Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

@Edmunt, w betę na początku grałem bez ps+ i wszystko banglało bez problemu, jak będziesz chciał wejść do DZ to wyskoczy ci komunikat że musisz kupić ps+ ale nie był bym wcale taki pewien czy gra nie sprawdza połączenia z netem przy odpaleniu bo mimo grania w singla z serwerami ubi jednak się łączy. Obadaj sprawę teraz jak będzie otwarta beta, odepnij kabel w czasie grania i zobacz jakie będą rezultaty.

Jak dobrze pamiętam to podczas zamkniętej bety miałem problem z netem przez kablówkę w jednym dniu i gra dochodziła tylko do głównego menu i po naciśnieciu aby przejść dalej wyskakiwał komunikat ze nie mogę się połączyć i cofało do głównego menu.Więc nie chce być złym prorokiem ale w finalnej wersji może być tak samo.

Zresztą jak dobrze pamiętam w tym temacie albo gdzieś indziej ktoś pisał ze podczas zamkniętej bety gdy przedłożyli ją do poniedziałku to własnie w ten dzień była konserwacja serwerów sony i gość również zasiadł tylko w głównym menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja też się przyznaje...

07.03 - 14.03 urlop

N6&TT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widziałem wątku wymienione ceny każdej wersji gry... ale :)

 

Czy wiadomo ile będzie stał sam season pass?

Nie widziałem też nigdzie wersji pudełkowej z season passem ale bez tego chińskiego zegarka  - a szkoda bo cyfrówki na cholerę nie kupię... nie po Destiny i nie znając poprzednie tytuły UBI które miały nam zryć beret.
Chcę mieć pewność że jeśli gra okaże się "niewystarczająco satysfakcjonująca" będę mógł ją szybko wymienić na coś innego zanim wartość padnie na pysk.

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sizon pass 180 zł.

Dzięki,

 

czyli postanowione.. podstawkę kupuję w pudełku a season Pass z kimś na spółkę :) - mam nadzieję że nie będzie przypisywany do konkretnego konta tak jak niektóre dema z Japońskiego PS Store :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując wesje gold wychodzi cię taniej.

Bo sama gra: 279zł a SP wychodzi 121zł..  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktoś chętny na kupno the division i uncharted4 na spółkę z PSS?

Pisać na priv

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś sugerował bo cie nie znam ale już raz zostałem oszukamy i od tamtej pory zawsze kupuje sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak wersja gold to chyba koszt 499zl

 

Kupując wesje gold wychodzi cię taniej.

Bo sama gra: 279zł a SP wychodzi 121zł..  :laugh:

ale jak wersja gold to chyba 499zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak wersja gold to chyba koszt 499zl

 

ale jak wersja gold to chyba 499zl?

Gold 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś sugerował bo cie nie znam ale już raz zostałem oszukamy i od tamtej pory zawsze kupuje sam.

Tak z ciekawości to jak cię oszukali i na ile pieniędzy

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując wesje gold wychodzi cię taniej.

Bo sama gra: 279zł a SP wychodzi 121zł.. :laugh:

Tak ale to wymaga zakupu wersji cyfrowej gry PSS - od czasu Destiny nie kupuję AAA na premierę w PSS.

Gra w pudełku będzie kosztowała 239/49 zł.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości to jak cię oszukali i na ile pieniędzy

D5503@Tapatalk

To było jeszcze za czasów PS3. Trzeba było udostępnić login i hasło i koleś sobie zmienił moje hasło i ukradł konto.. Na szczęście jeden z moich znajomych znał kolesia osobiście i pogadał z nim a ten konto oddał.. ale jakby tego nie zrobił to byłbym jakieś 1200zł w plecy.. Ale podkreślam to było dawno i niewiele wiedziałem o tym co i jak działa..

 

Tak ale to wymaga zakupu wersji cyfrowej gry PSS - od czasu Destiny nie kupuję AAA na premierę w PSS.

Gra w pudełku będzie kosztowała 239/49 zł.

Jak wolisz.. Ja kupuje tylko cyfrówki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dniu premiery moze byc nawet po 219 w media markt itp.Ja wole kupic plytke i dokupic sp jak gra okaze sie dobra niz pakowac 400 zl w ciemno.Zreszta zanim ten sp zacznie dzialac,to troche minie i moze jeszcze stanieje tak jak to bywa na pss:)A plytke zawsze mozna sprzedac jak by gra okazala sie nudna a z cyfrowka tak nie zrobisz 400zl w plecy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz założyć konto kupic a jak będzie wtopa to sprzedać konto z grą..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z wymienionymi zmianami w Open Beta w stosunku do zamkniętych testów.
 

Zawsze możesz założyć konto kupic a jak będzie wtopa to sprzedać konto z grą..

Niby tak tylko dlaczego mam płacić 279zł za coś co jest cyfrową kopią - takie wersję powinny być tańsze niż wersja pudełkowa. Tak jak na PC.. czy nie mam racji?

- pudełko kosztuje podobnie jak druk okładki i ulotki do środka
- tłoczenie płyty też
- transport z tłoczni do hurtowni potem do sklepów
- marża hurtowni + marża sklepu

Wiem, że to minimalne koszta w skali zamówienia tysięcy pudełek ale jednak są... a mimo to gra jest tańsza niż cyfrowa wersja? Coś tu jest nie tak.
Utrzymanie serwerów nie jest droższe od fizycznej dystrybucji...gdyby było firmy nie szły by w tym kierunku bo obcinały by sobie zyski.
Jedyny powód dla którego konsolowe gry cyfrowe są TAAAAK drogie to fakt że jest to działanie ochronne wobec normalnej dystrybucji.

 

Dlatego nie mogę kupić gry w PSS bo czułbym się ostro wydymany na kwotę około 50zł jednocześnie nie dostał bym nawet ulotki żeby otrzeć łzy :)

 

Czy przesiądę się w 100% na cyfrową dystrybucję? Oczywiście, nawet nie mrugnę okiem i wskoczę na pokład tak szybko jak tylko zacznie mi się to opłacać jako klientowi. Bo sama wygoda i natychmiastowy dostęp do cyfrowej gry to dla mnie za mało... za kupione 4 gry cyfrowe mam 5 tytułów normalnych (nowych) albo wiele więcej używanych :)

Wiem że wszytko jest kwestią preferencji i zasobności portfela - bycie graczem konsolowym to kosztowna zabawa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kenet, Rozumiem podejście ale odpuść sobie.

Jeżeli zacznie się po raz kolejny ten sam temat w kółko kosztów gier cyfrowych i pudełkowych to sam poproszę administrację o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kenet, Rozumiem podejście ale odpuść sobie.

Jeżeli zacznie się po raz kolejny ten sam temat w kółko kosztów gier cyfrowych i pudełkowych to sam poproszę administrację o zamknięcie tematu.

ok :) dla swojej obrony -  to był mój pierwszy raz kiedy ten temat poruszyłem :)

I dla równowagi dodałem info o becie :D

PEACE OUT  :bunny:

Edytowane przez Kenet
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby okazało się to prawdą. Takie coś jest potrzebne tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardziej po polsku to o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie krążą spekulacje, że w The Division znajdzie się ośmioosobowy, dostępny dla najmocniej zaprawionych w boju graczy rajd. Kanał Arekkz Gaming poskładał je w spójną całość i zaprezentował na filmie.

Wszystko, co opisano w powyższym materiale to niepotwierdzone domysły, ale jeśli nie chcecie niczego się dowiedzieć na temat ewentualnej fabuły i miejscówek obecnych w grze, to ostrzegamy – filmik może zawierać lekkie spoilery.

Plotki głoszą, że rajd ma pojawić się w grze dwa tygodnie po premierze. Ma być dostępny dla osób, które ukończyły pewne dwie misje kampanii. Spełniający wymogi otrzymają możliwość polecenia helikopterem na Wyspę Rikers Island, gdzie mieści się nowojorski kompleks więzienny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koles ogrywal misje na 20 poziomie z kolegami. Mial cala mape do dyspozycji

 

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się szykuje na nadchodzący weekend?? bo ja byłbym chętny z kimś pobiegać kto grał żeby się zapoznać z grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×