledy rzucily mi sie oczy w pierwszej becie.

Prawda jest taka ze ta gre jak ostro spadnie z ceny kupie chyba tylko dla samych przejazdek. Bo juz w becie zwiedzanie mapy bylo bardzo przyjemne.

Nie spodziewam sie po niej niczego wiec pewnie bede zadowolony - ale jak pisalem musi baaaardzo mocno zejsc  z ceny a ja moge i lata poczekac na to.

 

A teraz jeszcze prosze powiedz czy mikrotransakcje sa jakies namolne czy mozna bez nich grac? czy patrzac w opcje osoby ktore beda placic beda  miec przewage a jesli tak to jak spora?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy to jednak tragedia, to samo co w becie.

Jest jeden wyścig gdzie jedzie się dopakowanym porsche i ta bryka powinna trzymać się jezdni idealnie a ta buja się na boki jak mały samolot :/ w mieście gdzie samochody na ulicy i zaparkowane to strach gałkę wychylić :)

Jazda slalomem przez punkty czy malejące bramki to masakra, wozem buja na boki jak no nie wiem może być ten wyżej wspomniany mały samolot :biggrin:

A teraz jeszcze prosze powiedz czy mikrotransakcje sa jakies namolne czy mozna bez nich grac? czy patrzac w opcje osoby ktore beda placic beda miec przewage a jesli tak to jak spora?

Wydaje mi się że wyścigi mają takie ograniczenia że musi być dana klasa samochodu i każdy będzie miał podobny. Mikrotransakcje dają tylko więcej kasy w grze, będziesz miał wszystko szybciej ale normalnie grając i tak wszystko zdobędziesz. Nie są nachalne.

Gamertag: helganinX :P

Po dalszym graniu kolejne minusy :)

Samochody zachowują się jak zabawki, ta gra to czyste arcade.

Dzwięk samochodu brzmi jak zdalnie sterowany samochód i tak się zachowuje.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem gra jest bardzo fajna. Nie rozumiem tego całego hejtu, widocznie "w modzie" jest źle mówić o the crew.

 

Model jazdy jest przyzwoity i szybko można się przyzwyczaić. Ogrom świata poraża i naprawdę jest co robić. Poza głównym wątkiem jest dużo zadań pobocznych oraz sekretów. W grze jest jakaś fabuła, wprawdzie nie wyszukana ale popycha akcję do przodu i wiadomo po co się jeździ. Grafika jest nierówna bo to wynika z wielkości gry. Nie dało się przygotować wszędzie wypasionych tekstur więc poza fullHD ta gra mogłaby pójść na PS3. Dżwięk w normie, odgłosy silników bez szału, są różne stacje radiowe do wyboru

Edytowane przez Kiender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem gra jest bardzo fajna. Nie rozumiem tego całego hejtu, widocznie "w modzie" jest źle mówić o the crew.

Hejt jest zawsze na każdą grę :P na to nie ma co patrzeć.

 

Dla mnie model jazdy jest chuj.wy i nikt mnie nie przekona że jest inaczej :P a nie jestem wybredny bo np w watch dogs jeździło mi się super a cały internet mówił że jest do dupy :P

Ale i tak w grze spędzę sporo czasu bo robić jest co :P a grafika jak pisałem jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ukończyłem tylko prolog i chwilowo niepogram więcej bo dociąga mi się gra z PSN. Na razie wrażenia raczej negatywne. Model jazdy wolę przemiczeć, po cichu liczę że z innymi autami będzie lepiej.

Co do grafiki to powiem tylko jedno: wstydził bym się na miejscu ubisoftu wypuszczać tak wyglądającą grę na next-gena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to powiem tylko jedno: wstydził bym się na miejscu ubisoftu wypuszczać tak wyglądającą grę na next-gena.

Tak przypadkiem moze zauwzyles jaki jest rozmiar tej gry? Jak obszerna jest mapa i ile masz swobody? Oczywiscie najlepiej zeby dorzucili do tego grafike z np. z Lord of the Fallen lub Destiny... 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale grając przyjrzałeś się chociażby samochodom które biorą udział w ruchu ulicznym , albo drzewom, budynkom? Zatrzymaj się i popatrz na przechodnia, których zbyt wielu nie uraczysz.

Z czasem oczywiście, człowiek się przyzwyczaja ale w pierwszym zetknięciu z grą to trochę wali po oczach.

Mapa jest ogromna, to potwierdzam ale z tą swobodą bym nie przesadzał. Nie raz natrafiłem na płot z siatki którego chyba nawet czołg nie sforsuje lub krawężnik nie do pokonania.

Z ciekawostek dodam że dziś w jednej z cut scenek gra zapomniała wygenerować tekstury postaci od pasa w dół. Nad ziemią lewitował korpus z rękoma i głową. :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gucio a jak bys porownal ta gre z driveclub bo zamierzam sobie kupic jakas gre wyscigowa,i tak patrze co jedna to wieksze niedorobki:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gucio a jak bys porownal ta gre z driveclub bo zamierzam sobie kupic jakas gre wyscigowa,i tak patrze co jedna to wieksze niedorobki:(

To wybrał bym... NFS Rivals :) 

Ale tak na serio to odpowiem jak trochę więcej pogram w The Crew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś teraz w The Crew?? Mi wyskakuje błąd #0_1.

Edytowane przez djh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, pewnie coś z serwerami. Najgorsze jest to że nie można wtedy w ogóle grać ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, pewnie coś z serwerami. Najgorsze jest to że nie można wtedy w ogóle grać ... :/

No własnie , to dowalili. Już można własnie się zalogowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helganin jak The Crew wypada w porównaniu z Horizon 2 ?

Słabo, do FH2 nie podskoczy. FH2 jest genialne, każda sekunda daje masę radości :P A the Crew jest powiedzmy średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejna przerwa, na 5 minut przez disconnectem wyrzuciło komunikat o planowanej konserwacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne minusy :) 

Ruch uliczny to masakra, potrafią skręcić dosłownie przed nami jak jedziemy szybko aby na nich wpaść. Inni gracze to debile :P chyba że gracie wśród znajomych lub swojej ekipie.

Największy minus dla mnie to co jakiś czas resetuje ilość przejechanych km danym autem. Resetuje również odwiedzone miejsca (jest 260 coś).

O FH2 nawet nie wspominajcie w porównaniu do the crew :P gra będzie miała średnie 6/10 tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×