Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam mieszane uczucia, co do tej gry i jak nie dorwę kolekcjonerki, to nie biorę jej. :)

 

Gratuluje podejścia, dzięki takim jak Ty jestem spokojne o dalsze losy tej branży.

 

 

...

Ja mieszanych uczuć co do tej gry nie mam, i druga beta utwierdziła mnie już w tej decyzji.

Mógłbym ją nazwać żartobliwie Murzyńskie Destiny, ale tego nie zrobię. Poczekam miesiąc po premierze i zobaczę jak sprawa wyglądać będzie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chwilę pograłem, gra nie dla mnie. Pokampiłem za skrzynkami, postrzelałem i starczy , sio z dysku.

Ps. Rozczarowalem się trochę grafiką, liczyłem że będzie lepiej w tym aspekcie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gratuluje podejścia, dzięki takim jak Ty jestem spokojne o dalsze losy tej branży.

 

 

 

Zalezy mi na zegarku i tej torbie plus sp :) Wszak 149.99€ to nie jest majątek. :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawiasz obie gry w swoim poście, a potem masz pretensje. Naucz się formułować swoje myśli, a potem dopiero pisz.

Koniec offtopu.

Człowieku hamuj z bajerą. Nic nie zestawiam. Stwierdziłem fakt że pierwszy assassin (jedna z gier Ubi - bo ktoś poruszył temat gier Ubi) byl w moich oczach słaby i nudny.No jasne k..wa ze to są rożne gry. Ameryki nie odkryłeś no bo przecież napisałem ze to inna para kaloszy. Jak masz problemy z rozumieniem to nie lekceważ tego dłużej. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no wiadomo, kto mądremu i bogatemu zabroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to beta już chyba za mną. Serwery zaczęły wywalać graczy i lagi trochę przeszkadzają. 

Najpierw grałem solo albo z randomami i miałem dosyć grania po godzinie. Dopiero jak kumple do mnie dołączyli to gra nabrała zupełnie innych barw. Niestety nie było aż tak dobrze żeby wielbić Ubi i The Division.

 

Gra sama w sobie zaczyna się dziwnie. Ot co po prostu budzimy się i dostajemy misję żeby dojść gdzieś. Pierwsze przemierzanie zniszczonego miasta robi wrażenie. Niestety to wrażenie umiera już po 45 minutach zabawy i wszystko staje się oklepane. Idziemy kanałami które nie robią wrażenia, wchodzimy do szpitala który już nie zachwyca itp itd. Strzela się nawet fajnie, podobnie do TCGRFS tylko z mniejszym naciskiem na skilla. System osłon jest, działa i czasami nie robi tego dobrze. Ulepszanie broni jest fajne mimo że uboższe niż w poprzedniej grze TC. Ogólnie daje jakiś poziom zabawy ale nie jest to gra która mogłaby zatrzymać mnie na dłuższe sesje niż maksymalnie dwie godziny...o ile kumple by grali i wszyscy siedzieli by na imprezie.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeszcze pewnie pogram ale raczej nie będę rzucał kasą w konsolę żeby dostać już grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pyknalem z 2h i raczej bez niespodzianki. otoczka fabularna nudna jak flaki z olejem, menusy niezbyt przejrzyste a grafa nie budzi pozytywnych odczuc. samo strzelanie jest nienajgorsze. wieczorem pogram z ziomkiem w dark zone bo to mnie najbardziej interesuje.

 

Ja moge zrozumiec wiele subiektywnych problemow z The Division ale... grafika? No kurcze nie wiem, to juz chyba drugi raz jak czytam negatywna opinie o grafice i zaczynam sie zastanawiac czy aby na pewno na to samo patrze co inni.

 

Bete odpalilem, zrobilem 1 misje i wylaczylem, w sumie z 20 godzin przelatalem w zamknietej becie i styka mi, polatam wiecej jak gra wyjdzie, bo nie chce mi sie znowu robic postaci ktora pojdzie sie ebac za 2 dni.

 

PS. CZTERDZIESCI SIEDEM CENTYMETROW, HANDLUJCIE Z TYM PRZEGRYWY.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop...ale 47 cm głębokości czy w połyku ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC na pewno poprawili optymalizację :)

 

Ja juro poświęcę więcej czasu na grę, szkoda, że jestem taki samotny w tym świecie;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie parametry Banzaj pewnie w spoczynku przy herbacie, musimy się z tym pogodzić.

Można grze wszystko zarzucić, ale również się zgadzam że narzekania tutaj na grafe jest nie na miejscu, gra wygląda bardzo ładnie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika średniawa, hud nieczytelny, wszystko takie jakieś chaotyczne. Zobaczę jeszcze wieczorem jak się gra z kumplem, ale na tę chwilę jestem mocno na nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa misja jest nieziemska, jak w pełnej będzie więcej tego typu akcji to chyba zacznę się ślinić przed ekranem. Wygląda kosmicznie, trochę klimat jak w Metro 2033, oprawa robi taką robotę że co chwila znowu zbierałem koparę z podłogi.

 

Cbl14weUkAA7jlr.jpg

 

Cbl18bbUMAAuU0J.jpg

 

Cbl17W4UEAAUs6-.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos lvling na ps4? ;) 
psn: majudude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika średniawa,

CaKfeZIWwAM2oPN.jpg

Grafika średniawa,

CaKctEoWIAA-RZ6.jpg

Grafika średniawa,

CaKFsHRWcAAx8Sc.jpg

Ja wiem, że Ubi, rak branży, który nigdy dobrej gry nie wydał i nie wyda, bo to Ubi i myśli tylko o pieniądzach, co jest karygodne, jak na organizację charytatywną.... ale szanujmy się, ok?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, szanujmy się. Mi się grafika wydaje średniawa, nie wiedziałem, że temat jest tylko dla osób, którym gra się podoba :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zawsze i wszedzie, Ubisoft jebany bedzie ale... slaba/sredniawa grafika?

 

d1ea957d16ea.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, lepsze to niż gość, który pisze, że grafika słaba. Co jest w niej słabe i które gry z otwartym światem posiadają lepszą?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że jest słaba. Jest na poziomie lekkopółśrednim ;) nie podobają mi się niektóre tekstury, np. podłoża i ogólnie mała możliwość destrukcji otoczenia. Gram już kilka godzin i nie miałem jeszcze miejscówki, w której zrobiłbym łał! W takim Wiedźminie miałem taką po jakichś pięciu minutach gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misję uratowania pani doktor i jestem na dachu szpitala. Kilka pomieszczeń, do których nie można wejść mimo otwartych na oścież drzwi i daszek, na który wszedłem po drabinie i tylko tą drabiną można zejść - nie zeskoczy się, choć wysokość około dwóch metrów.

Lol, a niby mamy 2016 rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Banzaj, Grecky, chyba na siłę chcecie szukać konfrontacji (w sumie się nie dziwię, też lubię potrolować), także uważam że grafika średniawa, spodziewałem się lepszej. To już ten czas kiedy konsole powinny pokazywać swój kolejny etap. Tak było z grami na ps1,2,i 3. Konsola jest już jakiś czas na rynku i programiści nie działają po omacku. Nikt nie kwestionuje wielkości map ( choć widziałem większe ), ale grafika jajec nie urywa. Jeśli mogła by być lepsza ale nie może bo moc obliczeniowa poszła właśnie w wielkość map to spoko, uznaję to, ale te wklejanie statycznych zdjęć nie ma nic do tego jak gra się prezentuje w ruchu.

Jeszcze raz, nigdzie nie padło słaba /zła, raczej oczekiwania były większe, cały czas czekam na progres po którym powiem że mam prawdziwego nextgena.

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji cmokoni, ja mam.

 

Swietnie sie dyskutowalo cool.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmienię trochę temat, gdzie mogę znaleźć maskę drugiego poziomu żeby wchodzić do bardziej zainfekowanych pomieszczeń ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmienię trochę temat, gdzie mogę znaleźć maskę drugiego poziomu żeby wchodzić do bardziej zainfekowanych pomieszczeń ??

W becie nie możesz ale to nie problem, otwierasz te drzwi lockpickiem, biegniesz do skrzyni otwierasz ją, podnosisz to co wypadło, umierasz i respisz się na checkpoincie z itemami które podniosłeś. Jak nie zdążysz podnieść to powinny leżeć koło skrzyni, więc powtarzasz całą akcję tylko już nie otwierasz skrzynki a podnosisz itemy.

Skrzynia jest po lewej stronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie nie możesz ale to nie problem, otwierasz te drzwi lockpickiem, biegniesz do skrzyni otwierasz ją, podnosisz to co wypadło, umierasz i respisz się na checkpoincie z itemami które podniosłeś. Jak nie zdążysz podnieść to powinny leżeć koło skrzyni, więc powtarzasz całą akcję tylko już nie otwierasz skrzynki a podnosisz itemy.

Skrzynia jest po lewej stronie.

Gdzie jest takie miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie i szczegółowość lokacji naprawdę robi wrażenie, tutaj nie sądzę żeby ktoś chciał podjąć dyskute.

Jednak to nie wszystko, przynajmniej dla mnie.

Ale grze napewno daleko do miana średniej pod względem grafiki. Gdzieś coś tam o może być poszarpane czy cus.

Jako calosc wygląda bardzo przyzwoicie, taki Fallout to kamień (nie)lupany przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×