Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

My z kolei zrobiliśmy to w ten sposób że od samego początku siedzieliśmy po prawej stronie u góry. Wszyscy stawiali apteczki z regeneracją ammo. Jak padł mob z ładunkiem sam biegłem od lewej i na aktywnej tarczy przyklejałem ładunek po czym wracałem do swoich i tak cztery razy :)

Edytowane przez Gucio79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeszcze kawałek i będzie full

image.jpg

Poza tym bardzo szybko sie to ładuje zanim skończy sie smart cover juz prawie jest nastepny :biggrin:

Edit//

Zauważyłem, że jest jakieś ograniczenie na rozmontowanie itemów oraz rekalibracje. 30 operacji na tydzień. Pula jest wspólna. To już jest głupota na maxa.

To nie jest żadne ograniczenie tylko wyzwanie tygodniowe. Trzeba rozebrać 30 przedmiotów i otrzymuje się za to dodatkowe feniksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadne ograniczenie tylko wyzwanie tygodniowe. Trzeba rozebrać 30 przedmiotów i otrzymuje się za to dodatkowe feniksy.

 

Are you sure? Bo nie chcę sobie zablokować możliwości robienia rekalibracji jeśli się mylisz..  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Edmund, Edmund źle to zrozumiałeś :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Edmund, Edmund źle to zrozumiałeś :)

 

Przecież to ja znasz mnie :biggrin:

 

p.s. Aż chciało by się powiedzieć "Panie przecież to Polacy znasz ich.. Powiedz im żeby szli do diabła... Ale panie oni właśnie z tamtąd wracają" :biggrin:

 

Edit by Edi://

A propo nowych elementów wyposażenia. Jeśli będzie się miało 50 range i odpowiednio dużo feniksów można kupić, wytwarzać i nosić te elementy? obecnie mam 170 (score gear) a te nowe zielone geary są na 214 o ile dobrze pamiętam.

 

p.s. Akademie policyjną można nadal farmić :biggrin:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić i założyć. Podniosą ci one gear score o kilka punktów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Named enemies in Challenge mode will now only guarantee one High-End item like all the other named enemies
  • Incursion: Falcon Lost
    • The APC will no longer take damage from players’ weapons
    • The APC’s Mortar weapon will now fire correctly
  • Several fixes to improve server stability

 

Naprawili dorp złotych itemów.

Wczoraj na Lexington boss dropił 4 :P

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z kolei zrobiliśmy to w ten sposób że od samego początku siedzieliśmy po lewej stronie u góry. Wszyscy stawiali apteczki z regeneracją ammo. Jak padł mob z ładunkiem sam biegłem od lewej i na aktywnej tarczy przyklejałem ładunek po czym wracałem do swoich i tak cztery razy :)

Po prawej stronie na podescie Gucio.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wskazówki będziemy próbować :) Natomiast faktycznie sama walka do wyszukanych nie należy , dobrze to skomentował jeden z kolegów "ale czego można się było spodziewać od UBI I ZA DARMO " :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole nie nazwal bym tego dlc:)Raczej patchem.Ciekawe jestem co dalej dadza,i kiedy,bo jakos specjalnie nie zachecili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie na podescie Gucio.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, po prawej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie wczoraj skrafcic auga z brutalnoscia i zabujczoscia i m1a z brutalnoscia i szybkim przeladowaniem. AUG narazie zostaje a nad m1a bedzie trzeba jeszcze popracowac

 

incursion jeszcze nie ruszylem, dzisiaj prawdopodobnie odpale. Z tego co czytalem na redicie to trzeba ubijac kolesia z ładunkiem jako ostatniego, wtedy sie chyba fale nastepne nie respia przedwczesnie.

Zlota ktore leca w DZ sa w zdecydowanej wiekszosci bezużyteczne. Na grubo ponad 100 podjetych itemow  moze 3-4 wpadly z poziom 182 (lvl31), reszta na 163(30lvl). Wydaje mi sie że na te lepsze itemki drop rate sie nie zmienil.

Zrzuty to prawie same fiolety, zebralismy wczoraj kilka i raz koledze wypadla czesc gear-setu.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym DZ siedzisz?

Miał być drop gwarantowany na poziom mobów czyli z moba na 32 miał lecieć drop na 32 ... :/

 

 

Incrusion jest proste.

Przynajmniej 2 ulti z tarczą i przynajmniej 2 impulsy sobie weźcie. Każdy po apteczce podnoszącej.

Lecicie na dół (do kanału) i stamtąd wybijacie fale.

Gościa z bombą ubijacie jak najbliżej żeby daleko nie latać i lecicie podłożyć bombę gdy macie na mapce jak najmniej mobów / zregenerowane przynajmniej 1 (lepiej mieć 2) ulti z tarczą.

Po podłożeniu od razu uciekacie do rowu.

Pilnujecie najbardziej mobów z shotgunem i dronów które stuny puszczają.

W ten sposób wczoraj z łatwością poszło.

 

...nie ma za co ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym DZ siedzisz?

Miał być drop gwarantowany na poziom mobów czyli z moba na 32 miał lecieć drop na 32 ... :/

 

 

na 5-6 czasem na 3. Chyba cos nie wyszlo z tym gwarantowanym bo kolegom tez leca prawie same na 163 (stary 30)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że złoto i odrazu można przerabiać na gotowe elementy do kraftingu a nie 15 niebieskich :P

 

A propo zrobili coś ze skrzynką podjęć? bo mieli rozwiązać problem z ciągłym wychodzeniem z DZ aby zrobić miejsce.. ja nie zauważyłem żadnej różnicy..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas caly DZ bedzie biegal z augami i m1a z talentami na crity, wolalbym raz na jakis czas jakas unikatowa broś z dobrymi statami ktorej nie mozna wykraftować

 

Odnosnie Gearsetow to orientujecie sie czy z każdego setu mozna zebrac 6 czesci czy tylko 4? Jesli 6 to bede celowal w mix 4 Striker + 2 Sentry

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas caly DZ bedzie biegal z augami i m1a z talentami na crity, wolalbym raz na jakis czas jakas unikatowa broś z dobrymi statami ktorej nie mozna wykraftować

 

Odnosnie Gearsetow to orientujecie sie czy z każdego setu mozna zebrac 6 czesci czy tylko 4? Jesli 6 to bede celowal w mix 4 Striker + 2 Sentry

No skoro set ma szczesc czesci to na bank mozna zebrac tylko cztery^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem nigdzie info ze ma 6 a bonusy sa bodaj do 4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najedziesz na jakakolwiek czesc setu, masz podany kazdy item ktory wchodzi w jego sklad.

Zastanawiam sie czy nie zaczac grac na Xksie, ludzie z pc sie wykruszyli ^^

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić schemat na złotego auga i za ile?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najedziesz na jakakolwiek czesc setu, masz podany kazdy item ktory wchodzi w jego sklad.

Zastanawiam sie czy nie zaczac grac na Xksie, ludzie z pc sie wykruszyli ^^

W końcu!! :D Nie, wcale mi nie jest przykro :D

Jak coś to ekipa z onlinecenter ciągle gra. Zapraszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten złoty aug schemat?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj i zaczynam grać i mam pytanie jak tam z tym błędem po aktualizacji? bo taką sytuację miałem z Rsix że kupiłem miesiąc po premierze i dzień później padły serwery i nie dawało punktów ... coś te gry od Ubisoftu jakieś niedorobione ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten złoty aug schemat?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

w DZ 3 w schronie blueprint kosztuje ok 300k i wymaga 75lvl 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×