Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Zejdźcie ze mnie..

 

Zmien lamerski podpis to zejdą .. bo serio nie ma sie czym chwalić  :biggrin:  :laugh:  :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam stream kumpla z XO. Gra wygląda tak trochę pustawo.

Bo taka jest. Beta ograna dzisiaj w forumowym gronie. Jak dla mnie średnio. Oprawa fajna, strzelanie takie sobie, żadnego skilla mieć nie trzeba tylko lepszą pukawkę. Jak ktoś lubi takie gry to dla niego pozycja idealna, zbieranie lootu itd. zadania jak zadania, latasz od punktu do punktu i strzelasz. W ekipie gra fajna, samemu grając można się zanudzić. Gra na kilka razy i tyle. Mnie nie porwała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było grane. ZumBa, poproś o zmianę nicku na forum :D

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Prędzej poproszę Cię o zmianę wymawiania ;) dzięki za grę i do jutra.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jutro o 13...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nvm

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

W Empiku też jest taki preorder: koszulka + kod na wyposażenie w grze za 49,90. Tylko pytanie, czy to na wszystkie platformy? Pracownicy Empik nie byli w stanie odpowiedzieć. Orientuje się ktoś? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 4 godziny w pracy... pokonanie bariery dźwięku podczas podróży do domu, walka ze schodami by przeskakiwać po 5. Wyważenie drzwi w domu, zerwanie odzienia wyjściowego, rzut na kanapę i delikatne klikniecie przycisku w padzie by przetestować Division :P Znając jednak życie dziś będzie awaria internetu, PSN, odpadnie mi prawa ręka, telewizor nie będzie chciał się włączyć i Goldy w końcu pękną :>

W razie gdyby jakaś ekipa szukała 1 członka to pisać na PSNid Mareeku :P Do 19 jestem jeszcze trzeźwy i osiągalny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

W Empiku też jest taki preorder: koszulka + kod na wyposażenie w grze za 49,90. Tylko pytanie, czy to na wszystkie platformy? Pracownicy Empik nie byli w stanie odpowiedzieć. Orientuje się ktoś? :)

w saturnie i MM za to samo 29,99 i kody są na wszystkie platformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo czekalem na ta gierke. Mam nadzieje ze sie nie zawiode!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał kogoś do gry, to chętnie popykam w ekipie jakoś od 13 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero późnym wieczorem, ale jak coś to proszę o jakąś relacje tu na forum jak wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętasz że Ubi to wydaje ? :D

Można narzekać na Ubi ale jeśli o mnie chodzi to jedyną grą od nich, która mnie zawiodła był port GRFS na PC. W przypadku Ubi trzeba być realistą i obniżyć swoje oczekiwania wględem tego co pokazują na zwiastunach. Najlepszy przykład - Watch Dogs, ja bawiłem się wyśmienicie zarówno na PS4 jak i na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w 1 assassin'a i pogonilem na 2 dzień no ale divizja to inna para kaloszy

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można narzekać na Ubi ale jeśli o mnie chodzi to jedyną grą od nich, która mnie zawiodła był port GRFS na PC. W przypadku Ubi trzeba być realistą i obniżyć swoje oczekiwania wględem tego co pokazują na zwiastunach. Najlepszy przykład - Watch Dogs, ja bawiłem się wyśmienicie zarówno na PS4 jak i na PS3.

Szkoda, że przy ASSasynie Unity na PS4 tak dobrze się nie bawiłeś....Mam obniżyć oczekiwania, bo firma słynie z patrolenia wszystkiego co się dotknie i 80% gier, które wydaje są już w dniu premiery niegrywalne, do łatania, do sporych poprawek. Szkoda, że oni nie OBNIŻĄ cen...ale póki zadowoleni z ich produktów biorą preordery i sprzedaż idzie dobrze - po co się starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w 1 assassin'a i pogonilem na 2 dzień no ale divizja to inna para kaloszy

D5503@Tapatalk

Tym bardziej, że to zupełnie inne gry, dzieli je prawie 10 lat... Poza tym jedynka był dobrą i przełomową grą. Takiego bzdurnego porównania dawno nie czytalem ;)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że to zupełnie inne gry, dzieli je prawie 10 lat... Poza tym jedynka był dobrą i przełomową grą. Takiego bzdurnego porównania dawno nie czytalem ;)

Byla mowa o grach Ubi i nie porownuje jej do TCTD co wynika z posta ktory cytujesz koleżko. Jak dla Ciebie była przełomowa to gratuluje dla mnie była nudna i odstawiłem po kilku godzinach i nie miałem ochoty wracać. Just deal with it

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Unity krótko po premierze i nie natknąłem się na żaden z poważnych bugów lub glitchów, może góra parę drobnostek, takiego miałem farta. A sama gra mi się całkiem podobała, znacznie bardziej od AC3. Jak ktoś oczekuje jakości na poziomie pierwszych zwiastunów to oczywiste, że się zawiedzie. 80% niegrywalne na premierę to przesada, grałem w sporo gier Ubi i jedyna niegrywalna na jaką się natknąłem to port GRFS na PC - Max Payne 3 mogłem odpalić na fullHD i wysokich detalach przy 30 FPS a Ghost Recon na minimum ciął, ale to pikuś w porównaniu z tym, że przez 8 miesięcy do czasu wydania patcha ze wsparciem XP nie działało modyfikowanie broni i nie można było nawet założyć tłumika. A to z powodu polskich znaków diakrytycznych w nazwie użytkownika w Windowsie. Teraz każda gra wychodzi w stanie do połatania, nawet Wieśka ostro patchowali, więc to już nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na chwilé wrzuciłem tylko bo nie byłem sam ale szczerze to tez mniejsze wrażenie zrobiła ta beta niż za pierwszym razem :) Miasto super ale kilka npc na krzyż i model psa co kilka przecznic :) Ja mesjasza nie poczułem ale mnie taki grind nigdy nie pociągał , za to zabiłbym za ghost recon czy full spectrum warrior na takiej mapce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamknięta betę grałem może z godzinę i wyłączyłem  ale dziś zrobię drugie podejście  w ekipie  także PSN Banan91PL zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla mowa o grach Ubi i nie porownuje jej do TCTD co wynika z posta ktory cytujesz koleżko. Jak dla Ciebie była przełomowa to gratuluje dla mnie była nudna i odstawiłem po kilku godzinach i nie miałem ochoty wracać. Just deal with it

Zestawiasz obie gry w swoim poście, a potem masz pretensje. Naucz się formułować swoje myśli, a potem dopiero pisz.

Koniec offtopu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, co do tej gry i jak nie dorwę kolekcjonerki, to nie biorę jej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×